Detenute violente

• USA Captive Women 8: Hell Penitentiary (více)
všechny plakáty

Slávna lekárka Julia sa infiltruje do väzenia, aby našla svedka vraždy svojej sestry. Namiesto toho sa však stáva obeťou sadistického dozorcu a musí tak čeliť hroznej sexuálnej brutalite. Podarí sa jej nájsť svedka? A prežije vôbec? (misterz)

Kusko.t2

Svoj W.I.P. sexploit - Detenute violente, Sergio Garrone dotočil a do finálnej podoby upravil už v roku 1983, avšak releasu sa dočkal až o 2 roky neskôr. Lacný väzenský brak točiaci sa okolo osudov Júlie – medicíny znalej slečny, ktorá neverí, že jej milovaná sestra zomrela spolu s milencom nešťastnou náhodou. Indície naznačujú, že sa jednalo o úkladnú vraždu, ale keďže sa polícia k ničomu samozrejme nemá, pátranie za pravdou zostáva v krehkých rukách Júlie. Cesta za poznaním ju zavedie až do ženského väzenia plného rozopnutých blúzok, žeravých kutáčov, sprchových scén, sexu a skazenosti. Úspešná infiltrácia si vyžaduje, aby Júlia nahodila väzenský look a nechala sa zavrieť ako kriminálnička do väzenia, ktoré je zdrojom všetkých odpovedí nejasného príbehu. Človek si proste nevyberie. ### Nudný W.I.P. flák, ktorým Sergio Garrone dokazuje len to, že mu nejde predovšetkým o diváka samotného, ale o uspokojenie seba samého, prípadne svojich obľúbencov na čele s Giorgiom Cerionim – v tomto prípade sa zhostil pozície väzenského doktora vyšetrujúceho svoje nahé/polonahé pacientky. Lákavá herecká kariéra :) Samotný film na obrazovke však už moc nie :/ ()

kaylin

I když se „Detenute violente“ snaží o nějaký ten příběh, ani vás moc nebude bavit ho sledovat. Dokonce i ty erotické scény jsou neskutečně sterilní a označení jako soft porn je hodně přehnané. Nemluvě pak o tom, když přijde na mučení, které je prostě špatně provedené, ani ten efekt se nedostaví, když už nic jiného. Tohle rozhodně není styl, který by mi seděl a který bych chtěl někdy vidět znovu. Jsem ale přesvědčen o tom, že se mi něco podobného zase někdy do hledáčku dostane. Aspoň člověk vidí, jak široký hororový žánr je. ()