Cleveland show (TV seriál)

The Cleveland Show

Animovaný / Komedie

USA, 2009, 88x22 min

• kinghome

Oproti Griffinům naprostá sračka!!! Viděl jsem asi 10 dílů a naprosto mě to zklamalo. Jestli jsem se u toho dvakrát zasmál tak to je moc.Ale nakreslený je to hezky a proto ty dvě hvězdičky. A naprosto souhlasim s tim, že nechápu proč zrovna Cleveland??? Je to nejhorší postava z celejch Family guy! Tohle podle mího moc nedomysleli.(9.5.2011)

Ja skrátka neviem, ako to ten Seth McFarlane robí, ale ja od neho žeriem úplne všetko. U Cleveland Show som bol sprvu značne skeptický, prvé časti (asi 2) sa mi zdali trochu vlažné, ale potom sa to rozbehlo a ja som sa kráľovsky bavil celý zvyšok prvej série. A zo samotného Clevelanda, ktorý stál vo Family Guy značne v úzadí, sa vykľul riadny sympaťák! Skrátka a dobre, prvá séria super, teším sa na jej zvyšok a aj na druhú. Ja asi inak nemôžem, dávam 100%.(5.4.2010)

• Sancoo

Podle mého názoru spíše zbytečný spin-off, když už tak měli vybrat spíše Quagmira. Rozhodně by to slavilo větší úspěch. Seriál jsem sledoval v telce, když byla zrovna nuda, nebo jsem měl čas, ale rozhodně mě to nechytilo natolik, abych tomu věnoval větší pozornost. Nemůžu tvrdit, že jsem se občas nezasmál, ale rozhodně to nebylo tolikrát jako při sledování Family Guye. Slabý odvar za 2*.(3.9.2014)

Nebyl jsem si zcela jistý, jestli je dobrý nápad postavit tento spin-off na nejméně výrazné postavičce legendárního seriálu Griffinovi. Hned první minuty však odehnaly všechny obavy. Postava Clevelanda Browna dává scénáristům větší rozsah a rozmanitost než by mohl nabídnout např. jedním směrem zaměřený Quagmire (rakce na B!shopův komentář). Přirovnání k černé verzi Family Guy je sice stokrát použité a příliš snadné, ale nedá se svítit – prostě je to tak!!. Závěrem možná jen doporučit méně zvracení a více Griffinovic lehkovážnosti a bude hvězdiček pět.(6.12.2010)

Family Guy je jeden z nejlepších teenagerských seriálů a co do sebe má i pro dospělé. Bohužel z něj vycházející Cleveland Show je nudná a skoro bych řekl, že je vytvořená za jediným účelem - Amerika. Samá čokoládová nesvědčí a nacházíme podprůměrné vtipy. Občas ale musím zakolísat a za velkého jásotu povstat, protože ono se to povede a já se zasměji. To bohužel není tak časté, malý Cleveland naštěstí potěší podobně jako u Griffinů. Seriál se u nás nemůže těšit velké oblibě, je vytvořen na motivy mé nejneoblíbenější postavy z Griffinů a občas vysloveně nudí. Přesto mnohdy potěší a za to jsem rád.(19.2.2011)

• - V epizodě „Ain't Nothin' But Mutton Bustin“ (2x10) se objevuje mnoho narážek na animované seriály ze stanice Fox. Plyšoví Bárt (Simpsonovi) a Stewie s Brianem (Griffinovi) a na Rallově opasku ležící Roger (American Dad!). (Martin_W)

• - Přestože byla pilotní epizoda odvysílána až 27. září, na internet unikla již během června. (Martin_W)

• - Rallovo skůtečné jméno je Monclaire Tubbs. Rallo je pouhá přezdívka. Clevelandovo prostřední jméno je Lou Albano. Roberta se jmenuje celým jménem Roberta Coretta Tubbs. (Martin_W)