Tahle komedie je výborná :) Owen Wilson je rozený komik a spolu s Vincem Vaughnem tvoří tým bavičů, který zaručeně nezklame. Svůj podíl na mém hodnocení má rovněž naprosto střelená Isla Fisher, protože filmu rozhodně dodala šťávu :)(23.2.2009)

Balit holky na pohřbu je jako lovit ryby dynamitem.. Fešáci Huberti Wilson a Vaughn obráží svatby za účelem najíst se, napít se a vyspat (s někým). Díky poněkud kostrbaté romantické linii a nevyváženému tempu můžu s klidným svědomím prohlásit, že pověst předcházející Wedding Crashers se ukázala jako přehnaná. Owen Wilson si měl v rámci role pořádně pročíst tu knihu s názvem Don´t jump, aby pak v budoucnu nevyváděl takové klukoviny..(29.6.2009)

Kvalitou naprosto srovnatelné se Starsky and Hutch, což je samozřejmě kompliment. Humor téhle bandy je mi prostě blízký, nehraje si na nic hlubokého, přitom neklesá (aspoň nijak výrazně) do samoúčelnosti, či pokleslosti, celé to drží tvar a chuť. Trošku pokulhává druhá půlka filmů, což je samozřejmě škoda, ale ta první je natolik nabušená, že to v celkovém hodnocení kompenzuje. Smál jsem se často a nahlas, to se prostě cení. 80%(23.6.2006)

„Urobím ti bicykel... ale neurobím ti ho rád.“ Frat Pack v plnej sile. Sebavedomé ale nie namyslené, drzé ale nie infantilné a k tomu herecká chémia, originálne nápady (prsia Dr. Quinnovej, sexom posadnutá panna, homosexuálny obraz) a je to asi prvýkrát, čo majú chalani z Frat Pack po ruke poriadnu šušku, silnú i krehkú Rachel McAdamsovú (ZÁPISNÍK JEDNEJ LÁSKY). Vince Vaugh váľa. Bolo na čase, dlháň. Mohlo to byť o čosi kratšie, ale vysoko návyková záležitosť a rana v kostole teda ale že SADLA VÁŽENÍ!(28.8.2006)

O žádnou crazy řachandu, či inteligentní vypointovaný humor typu ´About a boy´ rozhodně nejde (zasmál jsem se asi dvakrát) a vlastně mi ani nepřišlo, že by zrovna tahla komedie nesla stopy bizarního "frat-pack" humoru. Jenže herecké nasazení všech zúčastněných, ze kterých úplně zářilo, jak si své natáčecí dny museli užívat, moc příjemná romantická linie s perfektně fungující chemií mezi Wilsonem a půvabnou McAdams (za tu samotnou 1*) a skutečnost, že příběh zcela vyjímečně sklouzal do trapnosti (patálie kolem staré maminky), to vše mi stačilo k příjemně pobavenému úsměvu, který mě neopustil po celý film. Vrněl jsem si spokojeně jak kocour na peci.(14.9.2006)

• - Při natáčení byla poblíž skutečná svatební organizátorka, aby svatby vypadaly co nejvíce reálně. (don corleone)

• - Při zpovědi knězi se Jeremy zmíní o svém vymyšleném příteli jménem Shiloh. Tak se jmenuje písnička Neila Diamonda, která právě o vymyšleném příteli pojednává. (don corleone)

• - Časopis Premiere zařadil tento film v roce 2006 mezi 50 nejlepších komedií všech dob. (don corleone)