Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Streeper
  ****

  Příjemná černobílá komedie z 30.let. Bette Davis a George Brent jsou neuvěřitelně sehraný pár a skvěle jim to na plátně klape. Na můj vkus jsou občas trochu moc ukecaní, ale pobavila jsem se.(7.5.2016)

 • fleurette
  ****

  Vcelku povedená komedie, postavená na sehrané dvojici Davis-Brent, kteří si spolupráci ještě několikrát zopakovali. Trochu to připomíná "Adam's Rib" s Katherine Hepburn a Spencerem Tracym, stejný souboj pohlaví plný vzájemných podrazů a vtipů, kdy se oba snaží dokázat, kdo z nich je lepší, a končící smírem.(12.2.2013)

 • Pohrobek
  ***

  Curt Devlin (George Brent) je hvězdný detektiv bulvárního plátku Daily Express. Když upadne jeho kolegyně Ellen Garfield (Bette Davis) z Daily Star během jedné popravy do mdlob, přenechá jí svůj článek. Ellen je však rozpoznána a dojde k náramné blamáži. Curtovi se však líbí a rád by se s ní oženil. Ona by k tomu ale svolila pouze, kdyby uznal i její údajný novinářský talent...(4.6.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace