Allison má sen o detektivu Scanlonovi. Je z jeho svatebního dne, ze kterého je tak nervózní, že se zavře v pokoji a přátelé ho najdou pod vlivem drog. Následující sny ho ukazují jako závislého na drogách, nebo s podezřelou milenkou. V práci je Allison zapojena do vyšetřování vražd tří mladých žen nalezených v popelnici s vydloubnutýma očima. Nejstarší dcera Ariel má před sebou prezentaci ve škole na téma dějin antidiskriminačních zákonů. Ten, kdo ji zvládne nejlépe, pojede na výlet do regionálního parlamentu a přednese prezentaci před předsedou. Ariel na prezentaci nezáleží, dělá ji na poslední chvíli a ani netouží po výhře. Ve třídě je však chlapec, který se připravoval hodně a jeho prezentace byla skvělá. Přesto nad ním Ariel vyhraje. Ve snaze získat odpověď proč, zajde Ariel za panem učitelem Cathcartem. (chrispe)

chrispe

Za mě moc drsňácké špíny na to, abych tomu s klidným srdcem uvěřila. A i když to tak nejspíš nebude (v rámci zkušeností s tímto seriálem) byla bych pro rozvinout linku se spolužákem. ()