Romance vypravejici o rozvedene panicce (stale zhava Diane Lane), ktera se pokousi s bezmernou pomoci sve rodiny ulovit nejakeho sporadaneho fesaka. Nejlepsim pomocnikem se stava internet a seznamka v nem. Po par prehmatech a kotrmelci se ji dostava po cem touzila, jak je ve snovem hollywoodu zvykem. Prumerny herecky ansambl a scenar jakbysmet. Slusna hodinka a pul doma na gauci s televizi, DVD a drahou polovickou. 60%(19.6.2006)

Sice hodně slabých 80%, ale přeci jen jako starý romantický bard nemůžu slevit. Celý film se nese v těžce pohodové atmosféře a především citlivě vybraná hudba a písničky dotvářejí tento romantický filmeček do sladké a chutné podoby. Hlavní hrdinka i hrdina jsou sice po rozvodu hodně zmatení, zranitelní a nervózní, přesto si k sobě i díky psím mazlíčkům a především touhy po pořádném vztahu cestu najdou. Není to sice cesta přímá a bezbolestná, ale divák ji rád podstoupí, neboť ho na cestě za happy endem provázejí příjemné herecké persony (zajímavá Perkins, okouzlující Plummer, darebně rozkošný Mulroney), neustále přítomný úsměv a pár podařených vtípků.(18.5.2008)

Co se může vyklubat z něčeho s názvem "Láska na inzerát"? Čekala jsem něco mnohem, mnohem horšího. Proto jsem byla mile překvapena, že i romantická komedie může být v některých částech tzv. inteligentní. Nepopadala jsem se sice za břicho, občas mi některé situace přišly hloupé, ale tak nějak roztomile :) Nutno dodat, že takto strávený sobotní veřer nebyl ztracený (přestože jsem k televizi usedala jen kvůli Johnu Cusackovi, kterého mám ráda už od pouhého přečtení Všech mých lásek.) A originální název, Must love dogs, je mnohem sympatičtější :)(29.6.2009)

Nesmíte si od toho filmu moc slibovat, pak nemůžete být zklamáni, což se mi přesně podařilo. Nemůžu se zbavit dojmu, že je od začátku jasné, jak to skončí a těch pár vedlejších linek to neschová. Líbí se mi Diane Lane, na to jak málo prostoru měl, mě hezky překvapil John Cusack, ale pořád nevidím to navíc, co by mě ukecalo ke čtyřem hvězdičkám. Ten film není ničím zvláštní, nadčasový, nebo originální. Je to prostě obyčejná romantická komedie, která se drží nad hladinou průměru souzněním hlavních hrdinů.(16.11.2011)

Hezké a nenáročné. Nepřekvapí, nenadchne ani neurazí. Ten nejvybroušenější průměr v žánru. Diane Lane je pro mě spíše nevýrazná herečka, zatím jsem ji neviděla v ničem, kde by mě oslnila, což se nestalo ani nyní. Ale postava rozvedené ženy "na inzerát" jí sedla. A fakt, že je zde oblíbeným filmem Cusackovy postavy Doktor Živago, mě ještě více podnítil v tom, abych ho zhlédla:)(9.4.2011)

• - Maskotem společnosti UBU, kterou vlastní režisér Gary David Goldberg, je také newfoundlandský pes, jako ve filmu. (HappySmile)

• - Režisér Gary David Goldberg dal Johnu Cusackovi scnénář a povzbudil ho k tomu, aby změnil kterékoliv dialogy své postavy tak, aby mu lépe seděly. Nakonec byl pěkně překvapený, když mu Cusack poslal 35 stran nových dialogů. (HappySmile)

• - Fenka Matka Tereza byla hrána dvěmi šestiměsíčními newfoundlandskými štěňaty - Molly (která hrála ve většině filmu) a Maeve (která hrála scény ve vodě). Režisér Gary David Goldberg po skončení natáčení obě štěňata adoptoval. (HappySmile)