Americký Drak: Jake Long

• USA American Dragon: Jake Long (více)
USA, (2005–2007), 19 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Série(2) / Epizody(52)

V animovaném seriálu vystupuje Jake Long, newyorský teenager, který zdědí dračí schopnosti. (Disney Channel)

Dragoni

Další ze zbytečných seriálů vysílaných na Jetixu od reřiséra Steve Lotera, který má na svědomí i TV seriál Kim Possible, také vysílaným na Jetixu. ()

Zíza

Hele, ono mě to docela baví... Některý díly jsou geniální a jiné bych nejraději vyškrtla... Ale ráda se vždy podívám na další díl... :) ()

DJ Obelix

Původní řada, která na Jetixu běžela, se dala v klidu přežít a občas se vynořil i solidní vtípek (který většinou obstaral mluvící pes). Nicméně po delší době jsem zhlédnul nějaké nové díly se změněnou animací a tak nevtipným dějem, že místo průměrného hodnocení musím jednu hvězdu strhnout... ()

dee-key

Tři plus. Ale začíná mi deptat ta písnička z titulků, brácha ji furt zpívá. A věřte mi, on neumí zpívat. ()

Morzael

Úvodní znělku na Jetixu bych okamžitě zakázal, zahodil, zničil, navždy zapomenul a halvně bych tam nechal původní anglickou. Když vydržíte ten trapný popěvek na začátku tak se dočkáte druhořadé fantasy z pohledu rádoby moderního teenagera Jake Longa, jeho pary, dědečka a psa. Zápletky oddychové, nenáročné, někdy i vtipné, ale spíše si to na vtip pouze hraje. Každopádně pro dlouho chvíli nemám výhrady... jo teda snad krom toho názvu ''AMERICKÝ'' drak, no co taky čekat jiného :-P ()

The Viper

Škoda že nám dráček přestal sypat a dal se až na brutální dietu, protože nabušenej budil rozhodně větší respekt. :) ()

avril4234

Neviem, či som len jediná, kto má radšej 2. sériu než prvú. Je pravda a naplno súhlasím s tým, že 2. séria má hroznú animáciu (na výnimku zopár postáv), ale jej príbeh a samotné epizódy sú oveľa záživnejšie a emočnejšie, než v 1. sérii, v ktorej viac prevláda humor (tým nechcem povedať, že v 2. sérii už humor nieje, len ho nieje taký nával ako v 1. sérii). Keďže ja hodnotím filmy a seriály obzvlášť podľa toho, aké sú emočné, tak u mňa víťazí jednoznačne 2. séria. A to hlavne vďaka epizódam s lovestory Jakea a Rose v hlavnej role. Americký drak mám rada práve kvôli tomu lovestory, ktorý ma strašne chytil za srdce a takisto aj samotná hlavná postava (Jake Long), jedna z mojich bývalých najobľúbenejších postáv. ()

L3G1ON4R

První série na Jetixu byla koukatelná, dějově to mělo šmrnc a nádech. Druhá série již na Disney channelu už je nudná a místy trapná. ()

Cnelka

Seriál pro děti. Nazvu to nezávadné a klidně, ať na to prckové koukají. Děj to má a věřím, že to i děcka pobaví. ()