poster

Tank

 • USA

  Tank

 • slovenský

  Tank

Akční / Drama / Komedie

USA, 1984, 110 min

 • Rakosnicek77
  ***

  Úsměvná dobrodružná komedie, která se trošku v nadsázce snaží zobrazit boj dobra se zlem. Šerif magor, si ve finále tím tankem zasloužil přejet, ale bohužel jde spíše o komedii, takže je to spíše taková zábava. Každopádně je to hezká podívaná na to, jak dokázal jeden muž natrhnout zadky všem zkorumpovaným strážcům zákona a jejich pomahačům.(8.2.2016)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,302,884Tržby Celosvetovo $12,580,000(29.3.2010)

 • LiVentura
  ***

  Příjemná dobrodružná jízda za spravedlností skrze všemocné zátarasy zlotřilého šerifa a jeho bandy.. :-)(27.9.2011)

 • D.Moore
  ***

  Až na závěrečnou asi půlhodinu (nebo ještě lépe vše od chvíle, kdy se řízení tanku chopí seržantův synek), která je příliš moralizující a zároveň až moc přehnaná a primitivní (lidé se pokoušejí vytáhnout tank z pole), je Tank vcelku příjemné a nezávadné "chlapsko-chlapecké" pokoukání. James Garner si moje sympatie získal vlastně ještě během úvodních titulků, představitel šerifa je zase tak odporný slizoun, že jsem mu přál něco mnohem horšího než bylo to, co jej nakonec potkalo. Schifrinova prakticky neznámá hudba tentokrát (až na melodii z titulků a scény startování tanku) nezní nijak převratně ani pamětihodně - ale ono se jí do toho filmu ani moc nevešlo. Tři a kousek.(29.3.2013)

 • Petulka88
  ***

  Vcelku neškodná záležitost. Sice nijak vevybočuje z šedivého průměru, ale ani se o to nijak nesnaží, takže je divák ušetřen urputné a trapné snahy tvůrců natočit ,,něco víc" (snad až na pár moralitek, kterých bohužel ke konci filmu přibude). Jasně, je to v podstatě blbina jak hrom, ale nenudí. Jen ten titulek komedie trošku nechápu, já se u toho nijak zvlášť nenasmál.(25.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace