Vegas Baby

10 prikázaní samca

Dobrodružný / Komedie

USA, 2006, 87 min

• tom88

S prižmúreným okom dávam 2*, vlastne ani neviem začo, ale celkový dojem nebol taký zlý aký bol tento film. Ďalší zbytočný film, ktorý chce len pobaviť, čo sa mu podarilo tak z 30ich percent. Žiadny herci, žiaden scenár, priblblý dej, minimum vtipu. Určite som sa pri tom nesmial, len sem tam som sa priškrnul, ale to je všetko. Nebolo to až také trápne ako býva u komédií takéhoto typu zvykom a to ma celkom potešilo. 35%.(24.7.2007)

Zahulíme, uvidíme bola paráda, Sexy párty tiež ušlo, ale Vegas Baby je z nich pravdepodobne film najslabší. Veľká škoda, lebo sa pozeral veľmi dobre a nenudil, ale bolo v ňom dosť málo miest, alebo vtipov na skutočné zasmiatie. Čakal som, že to bude aj trochu vulgárnejšie, ale bola to vcelku príjemná záležitosť, bohužiaľ s pár trápnymi miestami. Myslím však, že s prižmúrenými očami si *** zaslúži.(26.8.2007)

Jako první jsem tentokrát viděl druhý díl, který tady zatím na csfd ani není, take ho nemůžu hodnotit. Film plný nudity a trapného humoru mě přesvědčil, že není nic lepšího rozvalit se na gauč, dát si príma sváču a pustit si i první díl této "komedie". Byl jsem ovšem nemile překvapen, protože žádné vrtící se prdelky a skákající poprsí se zde nekonaly(ne že bych se díval na film kvuli nuditě, ale jako film na odreagování není nic lepšího než si pustit cokoli, kde hraje Kal Penn:-) ) Co se zde ovšem konalo byla pohoda po celou délku filmu a i když od začátku víte smysl zápletky a určitě uhodnete, jak to celé končí, nemělo by to být pro vás na škodu.(25.3.2008)

• zdepapepa

Tragédie, film stěží drží pohromadě, začátek ještě ujde ale z druhé poloviny čiší taková absurdita že aby byl (povinný) happy-end, muselo to být celé jenom jako. Pornohvězdy vytáhly tento film na 1 hvězdičku, i když humusáren typu špekatého gay-striptýzu,striptérky za zenitem,limuzína plná obtloustlých sjetých žen,válení se ve špagetách nebo mytí sebe sama mopem je tam až moc... Nedoporučuju...nikomu!(25.6.2007)

• Matyeos

Zhruba do poloviny filmu jsem byl naprosto znuďen a znechucen trapnými scénami, které byli absolutně bez vtipu. Od poloviny se to trochu zlepšilo, ale i tak sem čekal přinejmenším pohodovou oddychovku, a dostal trapnost v podobě jákesi napodobeni celkem i příjemných ostatních teenegrovských komedií.(26.3.2010)