• Bauer

No tak tohle je opravdu velmi zvláštní film, ve kterém hrají dva dobří rappeři Method Man a Redman, jenže jejich výkon je opravdu nic moc.Chovají se jako v réalu, takže nemusejí ani hrát! Dále potěší krátká účast rapperské skupiny Cypress Hill. Jen mi přijde dost dementní scénář. Dva zhulený niggaz vykouřej popel ze svýho kámoše, který jim pomůže dostat se na Harvard. Jak tupé!!! Najde se zde pár dobrých hlášek a pár dobrých scén při kterých se zasmějete ale to je vše. Když už bych to neviděl, tak bych se nezlobil. Ale dobře ztrávených 90 minut.(5.1.2007)

• WANDRWALL

Co vše se skrývá za komedií? Obyčejná a nefalšovaná reklama na lehké drogy. Po takové komedii, která si dá do sloganu, že kdo hodně kouří "správný" bluf, tak už umí, tak na to slyší mladý, nezkušený divák a dealeři si mnou ruce a odchytávají si je po tomhle filmu, kde jinde, než rovnou u kina. Přitom čas ukázal, že kdo kouří pravidelně marihuanu, tak mu jeho IQ nepovyroste, a pokud ano, tak se to musí projevit v nějaké činnosti. Dealeři lehkých drog se brání, že prý chtěli nechat vydělat i kamarády policisty, aby nepřišli o zaměstnání. Inu každý se sichruje jak umí. Takže kdo je vinný a kdo je bez viny? Každý je stejně tak vinný jako je i bez viny? A už takový nerozhodný člověk míři ke kartářce či astrologovi (nikdy ne za astronomem), a motá se v kruhu. Svět prý už lepší byl, takže už se v tomhle směru nedá ničemu moc divit. (1. 10. 2010)(1.10.2010)

Poprvé se mi to určitě líbilo víc, ale když jsem se díval podruhé, tak už mi to nepřišlo nějak extra. Asi bych musel být taky zhulený, abych si to užil. Námět to má určitě dobrý, ale i když se jedná o zábavný film, tak jsem se teď podruhé už určitě nezasmál a to jaksi od komedie požaduji. Borci to ale dejme tomu zahráli dobře a přizvali i své kámoše Cypress Hill, které mám moc rád. Je pravda, že se konečně jedná o něco jiného než klasický teen movie, ale ty krásné ženy mi tu vážně chyběly. Nezapomenutelné hlášky: Kde sou mý děvky? Buy Us Fuck U.(11.7.2010)

• Vojcl

Zase ten klasickej postup - dva maníci, jejichž slovní zásoba se omezuje jenom na "čeče" "kámo" "zahulíme" jsou celej film zmaštěný jak dogy a díky tomu jim všechno projde - dokonce se dostanou i na nejlepší vejšku na světě... Trapas!!!!!!! První polovina filmu je ještě snesitelná, dokonce se člověk i několikrát zasměje, ale ve druhé části se to zvrhne v nechutnou slátaninu, kterou bych nejradši poslal do odpadu. Při scéně s vykopáním mrtvého prezidenta jsem měl co dělat, abych v sobě udržel večeři... A k tomu ještě ten nesnesitelnej hip-hop....(22.2.2006)

• Hopkins

VIDEL JSEM TENTO FILM Z DONUCENI NIKOLI DOBROVOLNE :o))))))))) 1. Ten film je šílenej prostě doslova a do písmene šílenej. 2. To že to není zrovna moje krevní skupina neznamená že jeti brak 3. Je to blbost :o) ale pro náctileté to bude určo hit :o))) takže na závěr dávám tomu dvě hvězdičky :o) ale pokud jste mladí máte rádi lacinou zábavu pro pubertáky nemeškejte pujčte a koukejte :o)(5.12.2008)

• - Ve scéně, kdy se strhne hromadná rvačka na večírku v kostýmech, lze vidět prát se i bývalého šampiona organizace UFC, Chucka Liddella. (The Viper)

• - Jedním z producentů byl také Danny DeVito. (TheBalrog)

• - Ve filmu se vedle hip-hopových ikon Method Mana a Redmana, objevila taky populární hiphopová kapela Cypress Hill. (Pumiiix)