Nesmíte si od toho filmu moc slibovat, pak nemůžete být zklamáni, což se mi přesně podařilo. Nemůžu se zbavit dojmu, že je od začátku jasné, jak to skončí a těch pár vedlejších linek to neschová. Líbí se mi Diane Lane, na to jak málo prostoru měl, mě hezky překvapil John Cusack, ale pořád nevidím to navíc, co by mě ukecalo ke čtyřem hvězdičkám. Ten film není ničím zvláštní, nadčasový, nebo originální. Je to prostě obyčejná romantická komedie, která se drží nad hladinou průměru souzněním hlavních hrdinů.(16.11.2011)

• Mackro

Vymáklo ma to v autobuse, no a počasej dlhej a únavnej cesty je každý film dobrý. Paradoxne, keďže romantické komédie sú mimo mnou označkované teritórium, som sa dobre bavil. Jasné, obsahuje to všetky možné romantické klišé, aké by som si vedel vycucať z prstu... lenže. John Cusack má skvelú postavu, Diane Lane tiež, humor je viac slovný, ako situačný, a práve humor v tomto filmíku funguje. Dejovo tuctové, ale plus za hlavnú dvojicu, mnohé hlášky a tričko Ramones. Keď nie je kam ujsť, sú aj omnoho horšie filmy. Peace.(14.2.2011)

„Každý má pro mě fotku nějakého chlapa?“ Jistě, milující rodina jí chce pomoci. Takže levá strana ledničky ti ženatí, pravá ti volní. K tomu rady, jak správně randit a hlavně, když nezabírají fotografie a ze schůzky naslepo se stane rodinný trapas, je potřeba změnit taktiku - inzerát! Hodně průměrný film o překvapeních, jaká nastanou, pokud hledání partnerského štěstí svěří starostlivá sestra internetu. Největším trumfem je v něm sympatická Diane Lane.(6.12.2005)

Další z romantických komedií po americku, takže není moc co komentovat. Ale Diane Lane je nádherná ženská, přesně takhle si představuju sexy 40-tku. John Cusack má taky své kouzlo a nemusí se ani moc tvářit. Stejně září jako světelná záclona na mém okně. Jejich honička za kondomy - On: "Vyprodáno." Ona: "Jak je můžou vyprodat?" Ale ten výraz!! Nebo sestavování inzerátu s doplňky a cikrlátky. Text u její fotky s kytarou - Přijď si zahrát na můj nástroj! :-)) Nebo další návrh na inzerát - Jsem promiskuitní. (vyspala jsem se s cizím mužem)(23.12.2010)

Když jdu do romantické komedie, tak vím, že to bude pohoda a neřeším předvídatelnost, protože to přece vím už jasně z nahoře vypsaného žánru. A nemohu pomoct, tohle byla moc hezká pohádka jak princ k princezně přišel bez nějaké větší újmy na zdraví. Já se usmívala a na konci jsem se tetelila jak malá holka. O to mně přece šlo a to je hlavní důvod proč hodnotím tak jak hodnotím.....a viděla jsem ho už třikrát :-) A John s Dianou byli moc roztomilý pár.(19.8.2014)

• - Fenka Matka Tereza byla hrána dvěmi šestiměsíčními newfoundlandskými štěňaty - Molly (která hrála ve většině filmu) a Maeve (která hrála scény ve vodě). Režisér Gary David Goldberg po skončení natáčení obě štěňata adoptoval. (HappySmile)

• - Režisér Gary David Goldberg dal Johnu Cusackovi scnénář a povzbudil ho k tomu, aby změnil kterékoliv dialogy své postavy tak, aby mu lépe seděly. Nakonec byl pěkně překvapený, když mu Cusack poslal 35 stran nových dialogů. (HappySmile)

• - Maskotem společnosti UBU, kterou vlastní režisér Gary David Goldberg, je také newfoundlandský pes, jako ve filmu. (HappySmile)