Rekonštrukcia teenagerskej tragédie, podobne ako Van Santov Elephant, akurát tradične nakrútené a spoliehajúce na emócie a sentiment (proste Cassavetes). Najdoležitejší sú herci - a Hirsch a Foster sú výborní, a Timberlake a unesený Yelchin nič nekazia. Čo film trochu kazí, sú záverečné rozhovory akože s reálnymi rodičmi, ktoré znižujú jeho autentické vyznenie a doveryhodnosť (navyše, zamaskovaná tlstá a prehrávaúca Sharon Stone je príšerná!).(11.1.2009)

Mě ten film sedl, Justin se mi tímto blíže přiblížil k herectví než zpívání. Jeho role byla sympatická a zvládnutá na jedničku. Willis mě potěšil, jen jsem čekal, že ho tam bude o trošičku více. To vše zahalené inspirované skutečnou událostí. Jediné co se mi tam opravdu nelíbilo, bylo počítání svědků, a tím i jasný konec ( ačkoliv jsem nevěděl o co go ), tudíž kdyby to neodpočítávali, jsem stále mohl doufat, že to neudělají....(28.10.2007)

• selfesteem

Na obalu dvd by si místo Timberlakea, Stoneové a Willise zasloužili spíše mít svá jména Hirsh, Yelchin a Foster. Dvě ** za všechny, obzvlášť ty dojemné scény s Antonem Yelchinem, jinak mě tento film nijakým výrazným způsobem nezasáhl. Vadí mi skoro u každého filmu, když je z části tvořen rozhovory s "reportérem". Jediné, kde jsem tuto formu jakž takž snesla byla "Gia" a "Pornografický vztah". A Justina mám mnohem raději, když zpívá a tančí ;).(19.3.2009)

Ja som po filme ľutoval najviac dve veci. To, že sa to stalo podľa skutočnosti je smutné, ale na svete sa stávajú podobné a horšie veci na dennom poriadku. Ale z pohľadu filmového to zamrzelo viac najmä tým, že napriek dosť dobrým hereckým výkonom (Foster a Timberlake to roztočili), réžie, kvality technického spracovania a hudby ma príbeh vôbec počas dvoch hodín nenadchol. Pár drsných scén poteší, slušné dojebávky - "...to mám vydržať v chládku dva roky?!" "No a!? Zima, leto, zima, leto a si vonku" - sú na úrovni, no vážnosť situácie totálne zosmiešňuje pár nelogických scén a záver so Sharon mi prišiel úplne absurdný. Veľká škoda nevyužitia obsahovej stránky. 65%.(4.6.2007)

Vynikajúce výkony mladých,v tej dobe ešte pomerne neznámych hercov,ktorým sekundujú veľké hollywoodske hviezdy.Ben Foster je vo svojej vyšinutej psychopóze absolútne vymakaný a to,čo predviedol v tomto filme, je niečo neuverteľné.Prekvapil ma aj Justin Timberlake,z ktorého sa rysuje celkom slušný herec,aj keď ho osobne nemám veľmi rada.Napriek tomu,že som vedela,ako sa to celé skončí ma dej filmu udržiaval v napätí až do poslednej minúty.Rozhodne si ho ešte mienim pozrieť.(10.7.2012)

• - Realitou inspirovaná story vydělala studiu Universal během prvního víkendu promítání (12. – 14. 1. 2007) 6,4 mil. dolarů na šesté příčce žebříčku návštěvnosti. Celkový zisk v amerických kinech dosáhl 15,2 mil. dolarů. (imro)

• - V jedné scéně si postavy hrají s konzolí X-Box, která přišla na trh v roce 2001. Děj snímku se však odehrává v roce 1999. (imro)

• - V jednej scéne udrie Sharon Stone Bena Fostera do nosa tak tvrdo, že Ben začne z nosa krvácať. Ben povedal Sharon aby ho tvrdo udrela kvôli tomu, že chcel aby scéna pôsobila čo najrealistickejšie. (ladko)