Zavolej! Vzestup a pád Heidi Fleissové (TV film)

• Kanada

Call Me: The Rise and Fall of Heidi Fleiss

Luxusná spoločníčka

Drama / Životopisný

Kanada, 2004, 84 min

Zajímavý příběh, fakt opravdu krásný ženský ... co víc si přát?! Možná trochu lepší zpracování... solidních 77%(14.11.2010)

• hirnlego

Zbytečný televizní film o nějaké zbytečné podrazácké pizdě. Yawn.(11.12.2011)

• Autogram

Film plynie celkom rýchlo, ale jednoducho a očakávane, ako je to hneď na začiatku predstavené. Tento príbeh je Pretty Woman naopak, takže z romantickej lásky k luxusnej šľapke a ešte ďalej. Pekné ženy nechýbajú, len mi nejako nesedí to prezentovanie hollywoodskeho sveta, v ktorom musí byť každá pekná žena šľapka a ešte byť na to hrdá. Skladba Relax od Frankie Goes to Hollywood priťahuje režisérov ako podmaz k nekalým činnostiam. –––– Ja už nešľapem, teraz to riadim.(18.11.2014)

Věrohodně a vkusně natočený televizní film, který opět ukazuje, jak pokrytecká je americká společnost. Když byla Heidi Fleiss Madame, tak všichni využívali jejich služeb. Jakmile se s ní však začala loď potápět, nikdo jí nepomohl a dokonce vlastní otec se od ní odvrátil. Rozhodně stojí za shlédnutí(4.8.2008)

Zajímavý životopisný příběh z originálního prostředí organizované prostituce. Prostředí plné peněz, sexu a krásných dívek je skutečně lákavé místo, ale jak už to bývá, není to procházka růžovou zahradou! Za peníze se platí a jejich hodnota je veliká, prosadit se může jen ten, kdo má ostré lokty. Mladá kráska Heidy začne jako luxusní prostitutka pod ochrannými křídly slizké bordelmamá Alex. Ta je vzápětí zatčena a Heidy přebírá její podnik…..film je příjemně obhroublý a suverénní! Největší jeho klad je, že to co popisuje nemoralizuje! Dívky vesele ošoustávají staré odporné pracháče, ale rády, mají za to balík, je to jejich práce, jsou to profesionálky, snad si to i užívají, víc by nikde neměly, žijí luxusním životem po celém světe! Jenže samozřejmě, nic netrvá věčně, stačí pár zapomenutých úplatků a zamlčení informací a je hotovo!...Skvělé herecké výkony, role jsou opravdu velmi dobře obsazeny! Hlavní hrdinka je krásná dívka, která umí být nevinná, sexy, dokáže si zahrávat s mužskými, umí být i pěkná svině! A to všechno velmi přesvědčivě! Ještě lepší je ale Alex, která dostala skutečně děsivou podobu starší tlusté ženy, která řídí svůj podnik z postele plné vajglů a zbytků jídla. Pro mě neznámá herečka jí dala výraz plný zloby a zášti, ale zároveň strachu a slabosti!......... Velmi milé překvapení a pokud někdo hledá námět na pornofilm, aby byl příběh skutečně zajímavý a přitom poskytoval příležitosti k množství erotických scén, je to námět ideální!(7.1.2008)