• Česko

Panna Aquamarine

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2006, 99 min

• metal.storm

Už dávno som nevidela aby boli hlavné role takto herecky spackané. Až mi bolo zle. Celkom dobré herečky to v tomto filme posrali na plnej čiare. Aj keď príbeh nemusel byť až taký zlý. Úplne by ale stačila morská panna. Tie dve dievky boli nepodstatné, neprofesionálne, neatraktívne (takým divným spôsobom), alebo jednoducho povedané, úplne zbytočné.(11.5.2015)

• Vasyl

Alkohol je sviňa. Zezačátku je to sice sranda a tak, ale pak se člověk druhej den probudí, zapne televizu a ze 70 programů nenajde jeho opičí mozek nic lepšího než tohle. Film o patnáctkách pro dvanáctky. A já jsem ho dal. Celej! Hvězda navíc za to, že to holkám fakt slušelo. Ještě mohla blondýna u toho máchání ocasem kozy ukázat, hned by se mi udělalo líp.(9.8.2014)

Možná jsem ovlivně tím, že mě k filmu přitáhla spokojená dcera, ale ve své kategorii nenáročných prázdninových legrácek pro puberťáky to vůbec nebylo tak špatné jak jsem čekal. Jasně žádné velké filmové umění, žádné hluboké poselství lidstvu, a dokonce ani žádné velké ambice, ale prostě je zábavná jednohubka, která si milým způsobem utahuje z klasického disneyovského příběhu Ariely. Není to tak dobré jako třeba Královna ročníku (utahující si podobně ze Sněhurky), ale nenudilo. Občas pobavilo nějakou hláškou, občas vtípkem, občas karikovaným klišé. Na pohodové nedělní dopoledne s rodinou ideální.(13.1.2013)

Sara Paxton, o kterou tam celou dobu jde, hraje sice tu Aquapipinu s měnícíma se nehtama fajn, ale ta postava je tak neuvěřitelně, NEUVĚŘITELNĚ prudivá, že se nakonec stává snad ještě větším problémem, než nejspíš scénáristy zamýšlená hlavní záporačka, blonďatá dcera místního zprávaře. Děj alá potřebujukluka - vyhlídnusikluka (nejlepé naprosto nedosažitelného) - chcikluka - musimmíttohokluka... Jako...CO? Chápu, že podle pohádky je to jakási mořská frajerka, co nezná lidi a neví, jak to tu chodí, ale BOŽE...chtít lásku za 3 dny??? Tohle je MOC. Ještě, že tam sou Roberts a Levesque, jinak bych začla ječet úplně stejně, jako když Paxtonka slyšela v telefonu hlas svého Raymondíka.(15.2.2014)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Obraz 9/10/// +Arielle Kebbel, Joanna Lavesque a další fain herečky, hezky se na to kouká, zajímavý příběh a závěr -tohle je holčičí film a je výhradně pro holky, občas mi přišel hodně umělí/// No nakonec to nebylo tak špatný přestože na začátku jsem začal pochybovat jestli to vůbec strávím. Nakonec se mi to celkem líbilo, hlavně příběh, který by mohl mít pokračování a fain byly i postavy a jejich vzájemné vztahy. Rovněž prostředí, pláže, moře , slunce, paráda. Zvlášť teď v zimním období mě to zahřálo. No škoda, že mi není patnáct, dokázal bych si ten film víc užít. Přesto se to dalo./// Celkem 74%///(6.2.2010)

• Sara Paxton

• - Cecilia a Raymond sú na konci móla, Raymond sa otočí a beží preč. Cecilia povie svoju repliku a taktiež sa otočí a beží preč rovnakým smerom ako Raymond. V ďalšej scéne dievčatá bežia na mólo a Raymond im beží oproti. Ceciliu však nikde nevidieť, pričom by mala bežať rovnakým smerom ako Raymond. (martin1m2)

• - Do kin byl tento film dodáván pod krycím názvem “H2O“. (Dlee)

• - Keď Cecilia s kamarátkami prenasledujú v aute Hailey, Claire a Aquamarine, nie sú za nimi v závese ani len 30 metrov. Takže je nemožné, aby ich dievčatá nepočuli. (martin1m2)