Tak tohle je docela sranda. Originální děj to jistí. Prostě komedie, která je postavena na velmi oblíbeném způsobu trávení času, totiž kouření trávy. Co k tomu více dodat? Ač nejsem příznivcem kouření jointů, tohle byla sranda a já se celou dobu filmu bavil. Můžete na to mít názor jaký chcete, ale nelze popřít fakt, že tahle komedie se snaží odlišit od těch ostatních svou originalitou. Takže to je za tři hvězdičky, protože sorry, ale jsou i lepší komedie. Ale i tak považuji za úspěch, že komedii o zhulencích a hulení dávám tři hvězdičky.(24.2.2008)

Výborej film!!!! Fakt úžasná komedie, která stojí za to, aby jste si jí pustili!!! Kdo řiká, že se nezasmějete tak mi věřte, že kecá!!! Protože kdo má aspoň malinko vyvinutej smysl pro humor tak se u toho bude lámat jako debil :-)!! Skvělý herci i hudba + skvělý fórky a scény, navíc tohle téma mě neomrzí... Sklánim poklonu tomuhle filmu a moje bránice taky... Škoda jen tohohle mizernýho hodnocení tady... Ale doufam, že vás to neodradí od shlédnutí tohohle filmu .-)(5.3.2007)

• Delaney

Nesnášim hip hop, nesnášim hopery, nesnášim černý co melou o rasismu a žijou si ve zlatě, nesnášim hip hop, nesnášim vyhulený vtipy, nesnášim hip hop, nesnášim všechno co ve filmu je... 1* za asi tři vtipy, Hectora Elizondu, a za to že z jistýho úhlu pohledu ten film dokazuje jak zoufalý jsou hopeři a všechno okolo...(22.1.2009)

Dobrá komédia, s výbornou ústrednou dvojicou ktorá to rozbalila na plno a tak isto ako aj v hudbe, tak aj tu dokazujú že sú to skvelý showmani, ktorý vedia diváka neskutočne pobaviť svojimi hláškami a prejavom. Dobré a zároveň bláznivé vedľajšie postavy robia z celkom jednoduchého príbehu neuveriteľnú zábavu ktorú odporúčam hlavne tým čo majú radi prehúlené komédie, ale aj tým ktorý ich moc nemusia aby videli že nie všetky obsahujú len suchý humor a trápne postavy. Medzi filmami v ktorých hraje dôležitú úlohu tráva a čierny raperi, je táto zatiaľ najlepšia.(18.6.2015)

Světlé okamžiky se najdou, ale není jich mnoho. Možná, že kdybych byl zhulený, asi bych měl na tento film jiný názor, ale...:-) Pokud ale tento fakt překousnete, můžou vás některé bláznivé kousky pobavit nebo alespoň udrží vaši pozornost. Jo, jo, budete čekat, koho dalšího kromě mrtvého prezidenta vykouří...:-) 50%(2.11.2008)

• - Jedním z producentů byl také Danny DeVito. (TheBalrog)

• - Ve filmu se vedle hip-hopových ikon Method Mana a Redmana, objevila taky populární hiphopová kapela Cypress Hill. (Pumiiix)

• - Ve scéně, kdy se strhne hromadná rvačka na večírku v kostýmech, lze vidět prát se i bývalého šampiona organizace UFC, Chucka Liddella. (The Viper)