poster

Museum

 • Japonsko

  ミュージアム

 • Japonsko

  Myûjiamu

Krimi / Horor / Thriller

Japonsko, 2016, 132 min

Režie:

Keiši Ótomo

Kamera:

Hideo Jamamoto
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cskomando
  ***

  Do poloviny filmu si říkáte kdo to může být, kdo je ten sériový vrah a kam to všechno dospěje. Jenže přesně po první polovině filmu to sejde úplně de*ilně z kopce. Proč nenapsat do scénáře a neudělat z vraha zničeho nic psychopatického magora, který se skoro udělá nad tím, když někdo prožívá emoce, je nešťastný a celý bez sebe... Od té doby, co se detektiv dostal do domu zmíněného psychopata, začíná spíš traumatický zážitek, který se snaží prožívat detektiv. Trošku to hraje na nervy, obvykle tyhle zoufalce dělají z uřvaných ženských..no škoda.(4.11.2017)

 • oveckaoa
  ****

  V Japonsku řádí vrah v kostýmu žáby,který vraždí členy poroty z případu dřívější vraždy. Případ vyšetřuje policista jehož manželka byla dříve v té porotě. Vrah ji taky unese i s jejím synem a on se ho snaží najít. Nadprůměrná záležitost s originálním vrahem a vraždama (sežraní psy,snězení jehel,). Hvězdu strhávám pouze za konec kde se to neskutečně táhlo a za to, že to děcko neodstřelil tak by ten film získal nový rozměr.(30.10.2017)

 • calenit
  ***

  Zajímavá krimináka, na kterou jsem se dlouho těšil. Natočil ji totiž režisér Rurôni Kenshina, všechny tři díly se mi hodně líbily. Ale tady se již režisér zhoršil. Největší problém mi přišla dlouhá stopáž, místy jsem se nudil, přišlo mi to nezáživné. Hlavně škoda toho roztahovaného závěru, kdyby se zkrátil o 3/4, tak by to bylo úplně boží. Ale naopak byl skvělý záporák a akce byla pěkně natočená, když už teda nějaká byla. Příběh zajímavý a naštěstí postrádal klišé, všechno tady dávalo smysl. Takže ve výsledku, dobře se na to dívá, ale nic převratného. A v titulcích hrálo moje oblíbené One Ok Rock :) Škoda, že jen v těch titulcích...(23.11.2017)

 • Marceloo
  ***

  Detektív z Tokia čelí prípadu viacerých vrážd prevedených extrémne brutálnym spôsobom. Pri každej z nich bol na mieste ponechaný odkaz s popisom trestu, ktorý bol na tejto osobe vykonaný. Začína byť jasné, že ide o prípad bezcitného psychopatického vraha, ktorý sa pred ničím nezastaví. - Prvá polovica s vraždami a vyšetrovacou líniou je takmer dokonalá a buduje napätie na každom kroku. V druhej polovici sa všetko rozpadá a stáva sa z toho akýsi emocionálny kolotoč, ktorý je plný uvrieskaných a uplakaných scén, ktoré dojem len kazia. Vrah si do tohto momentu držal okolo seba silné mystérium a netušil som, kto by ním mohol byť. S jeho odhalením tvorcovia pracovali dosť slabo a preto z toho, čo na začiatku vyzeralo ako velmi nádejný mix hororu a thrilleru, vznikol len snímok vhodný tak maximálne na dlhý zimný večer. + herec z Terra Formars + herec z Puzzle + herec z Parasyte Part 1 a Parasyte Part 2(12.2.2018)

 • Tuax
  ****

  Vstup do filmu byl skvělý a drsný, pak to ale prudce opadne a pak se to začne motat samo v sobě a až do konce už se to to nevyhoupne na úroveň vstupu do filmu. Ale ten začátek i mně dost připomínal "Sedmičku", mělo to grády, bylo to nelítostné a terstajicí ne zrvna věci, které se normálně trestají. Ten hned navazující flashback, byl jako facka a v nevhodnou dobu snevhodným pojetím. Vše následující už je jen snaživé, už to nemá tu atmosféru a k tomu to teatrální, ale pro ně typické řvaní a komické vztekání, kdy sebou cloumají, padají a jsou vzteky jako papíroví panáci ve větru. Vrahoun vypadal drsně, ale jen v té úvodní pasáži, bak už to byla směšná groteska, nehledě na finále kde do něj několikrát je střeleno a on si tam běhá jako nezranitelný superhrdina s alergii na... Dialogově to taky zrovna příliš nezáří. Ale ten začátek, plus hlavní myšlenka celého pozadí přiběhu, to bylo fajn. A i přes výtky se u tohoto stejně přikloním k lepšímu hodnocení, protože i přes to všechno je to lepší než většina o tohle se snažících temných detektivek.(15.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace