• Česko

Panna Aquamarine

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2006, 99 min

• MclaireM

Máme tu druhé H2O..Fakt bolo pre mna umenie dopozerať toto.."aquamarine" sa musí brať s nadhladom a to teda poriadnym hlavne pri priblblých scénkach ako "telefonovanie cez mušlu" a takýchto je tam strašne moc,neprajem skuknuť nikomu ani 10 ročným dievčatkám.Jedna hviezdička za celkom dobrý soundtrack a Jake McDormana:P(7.3.2010)

• jondoe

Miestami vtipna, miestami trapna a v niektorych momentoch trosku aj originalna letna oddychovka pri ktorej sa par krat zasmejete. Na viac pozreti to urcite nie je ale jedno pozretie urcite neuskodi a ak budete na tento film dobre naladeny mozno si ho aj uzijete. Morske Panny predsa maju svoje caro:-)))(5.3.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Obraz 9/10/// +Arielle Kebbel, Joanna Lavesque a další fain herečky, hezky se na to kouká, zajímavý příběh a závěr -tohle je holčičí film a je výhradně pro holky, občas mi přišel hodně umělí/// No nakonec to nebylo tak špatný přestože na začátku jsem začal pochybovat jestli to vůbec strávím. Nakonec se mi to celkem líbilo, hlavně příběh, který by mohl mít pokračování a fain byly i postavy a jejich vzájemné vztahy. Rovněž prostředí, pláže, moře , slunce, paráda. Zvlášť teď v zimním období mě to zahřálo. No škoda, že mi není patnáct, dokázal bych si ten film víc užít. Přesto se to dalo./// Celkem 74%///(6.2.2010)

• metal.storm

Už dávno som nevidela aby boli hlavné role takto herecky spackané. Až mi bolo zle. Celkom dobré herečky to v tomto filme posrali na plnej čiare. Aj keď príbeh nemusel byť až taký zlý. Úplne by ale stačila morská panna. Tie dve dievky boli nepodstatné, neprofesionálne, neatraktívne (takým divným spôsobom), alebo jednoducho povedané, úplne zbytočné.(11.5.2015)

Možná jsem ovlivně tím, že mě k filmu přitáhla spokojená dcera, ale ve své kategorii nenáročných prázdninových legrácek pro puberťáky to vůbec nebylo tak špatné jak jsem čekal. Jasně žádné velké filmové umění, žádné hluboké poselství lidstvu, a dokonce ani žádné velké ambice, ale prostě je zábavná jednohubka, která si milým způsobem utahuje z klasického disneyovského příběhu Ariely. Není to tak dobré jako třeba Královna ročníku (utahující si podobně ze Sněhurky), ale nenudilo. Občas pobavilo nějakou hláškou, občas vtípkem, občas karikovaným klišé. Na pohodové nedělní dopoledne s rodinou ideální.(13.1.2013)

• - Na hlavní desce v plážovém klubu si můžeme všimnout některých jmen lidí ze štábu. (Dlee)

• - Role Aquamarine byla nabídnuta nejprve zpěvačce Jessice Simpson. Ta ale nabídku kvůli jinému projektu nabídku odmítla. (Dlee)

• - Keď Claire a Hailey pozorujú Ceciliu a jej kamarátky, ako sa rozprávajú s Raymondom, v pozadí si môžeme všimnúť prejsť okolo pár v bielych bikinách. Po krátkom prestrihu na Hailey a Claire a späť, sa celá scénka s párom v pozadí zopakuje. (martin1m2)