Moje spravedlnost

Steele Justice

Akční

USA, 1987, 95 min

• Lacike

V Rambo style v dzungli je len zaciatok, takze k nemu by som to rozhodne neprirovnaval. Je to klasicky revenge akcniak v ktorom hlavny hrdina super duper vojnovy veteran, msti smrt svojho kamarata. A vysledok je presne na takej urovni ako kariera hlavneho predstavitela. Oznacit to za becko by bola velka pochvala. Na to Martin Kove nema ani charizmu ani svaly ani nic. Film sa berie strasne vazne vdaka comu casto vyznieva komicky. Akcne sceny to tiez nezachrania. Vsetky tie prestrelky mi pripadali prinajlepsom priemerne. Takisto sa nevydaril zaporak. Soon-tek Oh nema na zaporakov xicht. Kedze je to osemdesiatkovy akcniak, tak nesmie chybat Al Leong v jednej zo svojich väcsich uloh. Vysledkom je podpriemer, ktory pravom zapadol. Film vhodny len pre hardcore osemdesiatkovych fanatikov. 4/10.(10.1.2019)

Starý dobrý akční béčko v Rambo stylu. Tady se mi Kove líbil i když na Slye určitě nemá.70%(14.11.2014)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,327,740Tržby Celosvetovo $-(21.3.2010)

• choze

"PRO JOHNA STEELA VÁLKA JEŠTĚ NESKONČILA!" RAMBY inspirované průměrné akční videobéčko 80. let o vietnamském veteránu (záporák z KARATE KIDů Martin Kove, který se v druhém RAMBOVI mihnul ve vedlejší roli), který po návratu do Států bojuje s narkomafií, co mu zabila kamaráda z vojny. Hodně výbuchů a slušný bodycount, jinak ale slabota, už si ani nepamatuju, jestli Shannon Tweed (objeví se tu jen ve dvou krátkých scénách) ukázala kozy, ale vzhledem k tomu, že je ukazuje všude, tak asi jo...(24.7.2005)

Velmi slušný akční béčkový snímek. Válka ve Vietnamu skončila a veterán John Steel začíná nový život. Nedaří se mu dvakrát dobře a tak po čase navštíví kamaráda z bojiště. Jenže ještě téhož dne je Lee a jeho rodina vyvražděna narkomafií, které v čele vládne jeho bývalý nadřízený generál Kwan. Nemilosrdná hra kočky s myší může začít. 80%(17.6.2012)