Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Každá správná romantická komedie končí scénou, v níž hlavní hrdina vběhne do kostela ve chvíli, kdy si hlavní hrdinka má vzít toho nepravého. Tahle romantická komedie však vypráví o tom druhém. O tom nepravém. O chlapíkovi, který odchází od oltáře sám. Je to typ, s nímž ženy chtějí „zakotvit“ jen proto, že nemohou být s mužem, jehož opravdu milují. A právě takový je daňový účetní Elliot Sherman (hraje ho autor scénáře a režisér Michael Showalter). Nevěsty mu utekly od oltáře už sedmkrát, ale tentokrát se setkal se ženou svých snů. A je rozhodnut, že si půvabnou editorku časopisu Caroline Swanovou ( Elizabeth Banksová) vezme. Jenže jako obvykle se odkudsi vynoří její školní láska. Elliot, jehož se zmocňuje beznaděj, se setká s Cecil Millsovou (Michele Williamsová) a ta mu poradí: „Tvůj problém je v tom, že nechceš riskovat. Ti, co vyhrávají, riskovat musí.“ A tak Elliot, který si poprvé v životě věří, podnítí sérii komických událostí, aby se konečně zbavil neblahého předurčení. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Shit 

všechny recenze uživatele

Větší blbost než zábava a o nějaký oddychový pohodě se tady taky moc mluvit nedá, jediný co je tady vtipnýho je zmatenej Michael Showalter a jeho kukuč ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Tahle romantická komedie je sice plná všech těch romantickejch klišé a stereotypů, ale film se tak nějak tváří, že paroduje sám sebe. Jak vidno, asi se to lidem moc nelíbilo, ale mně to zase tak strašný nepřipadalo. A to jinak romantický filmy opravdu nesnášim. ()

ajuska 

všechny recenze uživatele

Začátek vypadal nadějně, romantické filmy skutečně obvykle neřeší, kdo je ten chudák, kterého dívka v poslední chvíli nechá stát u oltáře, když utíká se svou osudovou láskou. Pak ale bohužel přichází chabý film s postavami, které se chovají tak, že si vás prostě nemohou získat, a nakonec to vlastně zase končí jako jakákoli jiná tuctová romantika. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama