• Jara.Cimrman.jr

Již si ani přesně nepamatuji, kdy jsem naposledy někoho unesl a zabil, ale na druhou stranu vím jistě, že jediným důvodem k mému přiblížení se k dealerskému doupěti by byl příkaz k domovní prohlídce v mých chlupatých rukou. Tím chci patrně sdělit, že tento snímek disponuje vším, čím opovrhuji, takže mi nezbývá než popřát všem překupníkům drog rychlé přemístění do míst, na kterých již nadržení taťkové čekají na své mamky. Mne snímky tohoto typu zkrátka příliš nebaví , trochu mne nudí a tak nějak mi uniká důvod, proč přitom angažovaně pobíhá tolik hereckých es před kamerou.(28.6.2012)

• Laxik

Emile Hirsch je s tím svým polovousem docela frajer, Timbrbejk ukazuje, že nikdy neměl brát do ruky mikrofon a měl radši jen hrát, Ben Foster je totálně mimo, jeho filmovej brácha je docela roztomilej a Olivie si ani nestihne zahrát (ale zato stihne vystrčit prsa). No a všichni bez výjimky jsou až apokalypticky zdegenerovaný. Pitomý, pitomý, pitomý.(8.10.2012)

• selfesteem

Na obalu dvd by si místo Timberlakea, Stoneové a Willise zasloužili spíše mít svá jména Hirsh, Yelchin a Foster. Dvě ** za všechny, obzvlášť ty dojemné scény s Antonem Yelchinem, jinak mě tento film nijakým výrazným způsobem nezasáhl. Vadí mi skoro u každého filmu, když je z části tvořen rozhovory s "reportérem". Jediné, kde jsem tuto formu jakž takž snesla byla "Gia" a "Pornografický vztah". A Justina mám mnohem raději, když zpívá a tančí ;).(19.3.2009)

pribeh o uneseni chlapca a jeho pobytu medzi "unoscami" na zaklade skutocnych udalosti. nevem ale je to len priemer, vela hustych reci, kt. nic neznamenaju a jedinym spolahlivym hercom je asi iba emil hirchs, kt. sa chopil roly johnyho truelove vynikajuco. hudobny doprovod je ok, ale mohol byt aj lepsi, lebo su tam lem same hip hopoviny. cakal som viac(14.4.2007)

FLÁKAČI+DOMINO Hustý film, ktorý sa viac zameriava na problémy dopsievajúcich ľudí, než sa na prvý pohľad zdá. Všetko plynie pozvoľna, reálne sa budujú vzťahy, postavy sú uveriteľné. Film pôsobí "nefilmovo", ale o to skutočnejšie a silnejšie. Nijako netlačí na city, no vo mne sa odohrával takmer rovnaký boj ako v hrdinoch. Tých tupých (nielen) blondínok tam možno bolo priveľa, ale v danom prostredí to fungovalo... aspoň u mňa...(20.5.2007)

• - Úvodní titulky sestávají z reálných domácích videozáznamů herců. Vedle momentek Antona Yelchina či Alexe Solowitze můžete vidět například bar Bena Fostera. (imro)

• - Nadávka "fuck" a jej odvodeniny padnú vo filme 367 krát. (ladko)

• - Herec Anton Yelchin sa vo filme vydával za 17 ročného, ale neskôr jeho pravý vek - teda 15 rokov - prezradil kamoš z party. Pričom v skutočnosti mal počas točenia filmu naozaj 17. (Cappuccino)