Doug (TV seriál)

USA, 1991, 20 min

Předloha:

Will McRobb (povídka)
  • Tom_Lachtan

kde jinde se dá vidět příběh o chlapci se zelonou kůží, který touží poletovat na rogalu s umělou kravou opakující "kupte si máslo"??(12.2.2013)

Zbožňovala jsem (a líbí se mi do teď) Dougovo intro ( http: //vids. myspace. com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=661865 ) Kde jsou ty časy SuperMaxu?? :o((24.8.2010)

• maoc

Tříletého syna to celkem baví, ale na mne je to až nepříjemně školometské, "hodné" a příliš americké. Navíc jsem nepobral ty různé barvy pleti. To nestačí ta duha, co v US reálně mají? Nebo je to výsměch politické korektnosti? S obsahem to ale moc nekoresponduje, takže je to spíš jen druh fantasie, který mi nesedí. Nej postava: učitelka Křišťálová.(6.3.2013)

Tohle si pamatuju z doby, kdy se přecházelo z Veg a Magionů na Simpsonovi.(25.5.2009)

Velmi dobrý, zábavný seriál pro odrostlejší diváky se sympatickým "hrdinou".(10.8.2009)