Mrtvý les

Dead Wood

Horor

USA, 2007, 85 min

• J*A*S*M

Po půl hodině vypnuto, mám se příliš rád na to, abych se ničil sledováním takové nudné amatérské kraviny.(31.5.2009)

• eraserhead666

Kombinace Villmark, Long Weekend a trochu Evil Dead. Jenže na rozdíl od těchto tří snímků, tohle je povětšinou hrozná nuda, která se trochu (s důrazem na slovo trochu) rozjede sotva 20 minut před koncem, což je velká škoda. Protože ta trocha dobrých triků a masek si snad tento film ani nezasloužila a je jich pro něj škoda.(23.1.2013)

• Chatterer

Neuvěřitelně nudná záležitost. Vydržel jsem necelých 40 minut. Vřele nedoporučuju.(29.6.2009)

• LIVINGDEAD

Já děkuji Cinemaxu za horrorové pátky - vždy se na ně těším. Bohužel "MRTVÝ LES" byla hovadina. Amatérský film, s amatérskými herci, s amatérskou kamerou a s amatérským zvukem. Ke všemu mdlé barvy. Jdou lesem, potkaji holku, které se ztratil přítel, pak se ztratí další z nich a další a další a další...... NUDA, děsná nuda!(17.5.2009)