poster

Příšerky z podkroví

 • USA

  Aliens in the Attic

 • Slovensko

  Príšerky v podkroví

 • Velká Británie

  Aliens in the Attic

Dobrodružný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2009, 86 min

Režie:

John Schultz

Kamera:

Don Burgess

Hudba:

John Debney

Střih:

John Pace

Scénografie:

Barry Chusid

Kostýmy:

Mona May
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HappySmile
  ***

  "Vysvětli mi, proč mě tvoje babička skopala do kuličky jako nějakej ninja!" Sice je to blbina pro děti, ale já jsem se skvěle bavila. Nebýt toho přístroje na ovládání lidí, asi by se ten film hodil opravdu jenom pro děti, ale ti herci (Ricky a babička) to zahráli tak skvěle, že ještě teď když si na to vzpomenu, tak se musím smát. Opravdu nechápu, jak dokázali udělat takové ksichtíky a šílené kreace a udržet si u toho ten šílený výraz. Prostě sranda. (A za titulkama jsou ještě nepovedené scény.)(25.4.2010)

 • Olík
  **

  Kdybych se na Příšerky z podkroví koukal očima, které jsou stejně staré, jako zbytek mého těla, musel bych mít několik drobných výtek. Za prvé mi přijde matoucí už český překlad filmu – od příšerek bych čekal něco jiného než vesmírné vetřelce chtějící ovládnout naši planetu. Za druhé si autoři mohli se zmiňovanými příšerkami trochu více pohrát – ten jediný hodný je až příliš infantilně mazlíkovatý a zbytek posádky by mohl být trochu více zábavný. Za třetí…..je zbytečné hledat za třetí – film je určen především menším divákům a ty se budou určitě dobře bavit.(22.12.2010)

 • predators
  ***

  Tak, já mám ovladačku Logitech, zkoušel jsem hrát i na X-Boxu a PS, ale pravdou je, že takové funkce, jaké jsou k vidění u hraček mimozemšťanů, neposkytují. Zato jsou ale vybrační... :-) Pro děti jsou příšerky volbou číslo jedna a pro nás dospěláky...dejme tomu číslo dvě a to i bez ovládacího čipu za krkem. Zábava snad pro všechny věkové kategorie bez nutnosti přemýšlet... 60%(7.2.2010)

 • slovan1
  ****

  Super filmek na odreagování. Ikdyž určen převážně mladší věkové kategorii, já se bavil hodně dobře. Mimozemšťaní jsou zmáknutí dobře a bojová jízda, kterou rozehrávají s pozemšťany je na solidní úrovni. Herecky vyčníval převážně Robert Hoffman, který pod vlivem ovladače musel předvádět takove grimasy, za které má ode mě palec nahoru. Chlapského diváka potěší i, většinou spoře oděná, Ashley Tisdale.(2.6.2011)

 • ^Rain^
  **

  Film na jedno pusteni s krajne nesymaptickymi hlavnimi hrdiny, ktery si pujcuje az moc scen z jinych filmu (National Lampoon, Wall-E, Matrix, Galaxy Quest) a nemuze se snad libit ani detem. Mimozemstani a efekty byli fajn, humor bohuzel veskery zadny. Neni divu, ze film propadl. Snad se nedockame dvojky "Aliens on a plane".(8.9.2009)

 • - Pracovný názov filmu bol They Came From Upstairs. Pod týmto označením sa objavil aj v niektorých propagačných materiáloch ešte pred zavedením zmeny názvu snímku. (misterz)

 • - Píseň, která hraje při závěrečných titulcích, nazpívala Ashley Tisdale, která si ve filmu také zahrála. (LEGACY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace