• Česko

Panna Aquamarine

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2006, 99 min

• kajda.l

Jedna hvězda za to, že je to určené pro určitou diváckou skupinu(dívky 5-15let)..druhá hvězda za Emmu Roberts, která potvrzuje, že umí hrát(i v tomto), na tu holku budu postupně zaměřovat svou pozornost a hlídat každý další film, je to jeden z největších "náctiletých" talentů současnosti..film jako takový ponechávám bez komentáře. 50%(4.8.2009)

• BUD-SFIS

Vzdycky jsem takovym filmum, jakoze komedie, hodne trapne sem tam neco trochu nadrzoval. A to kvuli tomu, ze je to opravdu pohoda, clovek se na nic nesoustredi jen tupe zira do obrazovky. Ale s tim asi bude konec. Kdybych mel takovych jedenact az deset let, jeste k tomu byl holka, tak silim radosti jakou ze to pecku jsem to nevidel(a). Jeste ten pribeh uplne jak ze zivota a k tomu morska panna, kterou bych chtel(a) za nejlepsi kamaradku. No proste bomba. Tak nejak se mi tam zdal takovy maly marketingovy tah s hereckou, ktera vypadala jako Linsday Lohan za mlada. Nebo ze by ciste nahoda. No kdo chce videt morksou pannu tak at se mrkne (ale neni nic videt). Tak ani obnazene prso by tenhle film nezachranilo.(8.8.2006)

• Krissty

Mám ráda mořské panny a doufám, že z toho nevyrostu. Bohužel jsem ale asi moc přerostla, abych dokázala ocenit tento film. Nemělo to pro mě žádnou hodnotu, ale věřím, že kdyby mi bylo dvanáct, tak mě to baví. Taky jsem četla ty dívčí časáky a byla úplně hotová ze starších kluků, takže oceňuju, že v tomhle byl film celkem autentický, i když mě takové holky štvou. Ale co, každá byla někdy v pubertě. A každá si prošla horší nebo mírnější formou něčeho podobného. Ani nevím, takový námět by asi ani nešel natočit bez klišé...(18.11.2014)

Dívky do 15 let. Jojo a Ema Roberts si zahrály na potrhlé čtrnáctky, které chtějí pomoc své nové kamošce mořské panně sbalit nejhezčího kluka z okolí. I když můj rychlý popis zní naprosto šíleně, taková hrůza to zase nebyla. Když pominu to vříštění a jeečení i problematiku mladých dívek dalo se na to dívat. Nebyla to nuda a některé scény byli i vtipné...(17.3.2013)

• jondoe

Miestami vtipna, miestami trapna a v niektorych momentoch trosku aj originalna letna oddychovka pri ktorej sa par krat zasmejete. Na viac pozreti to urcite nie je ale jedno pozretie urcite neuskodi a ak budete na tento film dobre naladeny mozno si ho aj uzijete. Morske Panny predsa maju svoje caro:-)))(5.3.2010)

• - Počas celého filmu je Aquamarine hladná po soli a pridáva si ju úplne do všetkého. Do nápojov, do zmrzliny, alebo ju zje iba tak. V skutočnosti Aquamarine aj Raymond jedli cukor. (martin1m2)

• - V scéne, keď Cecilia hľadá Aquamarine vo vodojeme a keď sa vráti späť na pláž, jej náušnice striedavo miznú. (martin1m2)

• - Joanna 'JoJo' Levesque v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)