poster

Tom a Jerry letí na Mars

 • USA

  Tom and Jerry Blast Off to Mars

 • Slovensko

  Tom a Jerry: Odlet na Mars

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2005, 70 min

Režie:

Bill Kopp

Střih:

Ken Solomon
(další profese)
 • Axident
  **

  Tom a Jerry je klasika, ale jak se tvůrci snaží "posunout" klasický děj jinam, do jiného prostředí a "opepřit" ho, většinou to dopadá špatně (viz jinak skvělý animák Scooby-doo, v podivném kuse S-D jde do Hollywoodu). Já mám rád klasické atributy těhle skečovitých animáků a jak se tam cpou marsoidní nástavby, nechutná mi to, ale dětem se to líbilo, ač místy mi to přišlo brutální jak Itchy a Scretchy...(24.8.2007)

 • SeBig
  ***

  Tom a Jerry na marsu obojí mám rád. Na oddych fajn pohádka.(2.8.2018)

 • OG_Swifty
  ***

  Úplně průměrnej (nebo možná lehce pod) film s Tomem a Jerrym na pomezí transformace ze starý pěkný malovaný grafiky na elektronickou mutaci, kterou nám prezentují dnes. Chapadla na hlavě ufonky pak nebezpečně připomínají hentai-ending, kterého se již zaplať pánbůh dětskému divákovi nedostane. Ale jestli někdy budu mít děti a dvdčko, tak mi určitě nebude vadit domácí projekce filmů tohohle ražení.(6.11.2016)

 • gumbo
  odpad!

  Tak tohle byla hrůza. Divím se, jak sem toho mohl dokoukat. Původně jsem přemýšlel nad trochu vyšším hodnocením, ale nakonec nemůžu dát nic jiného než odpad. Kdybych pominul pitomý děj, vynechal mizernou animaci a stupidní dialogy, tak nemůžu přenést opravdu giganicky příšernou hudbu. To se snad ani nedá nazvat hudbou. Protivné nemelodické midi připomínající hru hluchého dítěte na elektrické piano. Děsivé. Pokud nechcete, aby Vám několik hodin hrála v hlavě šílená melodie připomínající hudbu, tak se na tohle radši nedívejte. 10%(8.7.2011)

 • ilemas
  *

  Dlouho jsem neviděl nějakou pořádnou sci-fi, tak jsem sáhl po tomhle.No musím přiznat, že Avatar se mi líbil o trošku víc. Vždy jsem měl rád Toma a Jerryho, ale tenhle mě nějak nesedl. Starší grotesky byli mnohem lepší než tyhle celovečeráky. Ikdyž je to určené pro nejmenší diváky, tak tenhle díl mi připadal dost hloupý.Nic nového, stále stejné gegy, už to nudí. Kosmonauti mají skafandry s kraťasami a Tom a Jerry mít skafandry nemusí. I z malých dětí už se dělají blbci.Některé děti i přemýšlí. Ale ten nápad s vysavačem na konci byl dost dobrý.(19.5.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace