• Delaney

Nesnášim hip hop, nesnášim hopery, nesnášim černý co melou o rasismu a žijou si ve zlatě, nesnášim hip hop, nesnášim vyhulený vtipy, nesnášim hip hop, nesnášim všechno co ve filmu je... 1* za asi tři vtipy, Hectora Elizondu, a za to že z jistýho úhlu pohledu ten film dokazuje jak zoufalý jsou hopeři a všechno okolo...(22.1.2009)

Docela vtipná komedie o dvou negrech, kteří si občas zahulí. Překážely mi ve filmu ty milostné románky, které byly naprosto zbytečné. První 2/3 stopáže nemají takřka chybu, ale bohužel ke konci docházel filmu očivdně dech a dokonce i nápady. Dobíhal už takřka na setrvačnost a závěrečná pařba, která jistě měla být tím nejlepším a nejvtipnějším byla ubohou nudou. Celkově to vidím na lepší 3*.(13.4.2013)

• Elementál

Já, jakožto hulič, se cítím tímhle filmem upřímně znechucen a uražen. Naprosté zesměšnění poměrně kultivované společnosti milců trávy je skoro až k pláči. Když k tomu připočteme, o jak "úžasné" fóry se jedná, ohodnotíme "příběh" a vůbec vše co k filmu patří, nemůžeme se dostat k lepšímu hodnocení, než je odpad!. Chápu, že tahle "komedie" byla natočena asi pro jinou cílovou skupinu a taky se bojím, źe taková cílová skupina existuje, ale o to je to akorát smutnější. Ach jo.(17.1.2008)

Hlášky: Ivory - duch: - "Vyškrtnu tě ze seznamu svejch kámošů! Přeju ti, abys dostala virus, ty i tvůj počítač!" & Silas: - "Mír." Bart: - "Mír vyjadřuje stav klidu. Proč nezkusíš nějaký jiný pozdrav, když jsi mezi civilizovanými lidmi?" Silas: - "Pane Civilizovanej, mír se dá použít i jako vsuvka, prosba, pozdrav na uvítanou a na rozloučenou. Tak otravuj s něčím jiným, vole, když neumíš gramatiku. Mír." & Tuan: - "Tvůj kostým na Halloween. Jestli máš bejt pasák, tak seš chudej pasák."(1.3.2008)

Černošská komédia ako remeň. A div sa svete dá sa na tom zasmiať. Nie že by to nebolo riadne pritiahnuté za vlasy, ale oproti všetkým tým, "ktorí to chcú tiež" a Sexy párty a spol. je to príjemná teen komédia o dvoch "lúzeroch" na vysokej. Daľšie plus je, že film dáva výrazu FAJČIŤ KAMARÁTA úplne nový rozmer...(11.3.2006)

• - Silas a Jamal vykopali mŕtvolu amerického prezidenta J. Q. Adamsa v neznámom cintoríne. V skutočnosti je pochovaný v kripte v kostole. (DonParegio)

• - Jedním z producentů byl také Danny DeVito. (TheBalrog)

• - Ve scéně, kdy se strhne hromadná rvačka na večírku v kostýmech, lze vidět prát se i bývalého šampiona organizace UFC, Chucka Liddella. (The Viper)