Celkově docela povedená komedie o ošuntělých pánech, kteří obrážejí svatby, aby tam ukořistili nějaké ty ženské trofeje. Samozřejmě je tu seznam pouček a pravidel, která se musí dodržovat a ctít. Pak se tu dostáváme k velmi ohranému scénáři, který tu ale nevyzní zas tak hrozně a divák se docela pobaví. Kdybych to bral do detailu, tak by si tohle nezasloužilo ani 2*, ale protože jsem se smál, dávám slabší 4. Smířlivých 70%(17.12.2011)

Na romantickou komedii parádně razantní rozjezd, kde je humor zdařile namíchaný z žánrové klasiky i ujetých gagů a občas ostřejších hlášek. I když v druhé půlce tempo zvolní v meandrech typických pro klasickou romantiku, i tady se občas objeví skvělý moment, který náladu rozvíří výborným vtípkem nebo hláškou. V jednu chvíli ke konci jsem se sice začínal bát, že to celé zahučí do protahovaného nehybného voleje, naštěstí včas dorazil Will Ferrell. Ustřední dvojka super i když jsem měl většinu času pocit že Wilson na Vaughna těžce nestíhá.. Nicméně s pomocí skvělých háčků Rachel a Isly, nakonec oba hladce dojeli až do mé naprosté spokojenosti. "Víš, uvažoval jsem, že by se náš vztah měl posunout o krok dál." - "To je skvělé, myslíš třeba zkusit trojku, miláčku? Nebo co třeba ta brazilská dvojčata?" - "No, měl jsem na mysli spíš zásnuby, ale tohle zní taky skvěle."(14.7.2012)

Od chlapců z Frat Packu bych čekal s takhle slibným námětem větší pecku, záchvaty smíchu byly menší než u Zoolandera nebo Vbíjené, ale důležité je, že byly:) Některé scény mi sice silně připomínaly jistý film o falšném vrchním, ale přesto nechybí spousta originálních nápadů a dokonale vypiontovaných vtípků. Wilson s Vaughnem jsou dobří a jako parťáci sï vystačí bohatě i bez bena stillera. Rachel McAdams ukazuje, že je by do 5 let mohla být hollywooodskou star číslo 1 a nakonec přijde i Will Ferrel, který přidá k dobru velmi vypečenou scénku ("Matko, sekanou!") Śkoda jen, že ke konci je víc romantiky než srandy.(5.5.2006)

Tenhle film je moje srdcovka. Nebere mě ani ne tak romantika jako prdel. V první řadě je to práce Vince Vaughna, který toho utáhne nejvíc. Ale přesto není nejlepší. Nejlepší je Will Ferrell, což je úctyhodné vzhledem k tomu jak malou dostal roli. Jeho charakteru se v poměru >čas strávený v záběru/ sranda< rovná snad jen jeho náckovská role v Producentech. Owen Wilson obstarává tu romantickou stránku, a upřímně řečeno z něj vyzařuje velké kouzlo. Po ženské stránce film také netrpí, i když ani neexceluje, a ještě bych vypíchnul pořádně namrd*nýho Bredley Coopera jako excelentního záporáka. A Doktorka Quinnová jako nadržená mamina? Ách jo:D Mom, the meatloaf!!!(9.10.2007)

David Dobkin se pokusil lehce osvěžit oblíbené komediální schéma seznamování se nastávajících s rodiči, nejlépe známe z obou dílů Fockerů. Žánr rodinné komedie odvážně zčeřil otevřenějšími sexuálními scénami a humorem na hraně „teen“ komedií typu Prci, prci, prcičky. Dokázal však množství nepřístojnosti udržet v rozumné míře, kdy je daná scéna ještě spíš vtipná než nechutná. Zásluhu na tom bezpochyby mají také „odrostlejší“ hlavní hrdinové obdarováni charismatem vlastním všem členům Frat Packu. Wilson a Vaughn se možná nedoplňují tak efektivně jako Wilson a Stiller, na to jsou málo rozdílní, ale že by dokázali bez problémů sbalit libovolnou družičku jim rádi uvěříte. Potěší také Will Ferrel ve vedlejší roličce téměř mytického zakladatele „svatebních supů“. Christopher Walken je skvělý nejen záporák, ale i taťulda od rodiny a Rachel McAdams jako jeho nejvíc sexy dceru díky tomuto filmu platonicky miluji. :-) Což stačí. Či ni? 80% Zajímavé komentáře: kleopatra, tron, Aiax(22.1.2006)

• - Jane Seymour byla třikrát pozvána na konkurz na svou roli a porazila v něm mnoho žen ve věku mezi 50 a 60 let, které se o roli ucházely. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Isla Fisher měla během natáčení hned 5 zástupkyň. Jedné patřily ruce pod stolem, jedné zadek a další prsa. Sama to odůvodnila tím, že pokud by někdo spatřil její prsa, už by nebyla vtipná. „Když uvidíte ženu nahoře bez, už je sexuálním objektem a ne vtipnou postavou, což jsem také řekla producentům,“ uvedla Fisher ke svým důvodům, proč se před kamerou nesvlékla. [Zdroj: Kinobox.cz] (Duoscop)

• - Větu, o tom, že používáme jenom 10 % svého srdce, si vymyslel Wilson. (don corleone)