Tenhle film je moje srdcovka. Nebere mě ani ne tak romantika jako prdel. V první řadě je to práce Vince Vaughna, který toho utáhne nejvíc. Ale přesto není nejlepší. Nejlepší je Will Ferrell, což je úctyhodné vzhledem k tomu jak malou dostal roli. Jeho charakteru se v poměru >čas strávený v záběru/ sranda< rovná snad jen jeho náckovská role v Producentech. Owen Wilson obstarává tu romantickou stránku, a upřímně řečeno z něj vyzařuje velké kouzlo. Po ženské stránce film také netrpí, i když ani neexceluje, a ještě bych vypíchnul pořádně namrd*nýho Bredley Coopera jako excelentního záporáka. A Doktorka Quinnová jako nadržená mamina? Ách jo:D Mom, the meatloaf!!!(9.10.2007)

Nemám ráda Owena Wilsona a příliš ani Vince Vaughna. Jejich společná přítomnost na filmovém plakátu mě spíše odrazuje. Usoudila jsem však, že bych neměla být tolik zaujatá vůči jejich osobám a když dávali v TV populární komedii Nesvatbovi, odhodlala jsem se k jejímu zhlédnutí. Musím říci, že rozhodně nelituji. Pobavila jsem se a myslím, že jde o povedený film. Ústřední dvojici doplňuje jako nádherně rozkvetlá květina okouzlující Rachel McAdams. Bradley Cooper, jehož si pamatuji především z Půlnočního vlaku, kde se mi velmi líbil, zde zastával postavu uhlazeného a nesmírně protivného frajírka, kterého jsem chvílemi měla chuť vyliskat:) Jane Seymour se předvedla jako vyzývavá svůdnice, tedy charakterově na míle vzdálená, pro mě snad nejznámější své postavě, doktorce Quinnové. Jedna z nejlepších scén pro mě byla, kdy rozohněná (nebo spíše rozhoněná?:) Isla Fisher pod stolem zpracovávala nebohého Vince Vaughna. "Nelíbím se mu, vidíš, jak se na mě dívá? Určitě ví, že nemám v pořádku daně."(16.11.2010)

„Urobím ti bicykel... ale neurobím ti ho rád.“ Frat Pack v plnej sile. Sebavedomé ale nie namyslené, drzé ale nie infantilné a k tomu herecká chémia, originálne nápady (prsia Dr. Quinnovej, sexom posadnutá panna, homosexuálny obraz) a je to asi prvýkrát, čo majú chalani z Frat Pack po ruke poriadnu šušku, silnú i krehkú Rachel McAdamsovú (ZÁPISNÍK JEDNEJ LÁSKY). Vince Vaugh váľa. Bolo na čase, dlháň. Mohlo to byť o čosi kratšie, ale vysoko návyková záležitosť a rana v kostole teda ale že SADLA VÁŽENÍ!(28.8.2006)

Další komedie Frat Packu, tentokrát s ne až tak ujetým humorem. Tudíž více zkousnutelná pro širší veřejnost. Úvodní část, a vlastně vše až na poslední třetinu, kdy je snímek zbytečně natahovaný a začíná i trochu nudit, se takřka vše povedlo na výbornou. Hlavně díky ústřednímu duu je stále na co koukat a čemu se uchichtávat pod vousky. O to více je škoda těžce nevyužitého Walkena. Osobně mi ale přeci jen o něco více sedne ještě o stupínek ulítlejší humor z ostatních komedií této "skupiny". Holt Vybíjená či Anchorman jsou jiná káva, o Zoolanderovi raději ani nemluvě.(26.9.2005)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $209,255,921Tržby Celosvetovo $285,176,741/videl v kine: 85%/(21.10.2005)

• - Časopis Premiere zařadil tento film v roce 2006 mezi 50 nejlepších komedií všech dob. (don corleone)

• - Jane Seymour byla třikrát pozvána na konkurz na svou roli a porazila v něm mnoho žen ve věku mezi 50 a 60 let, které se o roli ucházely. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Obraz, který dostal Jeremy od Todda si nechal po natáčení Vince Vaughn. (don corleone)