Doktorka Vicki Westin (Tia Carrere) žije pokojným životom so svojím manželom a dcérkou až do dňa ich únosu. Ich zmiznutie oznámi na polícií, ale telefonát od únoscu ju prinúti zmeniť svoj postoj k polícií. Únosca jej dá časový limit 48 hodín počas ktorých sa má rozhodnúť, ktorého rodinného príslušníka nechá umrieť. V snahe vypátrať kto a prečo ju a jej rodinu takto ohrozuje sa ocitá v nepríjemnej situácií, keď po nej pátra polícia a zároveň jej každý pohyb sleduje únosca. Bude si musieť vybrať kto zomrie alebo sa jej podarí odvrátiť hrozbu iným spôsobom? (pravo)

Djkoma

Proč se k tomuhle propůjčila Tia Carrere opravdu netuším, ale tohle není film pro ni. Nějak jí tu pěknou doktorku, co udělá vše nevěřím a kdyby radši hrála striptérku, mužská část diváků a snad i část té ženské by byla o dost raději. Jinak klasický snímek o uneseném partnerovi/dcerce, kterou únosce využívá pro zplacení dluhu minulosti. Atmosféra filmu se těžko hodnotí, když film běžel okolo půlnoci... Co bylo kvalitou režiséra a co nočními hodinami, to zůstane otázkou:) ()

Smok

Bolestné sledovanie silne nudiaceho thrileru s tak prevareným "únosovým" nápadom, že diváka až strasie. Mne osobne chuť do sledovania nepridávala ani neuveriteľne nesympatická neherečka Tia Carrere. ()

Martin741

Vtedy este stale sympaticka Tia Carrere v roli doktorky ktora sa nikdy nevzdava ... sympaticke, len skoda, ze samotna Tia nevie hrat , tak to potom ide do stratena .... 33 % ()

Karush

Takmer nulové napätie, žiaden veľký prevrat nenastal, vo vyvrcholení žiadna originalita a nemôžem vynechať dialógy typu: -Ľúbim ťa, mami!,-Koho? Mňa? :D ()

pravo

Tia Carrere vymenila pátranie po artefaktov za pátranie po členoch vlastnej rodiny. Film silne vypadá ako stovky trilerov z televíznych produkcií a keďže veľké zvraty či nebodaj prekvapujúca pointa sa nekonajú, tak aj moje hodnotenie nemôže ísť vyššie. Ako veľmi oddychový film áno, ale ak chce človek vidieť ozajstný triller s napätím a ostatnými atribútmi tohto žánru, tak potom nie. Scenár je tu totiž natoľko slabí, že ja osobne sa prikláňam k tomu, že by stačil akurát tak na natočenie jednej časti nejakého krimi-seriálu, ale na film je to málo. Ale aspoň Tia svojim hereckým talentom zahrala svoju krásu do kúta...alebo sa vytratila s vekom...no možno je moje hodnotenie akosi zhovievavé... ()

bond77

Film se snaží budit dojem, že skvěle natočen, že má výborné herce a také, že zápletka je zábavná nebo vážná. Místo toho tu máme absurdní zápletku, jasně předvídatelný konec a herce neherce. Tipický "béčkový" americký film. ()

AlBertzap

Ježiš no to byla ale kravina! To bylo tak předvídatelné, jako když zítra vyjde slunce. Místo hledání pokladů se hledala unesená rodinka. Lol ()