Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Turiec
  odpad!

  To malo byť akože čo?! Neuveriteľná trápnosť, prabiedne "herecké" výkony a žiadny scenár. K tomu stupídne dialógy, alebo lepšie povedané zmes nesúvislých monológov. Český dabing je primerane blbý a aby bol chaos dokonalejší postavy v ňom majú veľmi podobné hlasy. Jedným slovom by sa dala kvalita filmu vyjadriť ako: otrasné. Je to naozaj "high". Tvorcovia totiž siahli na vrchol trápnosti, nechutností, primitívnosti a úbohosti. Film však nastoľuje aj dôležité otázky, ako napr.: "Prečo som to vôbec zapol?"(3.3.2004)

 • Anticque
  *****

  Nenahraditelný a nikdy neopakovatelný zážitek, spojení hip-hopu a trávy, dokonalé herecké obsazení, skvělá hudba, komedie za všechny prachy, vtipné znázornění dvou černošských kluků, kteří se chtějí dostat na vejšku, ale jaksi chybí vědomosti, tak použijí mariuhanu ve spojení s prachem z nedávno zesnulého kamaráda Ivoryho, který se jim ukazuje vždy, když si zahulí... Dávám 5 hvězd, ve stavu zhuleném je film ještě vtipnější než vypadá, doporučuju....(1.11.2005)

 • klerik
  ***

  Černošská komédia ako remeň. A div sa svete dá sa na tom zasmiať. Nie že by to nebolo riadne pritiahnuté za vlasy, ale oproti všetkým tým, "ktorí to chcú tiež" a Sexy párty a spol. je to príjemná teen komédia o dvoch "lúzeroch" na vysokej. Daľšie plus je, že film dáva výrazu FAJČIŤ KAMARÁTA úplne nový rozmer...(11.3.2006)

 • Radiq
  **

  Hlavní, co si z toho pamatuju, je to, že je to plný negerskejch móresů (mluva, hudba, gesta, ksichty, styl, hadry, negři). Taky je to plný trávy, přeplněný. Pro jistotu, abych předešel výtkám, že to je jen pro zhulence, jsem si před tím zahulil, abych měl tu správnou náladu. Věřim, že kdybych ju neměl, tak dávám odpad, ale takhle mě pár fórů pobavilo... Asi z toho plyne ponaučení: pokud nemáte stav, tak se na to snad ani nedivejte...(8.7.2010)

 • Dever
  *****

  Soundtrack: 1. Intro - How High: The Soundtrack ,2. Part II - Redman ,3. Round And Round Remix - Method Man ,4. Cisco Kid - Redman ,5. America's Most - Redman ,6. Yes Sir, Dean Cain, Sir (Skit) - How High: The Soundtrack ,7. Let's Do It - Redman ,8. We Don't No How 2 Act - Redman ,9. Who Wanna Rap - Streetlife ,10. Fine Line - Saukrates ,11. N 2 Gether Now - Limp Bizkit ,12. Party Up (Up In Here) - DMX ,13. What's Your Fantasy - Ludacris ,14. Da Rockwilder - Redman ,15. I Love NWA (Skit) - How High: The Soundtrack ,16. Bring Da Pain - Method Man ,17. How To Roll A Blunt - Redman ,18. All I Need (Razor Sharp Remix) - Method Man ,19. Big Dogs - Redman ,20. How High Remix - Redman ,(22.5.2011)

 • - Scény odehrávající se na "Harvardu" se ve skutečnosti točily na UCLA (Kalifornská univerzita v Los Angeles). (Hejtmy)

 • - Ve filmu se vedle hip-hopových ikon Method Mana a Redmana, objevila taky populární hiphopová kapela Cypress Hill. (Pumiiix)

 • - Jedním z producentů byl také Danny DeVito. (TheBalrog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace