Tom a Jerry letí na Mars

Tom a Jerry: Odlet na Mars

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2005, 70 min

Bill Kopp

Úplně průměrnej (nebo možná lehce pod) film s Tomem a Jerrym na pomezí transformace ze starý pěkný malovaný grafiky na elektronickou mutaci, kterou nám prezentují dnes. Chapadla na hlavě ufonky pak nebezpečně připomínají hentai-ending, kterého se již zaplať pánbůh dětskému divákovi nedostane. Ale jestli někdy budu mít děti a dvdčko, tak mi určitě nebude vadit domácí projekce filmů tohohle ražení.(6.11.2016)

• ilemas

Dlouho jsem neviděl nějakou pořádnou sci-fi, tak jsem sáhl po tomhle.No musím přiznat, že Avatar se mi líbil o trošku víc. Vždy jsem měl rád Toma a Jerryho, ale tenhle mě nějak nesedl. Starší grotesky byli mnohem lepší než tyhle celovečeráky. Ikdyž je to určené pro nejmenší diváky, tak tenhle díl mi připadal dost hloupý.Nic nového, stále stejné gegy, už to nudí. Kosmonauti mají skafandry s kraťasami a Tom a Jerry mít skafandry nemusí. I z malých dětí už se dělají blbci.Některé děti i přemýšlí. Ale ten nápad s vysavačem na konci byl dost dobrý.(19.5.2010)

• Axident

Tom a Jerry je klasika, ale jak se tvůrci snaží "posunout" klasický děj jinam, do jiného prostředí a "opepřit" ho, většinou to dopadá špatně (viz jinak skvělý animák Scooby-doo, v podivném kuse S-D jde do Hollywoodu). Já mám rád klasické atributy těhle skečovitých animáků a jak se tam cpou marsoidní nástavby, nechutná mi to, ale dětem se to líbilo, ač místy mi to přišlo brutální jak Itchy a Scretchy...(24.8.2007)

• gumbo

Tak tohle byla hrůza. Divím se, jak sem toho mohl dokoukat. Původně jsem přemýšlel nad trochu vyšším hodnocením, ale nakonec nemůžu dát nic jiného než odpad. Kdybych pominul pitomý děj, vynechal mizernou animaci a stupidní dialogy, tak nemůžu přenést opravdu giganicky příšernou hudbu. To se snad ani nedá nazvat hudbou. Protivné nemelodické midi připomínající hru hluchého dítěte na elektrické piano. Děsivé. Pokud nechcete, aby Vám několik hodin hrála v hlavě šílená melodie připomínající hudbu, tak se na tohle radši nedívejte. 10%(8.7.2011)

Hodně povedené dobrodružství Toma a Jerryho. Nějakou dobu sjem k tomu byl skeptický, ale od chvíle kdy se objevili Marťani, tak už to bylo fajn. Navíc ten romantický románek Jerryho byl poměrně vtipný a povedený. Marťanka byla bezvadná. Ovšem největší hit z tohohle animáku co si budu pamatovat je rozhodně vysavač na lidi. To bylo opravdu něco. Samozřejmě logika v tom, není prakticky vůbec, k tomu všemu je to násilné a hodně destruktivní. Jenže tohle k této zvířecí dvojce patří. A ten mimozemský přesah se mi líbil hodně. K tomu animace, která má pro mě pořád své osobité kouzlo. Tak anokec škoda, první třetiny a většiny věcí s astronauty, to se mi jako jediné nelíbilo. 9/10(30.8.2013)