Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mezi akčním filmem a komedií se pohybuje snímek zkušeného Marvina J. Chomského, režiséra seriálů STAR TREK nebo MISSION: IMPOSSIBLE. Celoživotní pevná víra seržanta Zacka Careyho v pravdu a spravedlnost Spojených států je od základu otřesena ve chvíli, kdy je jeho syn neprávem zatčen šerifem jednoho malého města. A Zack se rozhodne jednat. Za pomoci svého osobního tanku vyrazí na cestu, na jejímž konci má být očištění syna i opětovné nastolení správných pořádků. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (15)

Petulka88 

všechny recenze uživatele

Vcelku neškodná záležitost. Sice nijak vevybočuje z šedivého průměru, ale ani se o to nijak nesnaží, takže je divák ušetřen urputné a trapné snahy tvůrců natočit ,,něco víc" (snad až na pár moralitek, kterých bohužel ke konci filmu přibude). Jasně, je to v podstatě blbina jak hrom, ale nenudí. Jen ten titulek komedie trošku nechápu, já se u toho nijak zvlášť nenasmál. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Až na závěrečnou asi půlhodinu (nebo ještě lépe vše od chvíle, kdy se řízení tanku chopí seržantův synek), která je příliš moralizující a zároveň až moc přehnaná a primitivní (lidé se pokoušejí vytáhnout tank z pole), je Tank vcelku příjemné a nezávadné "chlapsko-chlapecké" pokoukání. James Garner si moje sympatie získal vlastně ještě během úvodních titulků, představitel šerifa je zase tak odporný slizoun, že jsem mu přál něco mnohem horšího než bylo to, co jej nakonec potkalo. Schifrinova prakticky neznámá hudba tentokrát (až na melodii z titulků a scény startování tanku) nezní nijak převratně ani pamětihodně - ale ono se jí do toho filmu ani moc nevešlo. Tři a kousek. ()

Reklama

argus123 

všechny recenze uživatele

Celkovo vydarena akčna komedia, parodujuca primitivnosť šerifov zo zapadakov v južanskych štátoch. Aj ked niektore detaily vo filme mi prišli nelogicke (ked už boli zaporne postavy pri tom tanku v blate, v momente kedy sa chystali podporovatelia posadky tanku na lano zapojiť bager, prečo vtedy neodpojili lano od tanku ? Tym by zmarili celu zachrannu akciu.) Ale na take večerne pozeranie s čipsami v jednej ruke a kofolou v druhej ruke celkom sa dá. Nieje to trhák, ale ani fiasko. Oči z toho nevykrvacaju, za mňa 4 * ()

štísko 

všechny recenze uživatele

Příjemná, svižně natočená kravinka, která pobavila. Jen škoda závěru, který to shodil. Já myslel, že patos a moralizování(ale to nebylo až tak hrozné) cpou amíci do filmů až v poslední době. Ale ono už i tenkrát. Kdyby nebylo toho konce, kde k slzám dojatá prostitutka poslouchá usmiřující, sebemrskačský až moralizující dialog mezi synem a otcem, tak by to byla parádní oddychovka. ()

Rakosnicek77 

všechny recenze uživatele

Úsměvná dobrodružná komedie, která se trošku v nadsázce snaží zobrazit boj dobra se zlem. Šerif magor, si ve finále tím tankem zasloužil přejet, ale bohužel jde spíše o komedii, takže je to spíše taková zábava. Každopádně je to hezká podívaná na to, jak dokázal jeden muž natrhnout zadky všem zkorumpovaným strážcům zákona a jejich pomahačům. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama