Ministry: Tapes of Wrath

(video kompilace)
všechny plakáty

Obsahuje všechny videoklipy od legendárních elektrohlukových pionýrů - kapely Ministry. Chybí pouze materiál z nejstarší disco/dandy éry (tedy klipy Revenge a Same old madness), ke kterému se již předák skupiny Al Jourgensen nehlásí. Poslední zastoupenou deskou je Dark side of the spoon se šlágrem Bad blood, který se objevil např. na soundtracku k Matrixu. Jako bonus jsou zde i 2 videoklipy od Alova "bočního" projektu Revolting cocks. Z osob, které se ve snímcích objeví, můžeme jmenovat spisovatele Williama Burroughse či guru LSD Timothy Learyho. (J.Connor)

MM_Ramone

"Tapes of Wrath" je chronologicky zostavená kolekcia video klipov americkej industrial metalovej hudobnej skupiny Ministry. Zbierka trinástich perfektných klipov, ktoré natočili v rokoch 1985 až 1999. Konkrétne sa jedná o tituly: 1. Over the Shoulder, 2. Stigmata, 3. Flashback, 4. Burning Inside, 5. The Land of Rape and Honey, 6. Jesus Built My Hotrod, 7. N.W.O., 8. Just One Fix, 9. Lay Lady Lay, 10. Reload, 11. Bad Blood, 12. Crackin' Up, 13. Da Ya Think I'm Sexy?. Psychotropné narkotické šialenstvo. Ministry!!! ***** ()