• Bediczek

Nemám ani doktorát, ani hezkej zadek, v domácích potřebách nevím kde je nářadí a furt se lituju... podle logiky tohoto filmu asi zůsatnu na wocet. Cusacka nemusim, Diane Lane celkem mile překvapila. Jinak je tu i pár dobrých postřehů z internetových seznamek, u kterých jsem se pousmál. Bohužel to bylo chvílemi nudné a naprosto předvídatelné.(22.1.2014)

Milá romantika, na kterou nemám vůbec žádný problém se podívat klidně i víckrát. Snad jen dodám, že pár myšlenek z filmu dneska je spíš už k smíchu. Třeba téma internet tu dostává nebývalý rozměr, když o něm Diane Lane a John Cusack diskutují a vysloveně se jej bojí. Joo, kdyby věděli, jak dneska funguje Tindr, tak nevím, jestli by si v té době spíše neprohnali hlavou kulku. Kam se vytratila tehdejší romantika...(13.8.2018)

nemohu si pomoci, filmy vybírám podle nálady, bezvadná romantická komedie. perfektní fóry a vůbec u toho neusínám jako jiní uživatelé co sledují jen televizi, mám svou téku 3000 filmů a pouštím si jen to co chci vidět, je to prostě nádhera, trvalo mi to 20 let a tak si toho užívám , vidět film 1x to je málo no coment deda :-)PS souhlasím s R.E.M. jsem asi cvok ale tento film mě rozesměje ale i velmi dojímá otec Plummer diana i ostatní ukazují jak život s někým je složitý mužů a žen jsou miliony a která je ta pravá? to nikdo neví ženy myslí úplně jinak než muži a my jsme volové deda:-)(2.4.2016)

Další z romantických komedií po americku, takže není moc co komentovat. Ale Diane Lane je nádherná ženská, přesně takhle si představuju sexy 40-tku. John Cusack má taky své kouzlo a nemusí se ani moc tvářit. Stejně září jako světelná záclona na mém okně. Jejich honička za kondomy - On: "Vyprodáno." Ona: "Jak je můžou vyprodat?" Ale ten výraz!! Nebo sestavování inzerátu s doplňky a cikrlátky. Text u její fotky s kytarou - Přijď si zahrát na můj nástroj! :-)) Nebo další návrh na inzerát - Jsem promiskuitní. (vyspala jsem se s cizím mužem)(23.12.2010)

Romance vypravejici o rozvedene panicce (stale zhava Diane Lane), ktera se pokousi s bezmernou pomoci sve rodiny ulovit nejakeho sporadaneho fesaka. Nejlepsim pomocnikem se stava internet a seznamka v nem. Po par prehmatech a kotrmelci se ji dostava po cem touzila, jak je ve snovem hollywoodu zvykem. Prumerny herecky ansambl a scenar jakbysmet. Slusna hodinka a pul doma na gauci s televizi, DVD a drahou polovickou. 60%(19.6.2006)

• - Maskotem společnosti UBU, kterou vlastní režisér Gary David Goldberg, je také newfoundlandský pes, jako ve filmu. (HappySmile)

• - Fenka Matka Tereza byla hrána dvěmi šestiměsíčními newfoundlandskými štěňaty - Molly (která hrála ve většině filmu) a Maeve (která hrála scény ve vodě). Režisér Gary David Goldberg po skončení natáčení obě štěňata adoptoval. (HappySmile)

• - Režisér Gary David Goldberg dal Johnu Cusackovi scnénář a povzbudil ho k tomu, aby změnil kterékoliv dialogy své postavy tak, aby mu lépe seděly. Nakonec byl pěkně překvapený, když mu Cusack poslal 35 stran nových dialogů. (HappySmile)