Chladnokrevný Stone (TV film)

• Česko

Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv

• Česko

Studený jako led

Jesse Stone: Stone Cold

Chladnokrvný Stone

Krimi / Drama

USA, 2005, 82 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (35)

Neni Amerika nadherna zeme?(9.11.2012)

"I'm a cop. I've been a cop for a long time. I'm good at it. I know how to do this. You don't."(8.6.2019)

Kdyby mi někdo ještě před nedávnem řekl, že budu sledovat televizní průměrnou krimi a že budu poctivě vyhledávat všechny díly, tak bych mu nevěřil. Jak říká můj otec: "Jo, Jesse, ten je do pohody". A on skutečně do pohody je. Zásadní zásluhu na tom má Tom Selleck a jeho charisma. Tenhle sympaťák, který se s tím moc nesere, když na to dojde, si mě získal. Toho osamělého, komplikovaného vlka mu věříte. Má útulný bejvák, barák u moře, moc nemluví, chlastá, chodí ke cvokaři, sleduje kultovní filmy, má hrůzu ze závazků, jelikož jeho ex ho rozložila na atomy, je rozervaný, přímý, inteligentní, stará se o osamělé psy a ženský po něm jdou, jak slepice po flusu. Ten chlap je prostě skvělej! Do toho si připočtěte, že po večerech věčně chčije, fouká, vše podbarvené hřejivou hudbou a máme atmošku jak vyšitou. Nalijme si sklenku čistého Walkera, série je především o osobnosti detektiva a to je skutečný důvod diváckého návratu. Nevím jak vy, ale já mám pokaždé chuť si nalít panáka a hrnek horkého kafe, když sleduju Jesseho. A to nepiju a kafe si dávám vyjímečně. Ideální na podzimní večery. Zcela vyjímečně musím pochválit dabing, výborný, což už je vzácnost.(8.11.2017)

Na překombinované kriminálky poslední doby dost dobrý. Nechápu řeči o průměru. Mě hl.hrdina nadchnul a film mě dost bavil.Jsem moc rád že natočili další filmy a určitě se o nich vyjádřím. Mnohem slavnější kriminálky mě mnohem více nudily. Doplněno po 4 dílech - Zakolísal kvalitou jen trochu druhý díl,ale možná jen že mě nesedlo úplně obsazení. Další dva díly opět supr., poetický relax bez zběsilosti.(29.1.2014)

Televizní kriminálka, která si vůbec na nic nehraje, a to je její velký plus. Kdo je vrah, ví divák cca po 10 minutách, stejně tak zhruba co se bude dít se všemi postavami. Jenže Stone je zatraceně velkej sympaťák, jeho policejní banda taky není k zahození. Podtrženo, sečteno - když se chcete jen odreagovat u nenáročnýho filmu, tohle je přesně ten pravej kandidát. Já se bavila a ráda se podívám i další filmy ze série.(5.2.2014)

"Jsme tady jen na chvíli a máme právo si ji užít, jak nejlíp umíme..." Poněkud komorní krimi, ale s dobrou atmosférou a samozřejmě výrazným Tomem Selleckem.(21.6.2019)

V zapadlém městečku Paradise se stala vražda. Jesse Stone se pustí do vyšetřování s vervou sobě vlastní a svojí klidnou povahou se nenechá ničím zviklat. Opět se jedná o krimi, takže detektivní napětí se stále nekoná. A je to ohromná škoda. Tom Seleck na to prostě má, a jeho potenciál a veškeré charisma nebylo plně využito. V městečku si už pomalu zvykají na jeho tvrdší metody a tak je jisté, že nikomu nic neprojde. A může si na policejní stanici vyřvávat, vyhrožovat a urážet jak chce. Jak je patrné v jedné scéně ke konci snímku. Nadržená obhájkyně mě neustále přesvědčovala, že přes postel nového policejního šéfa ovládne. Inu, necháme se překvapit dalšími díly. Snímek je ve stejném tempu a atmosféře jako předchozí úvodní díl. I přes absenci velkých akčních scén se jedná o přívětivé odpočinkové dílo, které si oblíbí především starší generace.(31.1.2014)

Parádní zpracování knih od Parkera. Velmi charismatický herec(11.9.2018)

Film kazí spíš postoupnost natáčení dílů než jeho kvalita jak už zde někdo zmínil. Není už sice tak skvělý jako první díl, a kdyby knihu nepsal chlap, tak má člověk místy pocit, že se spíš v něm shlédla slečna Nesvadbová ve svých postelových scénách a hrdinských mužů v ní, ale jako série detektivek je to skvělý počin. Odpočinkový, jednoduchý.(26.12.2014)

• TonoM

Typičký a tuctový americký drama, který nijak nezaujme ani neurazí. 55%(2.11.2015)

• Mydlivoj

O jedno míň než knížka...(6.9.2016)

/65%/(7.9.2017)

Jesse ochlasta detektív, ktorý čím viac chlastá, tým mu to lepšie myslí a je v lepšej kondícii. Darmo, príroda sa môže aj mýliť. Neformálny štýl vyšetrovania v spôsobe slovných prestreliek, poukázať, kto je múdrejší. Jessemu stačí dve tri návštevy a vypočutia svedkov a kriminálny prípad je vyšetrený, aj bez celého FBA. Proste veľká inšpirácia pre žandárov, ktorí sa v Jesse musia priam vyžívať a vidieť. Skoro vždy rovnaké, ale zábavné to je, aj keď sa tam nemlátia, nenaháňajú, ako pomätení. Proste vždy tá istá a jedna vizitka.(8.3.2019)

Mám rád tento druh, krimi a jdu se kouknout na další pokračování! Líbilo se mi spousta věcí hlavně rvačka na policii a konec byl dost dobře vyřešen, jsem mile překvapen a doporučuji!!!!! Ten otec ze synem zaslouží velkej bič a dál to znáte!!!(27.1.2014)

Neznal jsem, netušil o co jde, vlastně jsem to zapnul náhodou. Štastnou náhodou, protože jsem byl nadšen. Už dlouho jsem neviděl tak atmosférickou krimi. A Selleck je výborný. Jeho Stone je jedním nejcharismatičtějších poldů, které jsem na obrazovce spatřil.(7.9.2017)

1 2 následující >>