Soukromý víkend

Slnko, baby, Florida!

Komedie

USA, 1985, 79 min

• kaylin

Celkem nijak zásadně nevybočující komedie o tom, jak si dva mladí chtějí užívat. Potěšit může účast Johnnyho Deppa v jedné ze dvou hlavních rolí. Co mě ale více potěšilo, to je přítomnost Leslie Easterbrook, jejíž výstřih je zde skutečně krásně vidět a také má jednu z hlavních rolí. Navíc většinou nemá ani podprsenku.(19.8.2016)

Samozrejme, že som si to pustila len kvôli Johnnymu Deppovi, nepopieram :) Dokonca som to pozrela so španielskymi titulkami žltej farby, ktoré nešli odstrániť, a za normálnych okolností by ma nesktočne iritovali, ale viete čo, neľutujem ani trošku a v momente by som si Private resort pustila ešte raz. Ide o veľmi veľmi ľahkú a prihlúplu komédiu, kde sa dejú len samé absurdity, a napriek tomu som sa rehotala nespočetne veľa krát. Ten film mi proste prekvapivo úplne sadol do mojej momentálnej nálady ;)(8.3.2009)

Prečo nie, mne sa to páčilo. A na rozdiel od maverick10 si myslím, že by to kľudne obstálo aj v porovnaní s prcičkami - od časti 4 a vyššie určite. Tento humor a scénky mi totiž prídu viac prirodzené a nezachádzajú do fekálností a toho, ktorá silikónová slečna viac ukáže, ako je tomu v už spomínaných prcičkách.(26.7.2008)

Letní, lechtivá (něco málo těch koziček) komedie se synopsí hravého pornofilmu. Pro fanynky Johnnyho Deppa neznamená tento jednoduchý snímek pouhý pohled do začátků jeho strmé kariéry, ale i kukandu na jeho nahé pozadí (nebo “kromaňonské“ obočí), pro fandy POLICEJNÍ AKADEMIE zase nabízí siluetu Leslie Easterbrookové v průsvitném župánku. Ovšem pro fanatické vyznavače stylu 80. let (jsou-li tací) může film posloužit jako dokonalý fetiš v podobě celé přehlídky specificky pudlovitých účesů. 60%(24.6.2011)

Tuhle komedii jsem měl moc rád když mi bylo asi dvacet pro ten nadhled, nádech léta a příslib lechtivého dobrodružství. O děj tam samozřejmě nijak nešlo a fandil jsem víc Benovi (Rob Morrow) než představiteli Johnnyho Deppa (jméno jsem už zapomněl) asi proto, že byl méně nadržený pošuk a dokázal získat moje sympatie. Zcela nezapomenutelnou roli (nezapomenutelnou protože tam byla svlečená) si tam střihla Leslie Easterbrook, kterou jsem před tím znal jen jako sexbombu z "Policejních akademií". Když se nad tím zamyslím tak tomuhle filmu u mě vděčí za popularitu Hector Elizondo, kterého jsem díky tomu o několik let později "významněji zaregistroval" v seriálu Chirurgové.(28.6.2012)

• - Natáčení probíhalo na jižní Floridě. (Rosalinda)

• - Rob Morrow v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)