Daltry Kelhůn

Daltry Calhoun

Komedie / Drama / Romantický / Hudební

USA, 2005, 90 min

Mně se to líbilo, byl to relax, bylo to fajn. Hezky se tu prolínaly osudy hlavních postav a Johnnyho jsem snad poprvé viděla ve filmu, kde nehraje totálního idiota. A docela mu to sedlo, překvapivě.(26.4.2011)

Neni to hruza, ale rad bych J.Knoxvilla videl uz taky v necem opravdu dobrem..(25.5.2009)

• SaNcHeZ_cz

U Daltryho Kelhůna je jeden zásadní problém. Snímek neví, čím má vlastně být. Jestli dramatem o dospívání náctileté dívky či komedií o vzestupu a pádu trávníkového magnáta. O to jde, snímek vrší jednu věc přes druhou, kdy divák zůstává poněkud opodál. Naprosto nezáživný snímek.(19.4.2011)

• Prothean

Co dodat ? nebo spíš co vychválit ? v tomto případě je to to druhé film je až neuvěřitelně nudný a všechen jeho úspěch patří jedině tak Johnnymu Knoxvilleovi. Celý tento film působí zmateně a dodnes nevím co si autoři od tohoto filmu slibovali a Johnny to je vynikající herec, kterého bych v pohodě dokázal srovnat s takovým Stillerem nebo Careym akorát po Johnnym není tolik poptávky.(18.10.2011)