• Bauer

No tak tohle je opravdu velmi zvláštní film, ve kterém hrají dva dobří rappeři Method Man a Redman, jenže jejich výkon je opravdu nic moc.Chovají se jako v réalu, takže nemusejí ani hrát! Dále potěší krátká účast rapperské skupiny Cypress Hill. Jen mi přijde dost dementní scénář. Dva zhulený niggaz vykouřej popel ze svýho kámoše, který jim pomůže dostat se na Harvard. Jak tupé!!! Najde se zde pár dobrých hlášek a pár dobrých scén při kterých se zasmějete ale to je vše. Když už bych to neviděl, tak bych se nezlobil. Ale dobře ztrávených 90 minut.(5.1.2007)

Kdo hulí, ten umí je prostě mazec, nikdy jsem ji sice neviděl s originálním dabingem, ale doufám, že ten je ještě lepší než náš český - jestli to vůbec jde. Snad od založení čsfd jsem měl 4 hvězdy, včera i dnes jsem se na to podíval znova a musím dát za pět hvězdiček, protože podle mě si to zaslouží. "Ty jeden diskotékovej dinosaure" :D(15.12.2014)

Tahle komedie byla jistě točena se záměrem umožnit divákovi strávit s ní a pěkně ubaleným jointem příjemný večer. Jde o podprůměrnou komedii, kterou si ovšem určitě skvěle užijete, když se napřed kvalitně zkouříte. Vaše náročnost na inteligenci humoru a pravděpodobnost zápletky klesne na minimum. Vaše ochota se bavit se dvěma chlápky, co si kouření nenechají vymluvit a dokážou díky němu vyřešit každý svůj problém, stoupne na maximum. Přeji všem příznivcům marihuany pěkný večer.(31.3.2004)

• Hopkins

VIDEL JSEM TENTO FILM Z DONUCENI NIKOLI DOBROVOLNE :o))))))))) 1. Ten film je šílenej prostě doslova a do písmene šílenej. 2. To že to není zrovna moje krevní skupina neznamená že jeti brak 3. Je to blbost :o) ale pro náctileté to bude určo hit :o))) takže na závěr dávám tomu dvě hvězdičky :o) ale pokud jste mladí máte rádi lacinou zábavu pro pubertáky nemeškejte pujčte a koukejte :o)(5.12.2008)

Trávu jsem zkusil jednou a skoro jsem se poblil, bolela mě hlava jako svině a veselý efekt nula. Takže ne, děkuju, a dál se budu ničit prověřeným chlastem značky pivo. Asi taky proto mě tahle komedie až tak nepobavila, protože s tím zaprvé nemám zkušenosti a zadruhé pro to nemám až takové pochopení. Ale jednou to vidět vůbec nikomu neuškodí. 65%(25.7.2016)

• - Scény odehrávající se na "Harvardu" se ve skutečnosti točily na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles). (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Ve scéně, kdy Potřebuju Prachy (Al Shearer) krade kolo, které následně nákladní vůz dvakrát přejede, je možné všimnout si, že mezi troskami jsou jízdní kola tři. Dvě blíže u sebe a jedno dál od trosek. (slaba31)

• - Ve filmu se vedle hip-hopových ikon Method Mana a Redmana, objevila taky populární hiphopová kapela Cypress Hill. (Pumiiix)