Sice hodně slabých 80%, ale přeci jen jako starý romantický bard nemůžu slevit. Celý film se nese v těžce pohodové atmosféře a především citlivě vybraná hudba a písničky dotvářejí tento romantický filmeček do sladké a chutné podoby. Hlavní hrdinka i hrdina jsou sice po rozvodu hodně zmatení, zranitelní a nervózní, přesto si k sobě i díky psím mazlíčkům a především touhy po pořádném vztahu cestu najdou. Není to sice cesta přímá a bezbolestná, ale divák ji rád podstoupí, neboť ho na cestě za happy endem provázejí příjemné herecké persony (zajímavá Perkins, okouzlující Plummer, darebně rozkošný Mulroney), neustále přítomný úsměv a pár podařených vtípků.(18.5.2008)

Když pomineme fakt, že nápad je až podezřele podobný LÁSCE PŘES INTERNET, tak to není zas až tak strašný. Mezi nudnými dialogy občas padne nějaký dobrý nebo laciný vtip, ale díky zoufalosti druhořadých herců Cusacka a Laneové vám tyto jinak běžné postřehy připadnou hodné aspoň uchechtnutí. Tohle asi nebyl úmysl, ale zoufalí herci pomohli tomuhle filmu, který je vlastně o zoufalých lidech :-). Režie nic. Scénář si Cusack mohl přepsat, je to vidět, kecy mu padnou ideálně do huby, Laneová je smutně "nice", ale z herců nejvíc vyniká fotřík Plummer, u něho jsem se smál nejvíc. Pokud vás zrovna opustila vaše "životní láska" a potřebujete nějaký srdceryvný ne-li trhající happy end, tak můžu tento film jen doporučit. 65% P.S.: A nezapoměňte: Nejlepším místem na setkání je arménská restaurace. ;-)(27.6.2009)

Nic moc jsem nečekal a dočkal se příjemného překvapení. Diana Lane i John Cusack patří k mým oblíbeným hercům a už jen vidět je spolu v romantickém příběhu je skvělé. Navíc v romantickém příběhu, který je nečekaně příjemný a zábavný. Spousta výborných a zábavných scén (kondom), spousta drobných vydařených drobností (řezník), spousta romantiky. Nenudil jsem se ani chvíli a od začátku do konce se příjemně bavil. Jistě, je tu spousta klišé a obvyklých scén (třeba obligátní koláž nepovedených rande), ale jako fanda romantických filmů jsem byl spokojen. Je to asi trochu nadsazene, ale dávám pět a nestydím se za to.(8.12.2012)

Když jdu do romantické komedie, tak vím, že to bude pohoda a neřeším předvídatelnost, protože to přece vím už jasně z nahoře vypsaného žánru. A nemohu pomoct, tohle byla moc hezká pohádka jak princ k princezně přišel bez nějaké větší újmy na zdraví. Já se usmívala a na konci jsem se tetelila jak malá holka. O to mně přece šlo a to je hlavní důvod proč hodnotím tak jak hodnotím.....a viděla jsem ho už třikrát :-) A John s Dianou byli moc roztomilý pár.(19.8.2014)

Christopher PLUMMER, ačkoliv v malé roli, byl to jediné, co mě v tom filmu zaujalo. Až se divím, že do této role šel. Zřejmě již nabídky nechodí tak, jako dříve. Stále jej vidím v SARAJEVSKÉM ATENTÁTU - byl to charismatický muž. Láska na inzerát je průměrný oddychový film. Nic nepokazil, ale též nic nepřinesl.(4.6.2008)

• - Fenka Matka Tereza byla hrána dvěmi šestiměsíčními newfoundlandskými štěňaty - Molly (která hrála ve většině filmu) a Maeve (která hrála scény ve vodě). Režisér Gary David Goldberg po skončení natáčení obě štěňata adoptoval. (HappySmile)

• - Maskotem společnosti UBU, kterou vlastní režisér Gary David Goldberg, je také newfoundlandský pes, jako ve filmu. (HappySmile)

• - Režisér Gary David Goldberg dal Johnu Cusackovi scnénář a povzbudil ho k tomu, aby změnil kterékoliv dialogy své postavy tak, aby mu lépe seděly. Nakonec byl pěkně překvapený, když mu Cusack poslal 35 stran nových dialogů. (HappySmile)