Soukromý víkend

• slovenský

Slnko, baby, Florida!

Komedie

USA, 1985, 79 min

Po shlédnutí snímku se přestávám divit, že na Slovensku dokázali tento film počastovat tak "oduševnělým" názvem - Slnko, baby, Florida! Snímek nenabízí nic jiného (snad s výjimkou Deppova odhaleného pozadí), než nám tento slovenský překlad deklaruje. Zkrátka je to průměrná letní teenage komedie plná rádoby vtipných nedorozumění a mladičkého Johnnyho Deppa.. Hodnocení - SNESITELNÉ 45%(31.8.2008)

• kaylin

Celkem nijak zásadně nevybočující komedie o tom, jak si dva mladí chtějí užívat. Potěšit může účast Johnnyho Deppa v jedné ze dvou hlavních rolí. Co mě ale více potěšilo, to je přítomnost Leslie Easterbrook, jejíž výstřih je zde skutečně krásně vidět a také má jednu z hlavních rolí. Navíc většinou nemá ani podprsenku.(19.8.2016)

Letní, lechtivá (něco málo těch koziček) komedie se synopsí hravého pornofilmu. Pro fanynky Johnnyho Deppa neznamená tento jednoduchý snímek pouhý pohled do začátků jeho strmé kariéry, ale i kukandu na jeho nahé pozadí (nebo “kromaňonské“ obočí), pro fandy POLICEJNÍ AKADEMIE zase nabízí siluetu Leslie Easterbrookové v průsvitném župánku. Ovšem pro fanatické vyznavače stylu 80. let (jsou-li tací) může film posloužit jako dokonalý fetiš v podobě celé přehlídky specificky pudlovitých účesů. 60%(24.6.2011)

mladý vyčesaný Depp alebo tiež "vivat 80. roky"; nenáročná, na nič sa nehrajúca a úprimná, poctivá ľahká prázdninová crazy komédia, ktorá bola mojím tohtoprázdninovým prekvapením a dokázala mi dokonala zdvihnúť náladu - nahlas som sa smial! skrytý klenot 80. rokov, kedy sa crazy komédie ešte vedeli točiť slušne a zábavne(27.7.2008)

Opravdu nevim co od toho ostatní čakaly když hodnotily tak jak hodnotily.Private Resort je neskutečná komediální jízda,která si na nic nehraje a chce jen pobavit a to se jí daří velice dobře.Já jsem se s chutí zasmál a některé scénky nezapomenu a rozhodně si někdy pustim film znovu.Chtěl jsem dát 4*,ale když vidim zdejší hodnocení s radostí a s ůsměvem přidam i tu 5*. 87%(6.3.2013)

• - Natáčení probíhalo na jižní Floridě. (Rosalinda)

• - Rob Morrow v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)