Jistý muž [Sean] uzavře v Las Vegas sázku s několika muži, kteří ho chtějí zabít. Vsadí se, že přežije příštích 24 hodin, a proto ujede do Clevelandu, aby jim unikl. (Filmbox)

danco123

Filmy v ktorom je akcia, stále niečo v pohybe a neustály strach o život sú pre mňa oku lahodiace. Billy Zane ako takmer profesionálne vycvičený vojak v tomto filme skvele stvárnil svoju úlohu. A Sean Carrigan ako pravá korisť Billyho Zaneho nesklamal. Niektorými scénami by mal film patriť do Sci.fi ,ale to už patrí do klasických amerických akčných filmov. Realita miestami trochu uniká a takmer všetko skvelo prenasledujúcemu vychádza ,ale to už k väčšine filmov patrí. Veď o čom by to bolo kebyže je hlavná postava po 20 minútach zabitá a film by po chvíli nemal to napätie. Filmu by som dal preto 50%. ()

klerik

Ak ste čítali knihu Muž na úteku od S. Kinga a film BEŽIACI MUŽ vás náležite zhnusil, môžte si napraviť náladu týmto béčkom. Uteká sa tu totiž celý film, akcia strieda akciu... Všetko čo môže vybuchnúť, vybuchne, všetky dopravné prostriedky, ktoré sa dajú použiť sa použijú... A Billy Zane sa celú dobu rehoce a strieľa a jeho charizmatického zaporáka si tak zamilujete, že mu držíte palce... Človeka to nadšenie a radosť z akcie až núti povedať, že ide o dobrý film... Nejde. Ale je zábavný a má jedného z najlepších zlosynov... ()

Karush

Celý čas som bola presvedčená, že sa jedná o kvalitný film, úplne ma prekvapilo hodnotenie a zaradenie medzi TV filmy. Určite to má nedostatky, ale film ma nadmieru zaujal a vtiahol do diania, že všetko naokolo som ani nevnímala. Možno prijatie ponuky by aj pozdvihlo hodnotenie. ()

Slider

Námet celkom zaujímaví, spracovane už oveľa slabšie. V deji sa na môj vkus vyskytuje až príliš veľa "náhod". Najsilnejšou stránkou filmu je určite Billy Zane ktorý drží celý film aspoň v tom slabšom priemere. ()

m.a.t.o.

Veľmi zaujímavý námet a vzhľadom na (pravdepodobne) nízky rozpočet solídne spracovanie. Billy Zane sa bavil a ja som sa bavil s ním. Určite viac, než pri Živom terči, ktorý mi Bet Your LIfe tak trochu pripomínal. Vrámci TV filmov by to bolo za 5*, na normálnej stupnici dávam lepšie 3*. P. S.: kino-remake by nezaškodil :) ()

magu

Nezmyslov tam bola až-až, ale mne sa tento film páčil. Billy bol vynikajúci, akcie dostatok, nuda nehrozila. Ako druhý dávam 5*. ()

lopja

Ako naozaj slaby a trapny film. Dej o nicom a uz na zaciatku bolo jasne ako to skonci. Dal som mu 3 hviezdicky ale to len naozaj koli tym efektom a vrtulnikom a vsetkemu co do toho tvorcovia investovali. ()

HAssAN

Tak to bolo otrasné, guliek lietalo viac ako vo všetkých častiach Ramba dokopy. Miestami mi to pripadalo ako v Matrixe, proste on je vyvolený a "netrafiteľný". Som rád, že som to sledoval len jedným poloslepým okom. A Billy Zane hral hrozne. Záverečné prekvapivé rozuzlenie bol naozaj len bodka za demenciou tohto výtvoru. Lepšia voľba je určite Hra o preziti ()