Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mol
  *****

  REMEMBER YOU? YOU'RE A WINDOW IN THE HOUSE OF MY LIFE!! Ze začátku to vypadalo jako komedie s Flynnovejma hláškama typu: "..a woman is like an elephant. I like to look at them, but i don't want to own one." S postupujícím příběhem však zvědavost rostla, kdy vyřeší všechny výzkumy a jak? Navíc Doug musel vyřešit nepřátelství s Joem, které nakonec přeroste v přátelství a to bylo taky moc fajn. Příjemnej film.(29.4.2014)

 • KarKulA
  **

  První film s Flynnem, který mě opravdu nebavil - prostě tam těch nelogických a chvílema jen těžko uvěřitelných scén, které alespoň z mého pohledu působily místy vysloveně komicky, bylo nějak příliš. Počin bych stručně definovala jako jednu z mnoha narychlo slátaných válečných agitek, podporující odhodlání a bojového ducha národa, s trapně patetickým koncem.(3.12.2011)

 • liquido26
  ***

  Errol Flynn v poměrně netradiční roli leteckého lékaře, který se věnuje výzkumu a testování vychytávek, které mají piloty ochránit před ztrátou vědomí (nikoliv nebezpečnou nemocí, jak tvrdí distributor, který zřejmě viděl jen cca půlku filmu bez titulků a znalosti angličtiny) během letu. Námět byl docela zajímavý, ale příběhu by prospěla kratší délka a taky svižnější tempo. Nebylo to vůbec špatné, ale celkově ve mě tento film zanechal příliš malý dojem na to, abych dal více jak tři hvězdičky.(6.7.2011)

 • pepo
  ****

  Krásne obrázky, Errol Flynn je sympaťák aj bez kordu, primerane patetické ale aj prekvapivo s veľkým množstvom humoru. Proste tradičné kvalitné hollywoodske kino, aké som od Curtiza očakával. Ale čo je hlavné: ten film má výborný a neotrepaný námet zo zaujímavého prostredia. O práci vojenských lekárov a ich výskume som ešte žiadny film nevidel. .Super old schoolovka, aj keď chápem prečo sa to nestalo nesmrteľnou klasikou. 8/10 P.S. Trochu mi to pripomínalo Right Stuff(15.3.2016)

 • Flego
  *****

  Dráma z prostredia vojenských pilotov a "leteckých lekárov", ktorí sú zodpovední za ich zdravotný stav. Príbeh sa venuje výskumu a testovaniu vhodného odevu pre pilotov, ktorí sú v stratosferických výškach ( resp. strmhlavému klesaniu k zemi ) podrobovaní zaťažkávacím zdravotným skúškam. Film disponuje na tú dobu nezvyčajnými leteckými zábermi, skúsený režisér Curtiz vedie svoje hviezdy ( Errol Flynn v úlohe lekára Leeho a Fred MacMurray v úlohe veliteľa letky Blakeho ) k tímovej práci a na výsledku to je vidieť.(16.6.2009)

 • - Film byl uveden do kin v srpnu roku 1941, tedy jen čtyři měsíce před napadením Pearl Harboru. (Mol)

 • - Námořnictvo povolilo natáčení letadlové lodě USS Enterprise pouze na tři dny. (Mol)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace