Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin741
  ****

  Slusny, slusny film o tom ako sa akasi potulna baba v podani Joan Crawford /nijak extra ju nemusim/ rozhodla patrit do vyssej spolocenskej vrstvy, a zaziva patalie spojene s prechodom. hlavne teda od serifa Sempla. Serifa si tu zahral Sidney ZelenaCesta /Casablanca, Dobrodruzstvi v Paname/, a to tak, ze dobre. Presne jak pise Liquido26, rozjazd bol nudny a pomaly, tempo tiez sa len ledva ledva rozbehialo, stred potom svizny, na urovni, nenudil som sa ani chvilu. Skoda potom toho zaveru, mne prisiel dost spackany a odbity. Kazdopadne dobra oddychovka -od hororov ? 74 %(5.12.2017)

 • Huguette
  ****

  Ano, měla jsem dva noiry s Joan - Daisy Kenyon a Flamingo Road and Flamingo pro mě vítězí!(23.1.2012)

 • fleurette
  ***

  Slabý scénář, trochu soap opera, Crawford uměla být i lepší.(12.9.2013)

 • liquido26
  ****

  3,5 Ulice Flamingo Road je metaforou amerického snu. Ti, co tam bydlí jsou bohatí a úspěšní a každý z obyvatel městečka Boldon tam chce. Ve stejnojmenném snímku sledujeme příběh sympatického zástupce šerifa, ze kterého se stal nesympatický ožralý senátor, který je pouhou loutkou v rukou slizského šerifa Templa (nezapomenutelný Sidney Greenstreet), který je spolu se svými kumpány ve městě něčím jako ti dnešní kmotři a bez jeho svolení si nikdo ani neuprdne. Kvůli kariéře se zástupec musí vzdát lásky cirkusové tanečnice Lane a šerif se rozhodne preventivně jí udělat ze života peklo. Protože jí ale hraje Joan Crawford musí být i začínajícímu divákovi jasné, že se jen tak nedá a na tu Flamingo Road se dostane. Sníměk má houpavé tempo. Rozjezd docela pomalý a nudný, prostředek hodně zajímavý a ke konci už je to zase jaksi uspávající. Herci super, hlavně ten Greenstreet.(23.12.2013)

 • vitekpe
  ***

  Neni to noir. Je to drama tanecnice Joan, ktera se ve meste Boldon snazi chytit jako servirka a pripadne vysvihnout vyse, ale proradny serif (Greenstreet) ji haze klacky pod nohy. Potesila ucast moji oblibene Gladys, jako drsne a sverazne majitelky nejake herny, nebo co to bylo... :) Cely film je ale takovy vlazny, Joan hraje jakoby profesionalni standard, ale bez stavy atd.. 3-(28.2.2016)