Hodne zajimava a vtipna komedie, ktera se na jednu stranu tvari jako neco originalniho, jenze na druhou stranu jede podle klasickyho romantickyho schema. Ze zacatku je to mega jizda, ktera po chvilce polevi, pak uz to je jenom jizda, ktera polevi nekdy zhruba v polovine filmu a pote to je uz jen romanticka komedie s obcas dobrym vtipem. Cely to zachranuje ustredni dvojice, po pravde receno, moc sem jim neveril a Vaughn mi jako komik moc nesedi, jenze tahle dvojka fakt nemela chybu a skvele se doplnovala. Taky je fajn sexem posedla Isla Fisher a Doktorka Quinnova. Naopak Walken je krapet zklamani. A nesmim zapomenout Willa Ferrella, kterej je uchylnej jako vzdy a je tu nastesti jen chvily, takze to nezacne bejt trapny. Ale mezi romantickejma komediema je to rozhodne nadprumer, vtipy a hlasky slusny a vochcavky na svatby husty a i pres dost prehnanou stopaz jsem se po vetsinu casu dobre bavil.(24.7.2007)

Od režiséra, který natočil výbornou komedii Rytíři ze Šanghaje jsem čekal hodně a tenhle film se opravdu povedl. Duo Owen Wilson a Vince Vaughn se k sobě opravdu hodí. Film sám začíná opravdu zajímavě, energicky a na americký film nebývale vtipně. Po chvíli se trochu zvolní, ale později se zas rozjede. Jedna z nejlepších amerických komedií posledních let. Herci ze skupiny "Frat pack" fakt umí. :)(30.5.2006)

Hodně zábavná romantická komedie s dobrým scénářem a skvělým ústředním duem, výborný byl též Christopher Walken, kterého mám čím dál radši, hezkou roličku měl Will Ferrell. Škoda jen, že po velmi našpláplé první půlce trochu opadne tempo. Na pět to podle mě nebylo, třeba Lásku nebeskou mám o moc radši, ale 4**** tomu s klidem udělím. Obvykle tento žánr moc nesleduji, ale tohle byla romantika i pro kluky :D:D:D:D:D(10.8.2008)

První polovina je skutečně vynikající a bezprostřední zábava nebere konce. Ta druhá už je pravda výrazně slabší a příběh se odkloní do zajetých kolejí, ale přesto nemůžu a ani nechci vznášet žádné velké námitky. Film se totiž vždycky může opřít o skvělý casting, který ho vší silou tahá do nadprůměru. Nejen sympatičtí Wilson a Vaughn, kteří se výborně doplňují, ale i nezaměnitelný Walken v pro něj trochu netypicé roli, tvrďák Bradley Cooper nebo krásná McAdams, kvůli které bych to všechno také klidně absolvoval. Posledních pár minut pak oživí i starý známý Will Ferrell, jehož cameo se tentokrát jednoznačně vydařilo :) Výborná zábava, v rámci "Frat pack" týmu možná nejlepší..(30.3.2013)

Příjemná oddechová komedie, na kterou se dobře dívá; za týden se na ni bohužel budu rozpomínat velmi těžce. Owen Wilson a jeho romance s Rachel McAdams byla fajn, ale dívčina pod zákonem vzpínající se po Vince Vaughnovi mě spíše iritovala, ale jejich (jeho) "postelová scéna" byla geniální. A Jane Seymour chlubící se silikony taky stála za to. Třešničkou na svatebním dortu byl Chris Walken (opět bez přibroušených zoubků).(19.1.2008)

• - Když se hraje americký fotbal, sleduje Kathleen Cleary (Jane Seymour) dění na lehátku, vedle kterého je pití. Barva pití se však mění z hnědé na čiré. (chleba24)

• - Při zpovědi knězi se Jeremy zmíní o svém vymyšleném příteli jménem Shiloh. Tak se jmenuje písnička Neila Diamonda, která právě o vymyšleném příteli pojednává. (don corleone)

• - Když spolu tančí Christophen Walken a Rachel McAdams na zásnubní párty, šeptal prý Walken do ucha herečky "prdni si", aby ji rozesmíval. Neustálé opakování tance se stalo poněkud nudným. (don corleone)