poster

Ta nejhledanější v Mexiku (TV film)

 • USA

  Wanted: The Sundance Woman

Drama / Western

USA, 1976, 100 min

 • RHK
  ***

  Vdova po Sundance Kidovi na útěku požádá Pancho Villu o pomoc při osvobození přítele z vězení výměnou za plán, jak dostat vlak plný pušek. Pro televizi natočený western kombinovaný s červenou knihovnou je sice plný žánrových klišé (osvobození z vězení, přepadení vlaku) a zřejmě pro zvýšení sledovanosti i známých postav (už ten anglický název: Wanted: The Sundance Woman), na druhou stranu je dobře propracována psychologie postav a dobře zahrána je i charismatická postava legendárního mexického revolucionáře Pancho Villy. Trailer: nenalezen(1.12.2009)

 • blondboss
  **

  Ako film priamo nadväzujúci na slávny western to nebolo veľmi podarené. Veľmi veľa klišé a nedomysleného deja, na druhej strane ale vcelku dobre prepracované jednotlivé postavy, najmä revolucionára Pancha Villu. Čo ale na tomto filme je najviac skvelé je šarmantný a očarujúci výkon Katherine Rosovej, ktorá v tom čase bola v najlepších rokoch. 40 %(7.10.2012)

 • 5150
  ***

  Docela příjemná změna, tenhle western s ženskou v hlavní roli. Katharine Ross to zde opravdu sluší, takže není divu, že kromě osvobození přítele z vězení a přepadení vlaku, stihne také zamotat hlavu nejednomu muži.(29.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace