Přímý přenos slavnostního galavečera vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény. (oficiální text distributora)

paascha odpad!

Vzhledem k poměrům v české popmusic, tak strašně vypovídajících o stavu celé země, je dopředu jasné, že jediné, co lidi zajímá, je to ostatní. Tedy jak se vymódí hwězdička Ewa Šfarna, jak starostlivá maminka "černá huba plná bílých zubů" vystrojí svého debilního Filípka a kolik slov řekne tou "druhou" řečí, kolik trapných vtipů a urážek těch, kdo chybí zase prosloví obvykle trapný mrdurátor, jestli konečně někdo řekne nějaké sprosté slovo a nebude se hned stydět a omlouvat, jestli třeba někdo nedá něco live, atd. Ale protože jsme v Čechách, jediné zajímavé bylo, že Žbiro byl hrůzou bílý jako stěna, Ďurina Rohlincová je hnusná jako silikonová kunda z vietnamské tržnice a Pašík Ceckář tu mrtvičku už asi nerozchodí. Odpad! ()

Faustka

Byl ten letošní skutečně jiný..? K určitým změnám došlo____ třeba k výměně moderátora …. už je totiž dost přemarešováno… a Libor Bouček se jevil jako ta snesitelnější varianta. Pan Kraus si bohudík udělal jméno na mnohem kvalitnějším pořadu. Teď k samotnému udílení cen… kdyby tato anketa probíhala, jako každý rok____ žádné vášnivé reakce by se nekonali… ale že se hrálo na škatulata hejbejtese nastal nevídaný poprask. Nerozdejchám Michala Davida…. a co jako!! když ho můžu, ať je mi přáno. Jen nepatrná poznámka panu Davidovi: Michale jsi sketa, že se vymlouváš na neodkladnou cestu do Tel Avivu a na svý důvěřivý fanoušky se s přehledem vybodneš. Když chceš Slavíka bojkotovat, tak pořádně. Vezmi si příklad s kapely Lucie!! A kdo že je další na řadě____ Lucie Bílá… velkohubá divoženka – sestřelit, Ewa Farna… uječená vyzuna z Polska – sestřelit, Karel Gott… vyslat směr Rusko – Putin rád objevuje zapomenuté vykopávky, Michal David… poslat na cestu kolem světa bez možnosti návratu, No Name a Meky Žbirka… trvalý pobyt nežádoucí, Tomáš Klus… ještě se chlapec ani nerozkoukal a už mu vypalují cejch hanby…. a ušetřeni nebyli ani sympaťáci z Nightworku. ____ Divte se… ale převážně jsem byla inspirována hromadnou prádelnou Tlamabook. ____ A ještě jedna připomínka: také se stydím za ty jenž, se sníží k tomu posmívat se někomu, kdo prodělal těžkou nemoc a ještě v sobě našel sílu potěšit své publikum. Díky za dojemnou Půlnoční Vašku Neckáři! A kdo nám tedy zůstává z popíku pro rok 2012... konečně zazáří zoufale zábavná Partička. ()

kingik

Dobrovolně jsem se na to díval a nebudu dávat demonstrativně odpad. Bylo to hrozné. Otřesná vystoupení notoricky profláklých umělců z řad celebrit, které ale upřímně nenávidím do jednoho. Napětí z výsledků snad už ani nikdo nehledá nebo neočekává. Výsledky jsou předem jasné. Vystoupení ve skrze slabá, a to je taky normální, protože snad je všem jasné, že tady jsou zpěváci se svým repertoárem sto let za opočlověkem a o nějakých světových nebo evropských standardech nemůže být řeč. Ti lidi vlastně nic dohromady neumějí. Ani zpívat ani hrát, ale Nova je každý rok vzorně posbírá, sama jim pošle dostatečný počet hlasů, a aby nebyla jakoby moc kritizovaná za svoji podbízivost, angažuje do role šaško-průvodce večera nepopulárního Boučka za nepřijatelného Mareše. Nedivím se, že je tady tolik odpadů a lidi zvrací večeře u této sračky. Otázkou je koho by tam tak asi chtěli mít a jestli vůbec dnešní společnost potřebuje tak ubohé soutěže, které zavedl bolševik a paradoxně antikomunistická Nova to převzala. 20% jen za to, že jsem se na to díval a že to Farna stylově na pět minut rozjela, jinak pochopitelně odpad bez milosti. Přečtěte si to milé celebrity jak vás národ miluje a vy se tady raději registrujete pod smyšlenými profily, ale všichni víme, že tady serfujete. ()

castor

Tady se budu víceméně opakovat. Myslím teď z pohledu atraktivity (danou moderátorem) večera. Když Bouček začal moderovat několik let zpátky, moc rád jsem jeho zrání sledoval. Velkou šanci dostal na České Miss, z které si ale divák pamatoval bohužel jen kop JCVD. Snad ani ty baby ne.. Boučka sice taky, ale jen jako nezajímavého a nevtipného kašpara, který asi vůbec neslyšel o slově timing. U Miss neměl tak široké pole působnosti jako v případě tuzemské hudební scény, tady se naštěstí párkrát trefil, ale na víc než lehké ušklíbnutí to nebylo. Jinak standardní materiál, kdo hodnotí odpadem, tak nechápu, proč na podobné oceňovací pořady kouká. Vždycky je to o cenách a oceňovaných, plus nějaké vaty kolem. Kdo ceny získá, je na divácích, oni chtějí Káju po sto padesáté deváté, oni jsou zřejmě rádi, když Bílou kamery zabírají s tím jejím afektovaným vopičákem Filípkem. Hlavně je dobře, že se v popředí zuby nehty už nějakou dobu drží mladí – Nightwork, Klus, Xindl X, Gunčíková, Charlie Straight nebo Farna, navýsost potěšila i skrz naskrz prozářená Petra Kvitová a Neckářova Půlnoční!! PS: Mladá Vondráčková ať už radši neposílá ty nehorázně patetické vzkazy z Montrealu (to je v Kanadě, kdybychom my hlupáci nevěděli). ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Show 5/10/// +Vojtěch Dyk, Ewa Farna, Libor Bouček, Tomáš Klus, Petra Kvitová, Luděk Sobota, Václav Neckář, a mnoho dalších známých tváří a osobností české hudební scény (a nejen té hudební) pohromadě, některá hudební vystoupení byly víc něž slušná, moderátor byl v pohodě, a pro někoho i jako kulisa to může fungovat dobře -bylo tu i několik účinkujících, kteří mě neoslovili nebo o svém "dokonalém" zpěvu nepřesvědčili, taky mi vadí, že vítěz už je předem jasný (proto je zajímavější vždy druhé místo)/// Každý ať si tu řekne svůj názor. Když ale vidím zdejší hodnocení, tak asi tento pořad nepovažujete za kdoví co kvalitního nebo dokonce možná pro českou televizní scénu potřebného. To je ale každého názor. Mě tento pořad celkem zajímá, najdu si na něm to zajímavé. Přesto mi přijde že je to dělaný zpěváky pro zpěváky a divák je tak trochu stranou. Pro někoho komu pasivní sledování nevadí a neočekává žádná velká překvapení, asi bude spokojen./// Celkem 68%/// ()