poster

Batman & Mr. Freeze: Supernula

 • USA

  Batman & Mr. Freeze: SubZero

Akční / Animovaný

USA, 1998, 70 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shakers
  ***

  Tento Batman sa zameriava hlavne na Mr. Freeza ako už aj názov napovedá, čo je dobre, pretože on sa skoro v žiadnych Bat-animákoch nevyskytuje, ale na druhú stranu to nieje moc dobrý zloduch. Vedel by som si ho predstaviť ako vedľajšiu zápornú postavu a nie ako hlavnú, pretože on neponúkne niečo viac ako napr. Joker. Aj keď dejová linka bola fajn a záver bol tiež pekný. Rozhodne sa na to dalo pozerať, len mi záporák prišiel trošku slabý. 70% - 3*(15.10.2011)

 • Bounded
  ****

  Na to, že se jedná o film do videopůjčoven, to nebylo špatné. Batman je sice ve snímku poměrně málo, ale vyvažuje to pokus zachytit vztah Dicka a Barbary. To, co se do seriálu nikdy nevešlo (protože dvacet minut je i někdy na tu akci málo) film jednoduše rozšířil a přidal úctyhodné zakončení Freezově příběhu, než ho v novém seriálu totálně pomrvili. Nelze než brát SubZero jako delší a vydařenou seriálovou epizodu.(28.4.2011)

 • JohnnyD
  ***

  Nie je to zlé, no pôsobí to dojmom natiahnutej jednej 20 minútovej časti na hodinu. Príbeh je predvídateľný a neobjavný, no animácia je tradične vynikajúca (aj keď začína využívať počítačovú animáciu), rovnako ako dabing. Nezaškodil by nejaký sidekick villain, Mr Freeze vo svojej romantickej polohe nedokáže utiahnuť celý film.(5.1.2012)

 • liquido26
  ***

  Ze všech animovaných filmů s Batmanem je tenhle nejslabší. Celý příběh se točí kolem únosu Barbary Gordonové Mr. Freezem. Batmana se na plátně skoro vůbec neobjevuje, kromě první scény s ním, v první půlce vůbec. Film, až na závěrečné finále, postrádá jakoukoliv akci. Jedním z několika kladů je částečný pokus o 3D grafiku.(7.9.2008)

 • HiddenDragon
  ****

  O dost serioznejsi a vyspelejsi zpracovani nametu s Mr. Freezem, nez o rok mladsi Schumacheruv hrany neonovy spektakl "Batman a Robin" (1997). Presto kdybych mel byt objektivni, je to na tri hvezdy. Davam trochu vic, protoze je Batman muj oblibenec a jsem rad za kazdy delsi snimek. Proti starsimu "Batman a fantom" (1993) je zde pribeh ale o poznani jednodussi. Zadna komplikovana zapletka a i detektivni batmanovska cast je slaba. Plusem jsou jen standardne dobre hlasy (opet Conroy jako Batman) a atmosfera, ktera je misty fajnove studena a mlzna, a pak take hezky konec. Dokud nebude s Freezem nejake lepsi zpracovani, necham hodnoceni tak jak je. Ale trochu mi zde na tomto zaporakovi vadi, ze je na "lidstvo" nastvany jaksi nepravem. Ve filmu by take mohlo byt o Freezovi vic informaci - hodne se pocita s tim, ze ho divaci znaji z komiksu. Podobne je to u Batgirl (toto jmeno navic ve filmu vubec nezazni) - Barbary Gordonove - ktera je zde unesena a vse se kolem ni toci (proti hranemu "Batman a Robin" je to zde dcera komisare Gordona, nikoliv Alfredova neter). Robin (Dick Greyson) je znamy nastesti vic. Animace ujde, ale uz tehdy nevim proc mixovali pocitacovou grafiku (sceny s dopr. prostredky) s klasickou, coz je misty znat a muze to na nekoho pusobit rusive. [take je skoda, ze film je narozdil od starsiho "Fantoma" jen 4:3](30.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace