poster

Opravna vraků (TV pořad)

 • USA

  Overhaulin

 • Slovensko

  Superopravovňa

Dokumentární / Reality-TV / Sportovní

USA, 2004, 83x60 min

Režie:

Joseph Brutsman
(další profese)
 • Smok
  *****

  Je až k neuvereniu, dívať sa, ako napríklad vyše 40 ročný a 500 koňový Chevrolet Chevelle dostáva zbrusu nové vnútornosti a nástrek. Tomu už hovorím "Muscle Car". Autá sú vyberané a prerábané s vkusom, jemnosťou a s citom pre detail. Pán Foose a jeho partička sú proste ťažkí profíci a je to vidno. Trochu rušivo pôsobí Adrienne Janic, ktorá po dielni poskakuje a snaží sa o živé moderovanie, ale investor tam zrejme chcel mať aj nejakú krásku, tak budiž. Reakcie "dotknutých" osôb často nemajú ďaleko k slzám. Ostatne - nedivím sa.(24.7.2009)

 • herech
  *****

  Tak tohle je ovšem krása. Sledovat takového mistra jako Chipa při práci je něco úžasného. Též práci celého Á týmu. S každým autem, které "ukradnou" dokážou skutečné divy. A to finále když je tam auto v celé své nádheře je prostě pastva pro oči. Navíc vymýšlí skvělé žertíky, kterými trápí své oběti. A moderátoři jsou taky výborní, stejně jako nápad natočit takový pořad. Těžko udělit méně než 5 hvězdiček.(9.2.2010)

 • MM_Ramone
  *

  So svojim Fordom som spokojný tak ako je. Nedokážem oceniť nič, čo sa týka tunningu. Absolutne nechápem ľudí, ktorí prepadli tomuto koníčku. Je mi jasné, že chlapíci z tejto reality show sú skutočnými majstrami vo svojom odbore. Nepopieram ani to, že ich finálne produkty sú nápadité, skutočne zaujímavé. Sú to zruční návrhári, remeselníci, výtvarníci, automechanici. Prajem im hodne zdaru, ale na ich televíznu show sa už viac pozerať nebudem. "Opravovňa vrakov" ma nebaví. *(31.3.2010)

 • Phobia
  ***

  Na tomhle pořadu mě baví akorát začátek (vidět auto, které "ukradnou" k předělávce) a konec (tedy výsledné vytuněné, nablýskané autíčko). Pracovní vata uprostřed mě nijak zvlášť nebere... A štve mě to závěrečné bukvicovité objímání se s nadšenými majiteli vozidel - to si sakra nemůžou jen chlapsky potřást rukou?:-) "Orange County Choppers" mi přijdou o něco zajímavější a zábavnější, nehledě na podstatně větší variabilitu jejich výtvorů. 55%(1.10.2009)

 • Wishkah
  ****

  Chip Foose je opravdový génius svého řemesla a já si nenechám ujít žádný z jeho výtvorů. Vůbec celá partička jsou pěkně těžcí frajeři a je radost se na jejich dovednosti koukat. Na celém pořadu mi vlastně vadí jedna jediná věc a tou je Adrienne Janic. Jako moderátorka je neuvěřitelně špatná a to její nadšené hopsání okolo pracujícíh montérů mě tam hodně ruší. Ale i přes tuto chybu se jedná o jeden z nejlepších Discovery seriálů a já můžu dál snít o tom jak jednou zmizí na týden moje felinka a Chip Foose mi místo ní dá nějakýho pořádnýho draka:-)(5.1.2010)