kaylin

Klasický příjemný rodinný film, který nabídne nějaké ty příšerky, ale nic moc navíc. Příběh, který je spíše komediální, než jakýkoli jiný, ale komediální způsobem, který mi není blízký. Velmi často to sklouzne k pitvoření, což rozhodně není něco, co mám rád, pokud to není skutečně dobré. A tady to dobré není. Příšerky jsou ale hezké. ()

AdamDudas

Audio: 40% Vizuál: 50% Scenár: 20% Príbeh je totálna americká rodinná klasika - rodina prichádza na miesto, ktoré nepozná - tento krát k tete, ktorá následkom udalostí potrebuje zachrániť farmu. Scenár nie je veľmi originálny a nie je zrovna ani dobrý ALE vždy, keď sa objavia "MUSICAL MAGICAL MONSTERS" je to príjemná zábava pre najmenších aj najväčších. Najväčším nedostatkom boli (váham povedať že v niektorých prípadoch ide o herecké výkony) herecké výkony. Nezmyselný rozprávač v podobe Ludacrisa...k tomu sa nedá vyjadriť bez nadávok. Nemôžem si pomôcť ale VIEM, že keby bol Jim Henson ešte nažive a režíroval tento film, bol by klasikou ako Labyrinth alebo Dark Crystal. Celkové hodnotenie Turkey Hollow: 45% (škoda, škoda, škoda) ()