• Česko

Panna Aquamarine

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2006, 99 min

• Krissty

Mám ráda mořské panny a doufám, že z toho nevyrostu. Bohužel jsem ale asi moc přerostla, abych dokázala ocenit tento film. Nemělo to pro mě žádnou hodnotu, ale věřím, že kdyby mi bylo dvanáct, tak mě to baví. Taky jsem četla ty dívčí časáky a byla úplně hotová ze starších kluků, takže oceňuju, že v tomhle byl film celkem autentický, i když mě takové holky štvou. Ale co, každá byla někdy v pubertě. A každá si prošla horší nebo mírnější formou něčeho podobného. Ani nevím, takový námět by asi ani nešel natočit bez klišé...(18.11.2014)

• jojto

Tu už prestáva každá sranda. Nejde o dej, či herecké výkony, skôr o ten odkaz pre tých, pre ktorých to je určené (asi tínedžerov). Ak ste slečny nešťastne zamilované, či už platonicky, alebo akože naostro, zájdite si do obchoďákov, ku kaderníkovy, prečítajte pár priblblých časákov a nezabudnite byť trapné, afektové a blbé pizdy!(6.2.2016)

• jondoe

Miestami vtipna, miestami trapna a v niektorych momentoch trosku aj originalna letna oddychovka pri ktorej sa par krat zasmejete. Na viac pozreti to urcite nie je ale jedno pozretie urcite neuskodi a ak budete na tento film dobre naladeny mozno si ho aj uzijete. Morske Panny predsa maju svoje caro:-)))(5.3.2010)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Obraz 9/10/// +Arielle Kebbel, Joanna Lavesque a další fain herečky, hezky se na to kouká, zajímavý příběh a závěr -tohle je holčičí film a je výhradně pro holky, občas mi přišel hodně umělí/// No nakonec to nebylo tak špatný přestože na začátku jsem začal pochybovat jestli to vůbec strávím. Nakonec se mi to celkem líbilo, hlavně příběh, který by mohl mít pokračování a fain byly i postavy a jejich vzájemné vztahy. Rovněž prostředí, pláže, moře , slunce, paráda. Zvlášť teď v zimním období mě to zahřálo. No škoda, že mi není patnáct, dokázal bych si ten film víc užít. Přesto se to dalo./// Celkem 74%///(6.2.2010)

• MclaireM

Máme tu druhé H2O..Fakt bolo pre mna umenie dopozerať toto.."aquamarine" sa musí brať s nadhladom a to teda poriadnym hlavne pri priblblých scénkach ako "telefonovanie cez mušlu" a takýchto je tam strašne moc,neprajem skuknuť nikomu ani 10 ročným dievčatkám.Jedna hviezdička za celkom dobrý soundtrack a Jake McDormana:P(7.3.2010)

• - V scéne, keď je Aquamarine v Leonardovom dome (po tom, čo ju zachránil z vodojemu), za oknom sa dá vidieť pani, ako schádza dole po schodoch s košom na prádlo a odchádza preč. Kamera sa potom znova vráti k Leonardovi a Aquamarine, aby sa zachvíľu vrátila znova von, kde sa celá scénka s košom na prádlo identicky zopakuje. (martin1m2)

• - V scéne, keď Cecilia hľadá Aquamarine vo vodojeme a keď sa vráti späť na pláž, jej náušnice striedavo miznú. (martin1m2)

• - Na hlavní desce v plážovém klubu si můžeme všimnout některých jmen lidí ze štábu. (Dlee)