Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiální text distributora)

Faye odpad!

Málokdy se člověku poštěstí vidět film, který získal cenu hned ve čtyřech kategoriích včetně té hlavní: nejhorší film, nejhorší scénář, nejhorší režisér, nejhorší herečka a na další byl nominován: nejhorší filmová dvojice a nejhorší herečka ve vedlejší roli. Prostě jsem nedokázala vítězi Zlaté maliny 2005 odolat. Rebecca načape svého milého v jednoznačné situaci. „Richard a ta malá. Počkej, jak jen se jmenovala? Už vím. Děvka“. Takže musí rychle sehnat kluka na jeden večer, aby vzbudila u Richarda šílenou žárlivost. Opravdu „skvělá“ záležitost, která nezapomněla ani na tak oblíbené zvracení a navíc přidala své vlastní neuvěřitelně stupidní nechutnosti. Zasloužené vítězství! ()

Asia_Power odpad!

Někdy Vás Budha osvítí. Ke mně nakráčel, když jsem se válela ve spokojené THC realitě a bodře mi pravil - ,,Linh, tenhle film bude neskutečná píčovina, vyser se na to a jen dej ODPAD. Ušetříš si 90 minut života v bolestech." Budha měl pravdu !! Jenže já kráva chytila záchvat debility od hlavní hrdinky filmu a tak jsem si romantickou komedii, (čti naprostou sračku) 100% blond, pustila. Rebecca je možná krásná a přitažlivá dívka, jak tvrdí ofiko text distributora, ale jedna věc jí shází zcela určitě. MOZEK. Mít každé lidské stvoření v hlavě takhle dokonale nasráno, tak zombíci pochcípaj hlady. Že nemá mozek bych jí ještě odpustila, jelikož vypadá šukézně, ale bohužel má pusu a umí mluvit. A to už odpustit nejde. Byla jsem tak nucena poslouchat kýbl hoven, co chrlila během filmu a když k tomu připočtu její gesta a chování, tak jsem dostala nutkavou touhu umlátit jí lopatou, narvat meloun do prdele nebo jí prostě chytnout za stydké pysky a tu píču jí přetáhnout přes hlavu. Naprosto jsem nechápala jejího kámoše, který po ní toužil, protože milovat bytost s Kví Kvé zdrclého tvarohu nejde ani, když ona bytost má krásný trojky a mrdózní tělo. Radši bych celej večer sahala na okouna nebo se bavila s retardovaným kouzelníkem, než s touhle krávou trávila pět minut v jedné místnosti. Jenže jsem pitcha, takže jsem si jí nakvartýrovala na hodinu a půl do ložnice, než naskočily titulky a konečně Rebeccu poslaly do prdele. Pak jsem konečně osaměla, schoulila se do klubíčka a, cucajíc si palec, začala hystericky brečet. Modelky na zabití mají v 300 nejhorších těžkou konkurenci. ()

Boss321 odpad!

Tady na tom není opravdu co hodnotit. Lepší herecké výkony by předvedli studenti na FAMU, příběh naprosto o ničem, humor na bodu mrazu, jedna trapnější situace předbíhá druhou......zkrátka, tomuhle filmu se vyhněte velkým, ale opravdu velkým obloukem...... ()

Jara.Cimrman.jr

Jenny a Carmen se mi fyzicky líbí, takže musím konstatovat, že tohle byl krásný film, protože minimálně jedna z nich byla vždy v záběru. Poněkud horší je to s jejich hereckým a komediálním talentem, protože po těch již dlouho marně pátrá Sherlock Holmes, Fox Mulder i ten zapomnětlivý týpek v baloňáku. Byl to zkrátka film bez děje, komedie bez humoru a romantika spojená s vyměšováním, ale to nic nemění na tom, že s vypnutým zvukem byl krásný. ()

Rex Mundi

Verím tomu, že tento film nebol myslený vážne a ide o recesiu - a že je to recesia ako delo! Stupídna fekálna komédia s prvkami romantiky, ktorá ma však na moje vlastné prekvapenie celkom pobavila. Zdrojom zábavy je hlavne cynické uťahovanie si z atraktívnych a hlúpučkých blondíniek. Humor je prízemný, scenár jednoduchý, ale niektoré hlášky celkom fajn. Postavy karikujú svoje skutočné predlohy, s akými sa každý z nás už určite stretol. Preháňanie je dobrý spôsob ako si vystreliť zo života a v tomto prípade z plytkých blondínok, ktoré nám v konečnom dôsledku začnú byť aj trochu sympatické. Zdá sa, že všetci herci si to užívali. Pre mňa má tento film dva plusy navyše - sladkého Eddie Kaye Thomasa, ktorého žeriem už od Prcičiek a bombasticky "khúlovú" Carmen Electra, ktorá vám ukáže, že keď 120 kilovému vyhadzovačovi povie, že ho rozplače ako malé dieťa, tak to aj urobí ;-)))) ()

Stegr

Zlaté maliny 2005 - 4x - Nejhorší film, Nejhorší herečka HR (Jenny McCarthy), Nejhorší režie (John Mallory Asher), Nejhorší scénář... ()

dr.horrible odpad!

Najvtipnejšie na nevtipných komédiách tohoto druhu je, jak sa nás neinteligentné pseudoherečky, ktoré si v nich robia promo, neustále snažia presvedčiť o svojom nespornom intelekte. A tými herečkami myslím playmate. Niečo tak trápne ako Jenny McCarthy som už dlho nevidel. ()

Fingon

... a scénář si k tomu napsala hlavní protagonistka sama. Docela by mně zajímal názor ženy... ---------------------- Sledovat tenhle film bylo utrpením, přesto se nedokážu zbavit dojmu, že přece jen obsahuje nějakou hlubší myšlenku. Co když zvolená forma pouze podtrhuje poselství o odvrácené straně Hollywoodu, hvězdného systému a vůbec života v dnešní společnosti? Je velice snadné mávnout nad anti-hrdinkou ploutví s tím, že je to hysterka a její zážitky jsou parealistické, na straně druhé to může být i volání o pomoc, kterému nikdo nechce, nemůže a neumí rozumět... ()

rikitiki odpad!

Ano, je to otřesné. Na filmu je zvláštní prapodivná (nefungující) kombinace banální romantické komedie a nejdrsnějších fekálních scének. Jakoby byl scénárista obtloustlý nerd, který u rodičů v garáži sjíždí nechutné německé porno a zároveň marně sní o něžné lásce. ____ Říkala jsem si: fajn, pár bloňďatých a už postarších hereckých dřev, kterým se nepodařilo prosadit, je vděčných za jakoukoli práci a berou vše. A pak se dozvím, že hlavní hrdinka, na kterou je ve filmu mmj. blito, a která je tam ponižována na stovky způsobů, si roli napsala sama na tělo?! ____ Vědci by se měli zaměřit nejenom na to, aby silikony nevybuchovaly, ale taky, aby škodlivé látky z nich neputovaly rovnou do mozku. /5. 4. 13./ ()

Terva

Mám rád fotografování a hezký holky a toho je tu bohatě, ne sice 100 % ale tak 20 %. Film dostal čtyři Maliny ( Kamera, režie, herečka v hlavní roli a scénář ) Scénář dělala herečka v hlavní roli. ()

corpsy

Fenomén, nevysvetliteľná anomália. Dať napísať scenár Jenny McCarthy a ešte ho potom zrežírovať. No a výsledok je jasný. Malinky sa prihrnuli, divák spokojný. Či už tí, čo si už konečne chceli s chuti zanadávať na pokleslosť filmového priemyslu, ale aj tí ktorí by si to užili niekedy v Sobotu poobede na nejakej komerčnej stanici, zdatne okorenené tuctom 10 min reklám. ()

ivishka odpad!

Nejhorší film co jsem kdy viděla. Zobrazuje všechno co nejvíc nenávidím - de*ilní nány, hloupé dialogy, příšerné dabéry, nejhorší herce na planetě(ještě mi tam chybí madam Michelle Williams, Keira Knightley a Halle Berry-a většina české herecké scény), nejtrapnější scénář, rádoby "vtipný" humor, snaha o spontánní situace, které jsou očividně nepovedené...Z nepochopitelných důvodů siliconová Jenny McCarthy, která je doslova určena do filmů kategorie Zet neustále piští a mluví se zrcadlem. Oblíbené klišé kdy nejlepší kamarád Finčom*d miluje tajně svou kámošku a neumí jí to říct, protože jí pořád kouká na ty hnusné silicony. "Kouzelník", kterému z p**ele vytahuje policistka při tělesné kontrole kilometr jakési šály..Neznám větší ponížení než se dívat na tohle a co mě velmi zaráží je, že někdo tomuto dá 2* ale je to asi věc vkusu a názoru... ()

JJ.Gibson

Silikonové divy, ne vždycky zachrání ploché scénáře. Celý děj filmu je opravdu stupidní a výkony aktérek postrádají herectví. Sice pár scén mě zaskočilo (myslim v dobrém slova smyslu), ale jinak, to nestojí za řeč. ()