101 dalmatinů

101 Dalmatians

101 dalmatíncov

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1996, 103 min

Těžko uvěřit, že Hugh Laurie, který tak skvěle ztvárnil cynického a prošedivělého Dr. House, zde hraje tak ulítlého a pošukaného imbecila.(7.2.2007)

Jedine čo bolo dobre na tomto filme je len Cruella a ty dalmatinci.To bolo asi tak všetko. 55% - 3*(16.3.2010)

Hraný film přesně jako od Disneyho :). Zábavný, dojemný, pro děti. Nebo spíš pro rodiny s dětmi. Ale ti pejsánci byli vážně roztomilí, narozdíl od opravdu příšerné Glenn Closeové :). Už se nedivím, že s ní ani ta zvěř nechtěla točit :).(24.3.2003)

• MM_Ramone

Dalmatin je ušľachtelé psie plemeno pôvodom z Chorvátska. Je to stredne veľký pes s výrazným sfarbením srsti. Je biela s charakteristickými čiernymi alebo hnedými škvrnami. Dalmatinci majú dobromyselnú a priateľskú povahu. Sú inteligentní a učenliví. Sú to krásne psy. Takže som myslel, že sa mi film "101 dalmatíncov" bude páčiť. Ale bohužiaľ prišlo sklamanie. Bolo to až moc detské. Asi to aj také malo byť. No mne to nesadlo. Nie som cieľová divácka skupina na ktorú sa zamerali autori tohto snímku. **(13.9.2016)

Jako díťátko jsem si to převelice užívala :))(7.1.2012)

• - Hughovi Grantovi byla nabídnuta hlavní role Rogera. (HappySmile)

• - Dalmatin je plemeno zařazené do FCI sk honiči a barváři. Dříve doprovázel kočáry býval označován jako "kočárový pes". Průměrně se dalmatini dožívají 10-13 let. Štěňata se rodí bílá. Rasa má všestranné využití, zahrnující sport, lovecký výcvik, agility, dog dancing nebo se uplatní jako canisterapeutický pes. (valinka)

• - Majitelé štěňat se všude pohybovali se svými pejsky, produkce jim platila pobyt v hotelu, stravování a dostali pochopitelně i honorář. (HappySmile)