Daltry Kelhůn

• USA Daltry Calhoun

Daltry Calhoun (Johnny Knoxville) je golfovým magnátem a prodává trávu (legálně samozřejmě). Ze všedního života ho dostane návštěva ex-manželky, která mu nechá na krku čtrnáctiletou dceru. Komediální dráma může začít. Režisérský debut herečky Katriny Holden Bronsonové. (oficiální text distributora)

SaNcHeZ_cz

U Daltryho Kelhůna je jeden zásadní problém. Snímek neví, čím má vlastně být. Jestli dramatem o dospívání náctileté dívky či komedií o vzestupu a pádu trávníkového magnáta. O to jde, snímek vrší jednu věc přes druhou, kdy divák zůstává poněkud opodál. Naprosto nezáživný snímek. ()

Prothean

Co dodat ? nebo spíš co vychválit ? v tomto případě je to to druhé film je až neuvěřitelně nudný a všechen jeho úspěch patří jedině tak Johnnymu Knoxvilleovi. Celý tento film působí zmateně a dodnes nevím co si autoři od tohoto filmu slibovali a Johnny to je vynikající herec, kterého bych v pohodě dokázal srovnat s takovým Stillerem nebo Careym akorát po Johnnym není tolik poptávky. ()

nejmka

Mně se to líbilo, byl to relax, bylo to fajn. Hezky se tu prolínaly osudy hlavních postav a Johnnyho jsem snad poprvé viděla ve filmu, kde nehraje totálního idiota. A docela mu to sedlo, překvapivě. ()