Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Učitelka mateřské školky Sarah Nolanová se těžce vzpamatovává z rozvodu. Příbuzenstvo a přátelé jí neustále dohazují nadějné partie. V podobné situaci je také Jake Anderson, kterému nové vztahy vnucuje kamarád, právník Charlie. Sestry Carol a Christine donutí Sarah, aby šla na schůzku, kterou jí domluvily pomocí internetu. Překvapená žena na místě objeví svého ovdovělého otce Billa, což však sestry neodradí. Na jejich další inzerát odpoví osmnáct mužů a ony Sarah donutí, aby se alespoň s některými sešla. Byla by z toho jen řádka trapasů, kdyby jedním z nich nebyl Jake, za něhož odpověděl Charlie, a pak ho přiměl na schůzku jít. Mladí lidé si padnou do oka, i když jsou oba nejistí a příliš opatrní. Sarah se navíc nedávno seznámila se sympatickým Bobem Connorem, otcem svého žáčka Austina, s nímž se začne rychle sbližovat. Setká se však znovu i s Jakem, se kterým stráví nečekaně příjemný večer. Situace se zkomplikuje, když navštíví Boba a najde u něj kolegyni June. V šoku a zklamaná se vrátí domů. Bob se jí vzápětí přijde omluvit, jenže právě v nejméně vhodnou chvíli se objeví Jake. Také on zklamaně odejde. Sarah se rozhodne pro Boba, z toho se ale vyklube sobec, který si chce jen užít. Když Sarah po čase zahlédne Jakea, vyběhne za ním, ale všimne si, že je s krásnou Sherry, kterou mu kdysi dohazoval Charlie. Zdá se, že ačkoli jsou jeden pro druhého stvořeni, v cestě jim stojí příliš mnoho překážek a nečekaných náhod. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (113)

Bediczek 

všechny recenze uživatele

Nemám ani doktorát, ani hezkej zadek, v domácích potřebách nevím kde je nářadí a furt se lituju... podle logiky tohoto filmu asi zůsatnu na wocet. Cusacka nemusim, Diane Lane celkem mile překvapila. Jinak je tu i pár dobrých postřehů z internetových seznamek, u kterých jsem se pousmál. Bohužel to bylo chvílemi nudné a naprosto předvídatelné. ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Hezké a nenáročné. Nepřekvapí, nenadchne ani neurazí. Ten nejvybroušenější průměr v žánru. Diane Lane je pro mě spíše nevýrazná herečka, zatím jsem ji neviděla v ničem, kde by mě oslnila, což se nestalo ani nyní. Ale postava rozvedené ženy "na inzerát" jí sedla. A fakt, že je zde oblíbeným filmem Cusackovy postavy Doktor Živago, mě ještě více podnítil v tom, abych ho zhlédla:) ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Ku prospěchu celé téhle romance se staví zejména dvojice zdatných hereckých představitelů – jak stále krásná Diane Lane, tak stále ironicky dumající a okouzlující John Cusack bezkonkurenčně patří mezi ty charismatické herce své generace. Tvůrci nám tentokráte předkládají další provařenou variaci na téma seznamování, jednak se to celé točí kolem dvojice ve středním věku (takže tu nemáme otravné vedlejší postavičky v teenagerovském věku) a jednak jim jejich trable relativně uvěříme (řadu scén je přesto třeba brát s nadhledem – zejména při absolvování hrdinčiných schůzek). Celé to obsahuje několik dojemných i komických momentů, typických vztahových překážek i zbytečných odboček (podivné zacházení s postavou Dermota Mulroneye). V rozvleklém ději jen místy bohužel zanikají původní záměry, přesto to několikrát zahřeje, málokdy urazí a laciným žánrovým klišé se už dneska zřejmě nevyhneme!! 60%. ()

Judy24 

všechny recenze uživatele

Nesmíte si od toho filmu moc slibovat, pak nemůžete být zklamáni, což se mi přesně podařilo. Nemůžu se zbavit dojmu, že je od začátku jasné, jak to skončí a těch pár vedlejších linek to neschová. Líbí se mi Diane Lane, na to jak málo prostoru měl, mě hezky překvapil John Cusack, ale pořád nevidím to navíc, co by mě ukecalo ke čtyřem hvězdičkám. Ten film není ničím zvláštní, nadčasový, nebo originální. Je to prostě obyčejná romantická komedie, která se drží nad hladinou průměru souzněním hlavních hrdinů. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Nic moc jsem nečekal a dočkal se příjemného překvapení. Diana Lane i John Cusack patří k mým oblíbeným hercům a už jen vidět je spolu v romantickém příběhu je skvělé. Navíc v romantickém příběhu, který je nečekaně příjemný a zábavný. Spousta výborných a zábavných scén (kondom), spousta drobných vydařených drobností (řezník), spousta romantiky. Nenudil jsem se ani chvíli a od začátku do konce se příjemně bavil. Jistě, je tu spousta klišé a obvyklých scén (třeba obligátní koláž nepovedených rande), ale jako fanda romantických filmů jsem byl spokojen. Je to asi trochu nadsazene, ale dávám pět a nestydím se za to. ()

Galerie (36)

Zajímavosti (3)

  • Fenka Matka Tereza byla hrána dvěmi šestiměsíčními newfoundlandskými štěňaty - Molly (která hrála ve většině filmu) a Maeve (která hrála scény ve vodě). Režisér Gary David Goldberg po skončení natáčení obě štěňata adoptoval. (HappySmile)
  • Maskotem společnosti UBU, kterou vlastní režisér Gary David Goldberg, je také newfoundlandský pes, jako ve filmu. (HappySmile)
  • Režisér Gary David Goldberg dal Johnu Cusackovi scnénář a povzbudil ho k tomu, aby změnil kterékoliv dialogy své postavy tak, aby mu lépe seděly. Nakonec byl pěkně překvapený, když mu Cusack poslal 35 stran nových dialogů. (HappySmile)

Reklama

Reklama