Vegas Baby

10 prikázaní samca

Dobrodružný / Komedie

USA, 2006, 87 min

• Matyeos

Zhruba do poloviny filmu jsem byl naprosto znuďen a znechucen trapnými scénami, které byli absolutně bez vtipu. Od poloviny se to trochu zlepšilo, ale i tak sem čekal přinejmenším pohodovou oddychovku, a dostal trapnost v podobě jákesi napodobeni celkem i příjemných ostatních teenegrovských komedií.(26.3.2010)

• Kryton

Tak ja nevím v cem je zakopaný pes. Tvarí se to jako komedie, ma to sceny jako z komedie , ale nevidel jsem to uz nekde. Ano! Od prvni minuty dopredu vite co se bude dít. A to pravě obíra tuto komedii o vtip. Dvě hveždy za Kala Penna a za par celkem koukatelnych scén. Jinak komedie , kterou sem nedokoukal , jelikož po pul hodine jsem presne věděl co bude dál.(28.8.2007)

Jako první jsem tentokrát viděl druhý díl, který tady zatím na csfd ani není, take ho nemůžu hodnotit. Film plný nudity a trapného humoru mě přesvědčil, že není nic lepšího rozvalit se na gauč, dát si príma sváču a pustit si i první díl této "komedie". Byl jsem ovšem nemile překvapen, protože žádné vrtící se prdelky a skákající poprsí se zde nekonaly(ne že bych se díval na film kvuli nuditě, ale jako film na odreagování není nic lepšího než si pustit cokoli, kde hraje Kal Penn:-) ) Co se zde ovšem konalo byla pohoda po celou délku filmu a i když od začátku víte smysl zápletky a určitě uhodnete, jak to celé končí, nemělo by to být pro vás na škodu.(25.3.2008)

Zahulíme, uvidíme bola paráda, Sexy párty tiež ušlo, ale Vegas Baby je z nich pravdepodobne film najslabší. Veľká škoda, lebo sa pozeral veľmi dobre a nenudil, ale bolo v ňom dosť málo miest, alebo vtipov na skutočné zasmiatie. Čakal som, že to bude aj trochu vulgárnejšie, ale bola to vcelku príjemná záležitosť, bohužiaľ s pár trápnymi miestami. Myslím však, že s prižmúrenými očami si *** zaslúži.(26.8.2007)

• tom88

S prižmúreným okom dávam 2*, vlastne ani neviem začo, ale celkový dojem nebol taký zlý aký bol tento film. Ďalší zbytočný film, ktorý chce len pobaviť, čo sa mu podarilo tak z 30ich percent. Žiadny herci, žiaden scenár, priblblý dej, minimum vtipu. Určite som sa pri tom nesmial, len sem tam som sa priškrnul, ale to je všetko. Nebolo to až také trápne ako býva u komédií takéhoto typu zvykom a to ma celkom potešilo. 35%.(24.7.2007)