poster

Honba za xenomorfem (TV film)

 • anglický

  Something Is Out There

Sci-Fi

USA, 1988, 200 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • type_B
  ****

  Bezvadné syntetyzátorové zvuky pěkně doplňují atmosféru osmdesátých let. Nejlepší scéna byly záběry na noční velkoměsto z pohledu samotného monstra. Stejně jako v Reptilicantovi je monstrum nějaký ještěr... Co je to za podivný sci-fi model 80. let? Že by to bylo kvůli tomu, že plazi jako chameleon mají maskovací schopnosti?(20.3.2009)

 • corpsy
  ***

  Zabudnutý sci-fák, ktorý sa mi predstavil na jednej nemeckej satelitnej stanici pred takými, zhruba 25 rokmi. Kým vtedy som nemal vedeckofantastických snímkov ešte napozerané tak veľké množstvo, bol to pre mňa kus. Dnes sa pozastavím nad tým, ako málo chýbalo k takmer bezchybnému žánrovému večeru.(26.4.2016)

 • pend
  ***

  Pro mě docela příjemná scifi s krásnou Bondgirl Maryam d'Abo. Mám dojem, že tenhle film vznikl sestříháním TV seriálu.(22.2.2007)

 • Clark_Kent
  ****

  K tomuhle překvapujcímu snímku, jsem došel teprve nedávno. Stará dobrá prácička z báječných osmdesátek, která při večerní atmosféře jenom příjemně pohladí.(22.6.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace