Reklama

Reklama

Příšerky z podkroví

  • USA Aliens in the Attic (více)
Trailer
Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný
USA / Kanada, 2009, 86 min (Alternativní 82 min)

Pearsonovic děti musejí využít veškerého svého důvtipu, odvahy i schopností, které získaly hraním počítačových her, aby přelstily malé zelené houževnaté příšerky, jež ztroskotaly v domě, kde rodina tráví léto a odvrátily jejich útok na Zemi. Nejtěžší ze všeho však bude zatajit mimozemské návštěvníky před rodiči. Sympatické herecké obsazení v čele s Ashley Tisdaleovou, Andym Richterem, Kevinem Nealonem, Timem Meadowsem a Doris Robertsovou je zárukou, že rodinná sci-fi komedie bude mít úspěch i u vašich dětí! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (119)

Rudyamon 

všechny recenze uživatele

Pro děti je tento film nesporně velká dobrodružná trestná výprava proti neslušným mimozemšťanům, kteří chtějí ovládnout planetu. Jako dobrodružná sci-fi rodinná komedie může pobavit, pokud se na ni ale podíváte okem dospělého diváka, který se sice chtěl pobavit, ale taky odpoutat od okolního světa a odreagovat, pravděpodobně narazíte. Dost fádní děj, ve kterém se děti chvilkama snaží tvářit jako dospělí a zachraňují planetu ryze dětskými prostředky je téma dost vlažné a nebýt několik docela dobrých triků (mimozemšťané byli docela pohlední) a několik skvěle provedených akcí (zvláště dálkové ovládání osob ve kterém excelovali Robert Hoffman jako Ricky a Doris Roberts jako babička, jejich společný souboj byl ohromně povedený) byl by to jen docela průměrný film. A koneckonců taky byl, ale neusnul jsem u něj, takže přece jen něco na něm zaujalo. Za víc než tři hvězdičky (a procentuálně trochu míň, než těch 50%) zcela určitě ale nestál ... ()

Missi84 odpad!

všechny recenze uživatele

Je mi jasné, že nepotěším fanklub filmu, ale tohle opravdu ne. Chtěla jsem si oddechnout u pohodového a nenáročného filmu, ale to se o filmu Příšerky v podkroví, říci nedá. Ohrané téma, nezajímavé dialogy, hlavní hrdinové nevýrazní, místy mi to přišlo jako by se snažili smotat několik filmů dohromady. Vůbec to nebylo svižné a vtipné. 82 minut naprosté ztráty času. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

Humanoidní subjekte, my jsme vesmírní Zirkoňané a tímto prohlašujeme vaši planetu za naši. Můžete si vybrat mezi věčným otroctvím nebo okamžitou smrtí…. Rodinný film se čtyřmi hnusnými potvorami, které chtějí zotročit lidstvo a partu dětí, která má náš osud ve svých rukách. Naštěstí i proti gravitačním granátům se dá bojovat třeba hasičákem, hráběmi či zábavnou pyrotechnikou. Pravidla boje jsou drsný, stejně jako skrčkové z vesmíru. A proč se na film podívat na DVD a nečekat na odvysílání v televizi? Snad proto, že v sobotu dopoledne nemíváte volno, snad aby si děti nemyslely, že máte starej mozek, nebo možná pro těch pár fórků, který pobaví i dospěláky (schopnost ovládat postavy se vydařila :-)). Ale nejdůležitější je, že se jedná o celkem povedenej film pro ,,všechny“, u kterého se dá snést dokonce i dabing. A v neposlední řadě – třeba tím uděláte děckám radost. No nekupte to ! PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne P.S: Pokud jste dítě od 8 do 12 let, přidejte všude *. ()

mysiak 

všechny recenze uživatele

Tieto rodinné komédie s mimozemšťanmi moc nemusím..ale Aliens in the Attic je výnimka...dobre som sa bavil najmä sa niektorých vtipoch viď skvelý kung-fu súboj babky vs. Ricky a samozrejme dobre sa pozeralo aj na Ashley Tisdale..pre tých ktorých si chcú vážne oddychnúť a na chvíľu zaujať svoje deti je tento film ideálnym... ()

Peter-1307 

všechny recenze uživatele

Žánrovo je to rodinná komédia. Dej je priemerný, výkony hercov v ničom nevynikajú, počítačová animácia tiež nič moc. Ale týmto negatíva tohoto filmu končia. Dej odsýpa, vtipne navrhnuté príšerky, akčné scény majú tempo a nenudia. A ten nápad s ďialkovým ovládaním dospelých skutočne nemá chybu. Najlepšou scénou bola kung-fu metelica medzi babkou a Rickym. Tvorcovia to čo chceli týmto filmom dosiahli, zabaví nielen decká, ale i dospelých. ()

Galerie (42)

Zajímavosti (3)

  • Píseň, která hraje při závěrečných titulcích, nazpívala Ashley Tisdale, která si ve filmu také zahrála. (LEGACY)
  • Pracovný názov filmu bol They Came From Upstairs. Pod týmto označením sa objavil aj v niektorých propagačných materiáloch ešte pred zavedením zmeny názvu snímku. (misterz)

Reklama

Reklama