Cleveland show (TV seriál)

The Cleveland Show

Animovaný / Komedie

USA, 2009, 88x22 min

• mObscene

ach joj...s ťažkým srdcom dávam 2 hviezdičky....dala by som aj tri..ale..dufam,ze to mozno neskor zmenim,ale zatial tu prvu serku..moc ma to nezaujalo...a aj to len kvoli tomu ze grifinovych milujem úplne najviac...ale toto nie..toto im vobec nevyšlo..asi nechápem černoský humor alebo co..nvm fakt..ale..v poctate je to nudne..a...nvm..fakt...ale je vtipne ze vlastne cleveland dost nevyrazna postava z grifinou a spravia mu serial..to je asi plus..alebo..ja neviem fakt..:D ani co povedat...:D(9.9.2012)

Prvně sem chtěl dát 3 hvězdy, pak 4 a nakonec lupnu 5, protože jak sem se časem dostal do těch negrovtípků tak je to srovnatelná prdel s Family Guy. Cleveland junior je dokonalej loser a malej Rallo jede snad ještě větší bomby než Stewie a vždyt je tam i medvěd nebo barman mluvenej Davidem Lynchem !(20.4.2011)

Nebyl jsem si zcela jistý, jestli je dobrý nápad postavit tento spin-off na nejméně výrazné postavičce legendárního seriálu Griffinovi. Hned první minuty však odehnaly všechny obavy. Postava Clevelanda Browna dává scénáristům větší rozsah a rozmanitost než by mohl nabídnout např. jedním směrem zaměřený Quagmire (rakce na B!shopův komentář). Přirovnání k černé verzi Family Guy je sice stokrát použité a příliš snadné, ale nedá se svítit – prostě je to tak!!. Závěrem možná jen doporučit méně zvracení a více Griffinovic lehkovážnosti a bude hvězdiček pět.(6.12.2010)

Asi takhle... kdo má rád styl humoru, praktikovanej v obou předchozích seriálech (FG a AD), rozhodně by si Clevelandovu show neměl nechat ujít! Jasně, někdo by automaticky strhával hvězd(u/y) jenom proto, že už je to "druhej klon klonu jedný legendy", to je ale blbej přístup, páč tahle odnož je kolikrát větší nářez, jak současný Simpsoni!(29.9.2010)

Zatím jsem viděl jen úvod a zajímalo mě, v čem to bude stejné a v čem jiné než Family Guy. No a zatím musím říct asi tohle: "rodinka" je takřka věrná kopie Griffinů. Nechybí ani mluvící zvíře, jen s tím rozdílem, že pes byl upgradeován na medvěda a narozdíl od Briana má vlastní dům. Ale musím říct, že zábavné to zatím je. Jenže... zatímco Peter Griffin je jakási unrated verze Homera Simpsona, Cleveland se dá spíše přirovnat ke Kirku Van Houtenovi. Tak uvidíme, jak dlouho jim zábava vydrží.(8.2.2011)

• - Přestože byla pilotní epizoda odvysílána až 27. září, na internet unikla již během června. (Martin_W)

• - Rallovo skůtečné jméno je Monclaire Tubbs. Rallo je pouhá přezdívka. Clevelandovo prostřední jméno je Lou Albano. Roberta se jmenuje celým jménem Roberta Coretta Tubbs. (Martin_W)

• - Hlas Medveďa Tima bol inšpirovaný Steveom Martinom. (adamulefa)