• sniper18
  ****

  Je to dosť dobrý rodinný film. Má dobrý príbeh o filmovom agentovi, ktorému sa v poslednej dobe nedarí a aj jeho posledný objav ho prepustí. A ked´ mimo civilizácie objaví mimoriadne vysokého, priateľského a vzdelaného muža, uvidí v ňom svoju poslednú šancu a urobí všetko preto, aby ho dostal do filmu. Spracovanie sa mi páči, síce prvý dojem nie je práve najlepší, film pôsobí ako nejaká nevydarená komédia, ktorá chce byť za každú cenu vtipná, ale našťastie to čoskoro prestane, film sa upokojí a už je celý čas príjemný, s občasným miernym humorom a jemným nádychom drámy. A kedže sa tento film mierne týka aj samotného točenia nejakého filmu, tak veľmi chválim, že si tvorcovia vybrali samotného Stevena Seagala, ktorý sa tu často spomína a na niekoľko minút sa tu aj objaví vo výbornej, mierne komediálnejšej úlohe, kde hrá sám seba a je to vrchol filmu. Herecké obsadenie je na tom dobre, hlavné duo Billy Crystal a Gheorghe Muresan je veľmi dobré a k tomu ešte malá úloha Seagala a príjemné vedľajšie postavy. Réžia a technická stránka nie sú ničím výnimočné, ale pre potreby filmu plne dostačujúce. Tento film presne spĺňa to, čo sa aj od neho dá čakať, je to milý, príjemný film pre celú rodinu, ktorý ma veľmi potešil malou účasťou Stevena Seagala. Objektívna kvalita filmu- 62%, film sa páči mne na 65%.(25.4.2011)

 • boyd.
  ***

  Pěkná komedie, která neurazí a zaujme 5-minutovým cameem! Seagal, když jsem zjistil že v tomto filmu hraje i Steven, hned jsem běžel do videopůjčovny, byl jsem mile potěšen a překvapen jeho komediálním talentem, škoda že nedostal více prostoru. Pár momentu je tady opravdu směšných, ale jinak tato komedie rychle z hlavy vyšumí, dávám zlatou střední cestu za 3*(3.6.2006)

 • Martineq15
  ***

  milé,dojemné, chvílemi humorné a však trošku utahané. Od začátku lze předvídat jakým směrem se bude děj ubírat. Pro českého diváka příjemné zpestření kde je ve filmu pohled na Trosky, které všichni dobře známe. Ve filmu si taky zahrál Steven Seagal, což byla příjemná vsuvka do filmu. Nemastné, neslanné. Slušné 3 hvězdy.(10.2.2013)

 • Epistemolog
  *****

  Průměrný americký herec a bavič Crystal (komentoval i Oskary) ve své nejlepší roli výřečného byznysmena, který žije prací a rodinu má až na druhém místě. Jeho žebříček hodnot se změní poté, když po autohavárii skončí jako lazar v kláštěře, kde narazí na 2,31m vysokého mnicha mluvícího 5ti jazyky. Tragikomedie nastává, když se oba povahově tak rozdílní lidé začnou sbližovat. Krásné amazonky Quinlanová a Pasculová dodávaly filmu romantický nádech. Mihne se zde i pár českých herců díky tomu, že se některé pasáže točili v ČR.(30.9.2011)

 • lennyd
  **

  Poté, co je uprostřed Rumunska umělecký agent Sammy (Billy Crystal) odkopnut svým posledním hercem, v rozčilení havaruje a i s automobilem zahučí do řeky. Když se o pár dní v místním kostele probudí, zjišťuje - že byl zachráněn místním mladíkem, 220 cm vysokým Maxem. Sammy hned ucítí svoji šanci, a přemluví Maxe k účinkování ve filmu - s jeho impozantní postavou je jako stvořený pro role barbarů a jiných záporáků. Jenže Max netouží být filmová hvězda, jediné po čem touží je setkat se svojí dávnou láskou, Lilianou ... Můj obr mne rozhodně nikterak neuchvátil - jednak dvakrát nemusím Billyho Crystala, druhak mi celý námět přišel tak hodně přitažený za uši, a třeťak, když někdo umí hrát (basket), tak to ještě neznamená že umí hrát (ve filmu). Na celém filmu mi nejzajímavější přišla (a to jsem fakt netušil že někdy řeknu nebo napíšu) - malá role Stevena Seagala, a hlavně jeho telefonát se synem Sammyho...(8.8.2011)

 • - Film se natáčel částečně v Čechách, konkrétně v Českém ráji. V závěru se objevuje záběr na hrad Trosky. Kaplička, kolem které v úvodu filmu projíždí Sammy (Billy Crystal), se pak nachází v obci Borač v okrese Brno-venkov. Točilo se taky na hradě Pernštejn (Tryskomyš)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace