Hodně zábavná romantická komedie s dobrým scénářem a skvělým ústředním duem, výborný byl též Christopher Walken, kterého mám čím dál radši, hezkou roličku měl Will Ferrell. Škoda jen, že po velmi našpláplé první půlce trochu opadne tempo. Na pět to podle mě nebylo, třeba Lásku nebeskou mám o moc radši, ale 4**** tomu s klidem udělím. Obvykle tento žánr moc nesleduji, ale tohle byla romantika i pro kluky :D:D:D:D:D(10.8.2008)

David Dobkin se pokusil lehce osvěžit oblíbené komediální schéma seznamování se nastávajících s rodiči, nejlépe známe z obou dílů Fockerů. Žánr rodinné komedie odvážně zčeřil otevřenějšími sexuálními scénami a humorem na hraně „teen“ komedií typu Prci, prci, prcičky. Dokázal však množství nepřístojnosti udržet v rozumné míře, kdy je daná scéna ještě spíš vtipná než nechutná. Zásluhu na tom bezpochyby mají také „odrostlejší“ hlavní hrdinové obdarováni charismatem vlastním všem členům Frat Packu. Wilson a Vaughn se možná nedoplňují tak efektivně jako Wilson a Stiller, na to jsou málo rozdílní, ale že by dokázali bez problémů sbalit libovolnou družičku jim rádi uvěříte. Potěší také Will Ferrel ve vedlejší roličce téměř mytického zakladatele „svatebních supů“. Christopher Walken je skvělý nejen záporák, ale i taťulda od rodiny a Rachel McAdams jako jeho nejvíc sexy dceru díky tomuto filmu platonicky miluji. :-) Což stačí. Či ni? 80% Zajímavé komentáře: kleopatra, tron, Aiax(22.1.2006)

Wedding crashers jsou jasným důkazem toho, že i americká komedie může mít chytře vymyšlenou zápletku, která nebude trapná a zároveň bude vtipná. Samozřejmě, že se v ní najdou i mouchy, které odporují logice – jak nikomu na žádné svatbě nepřišlo řádění dvou cizích chlapů podezřelé, ale byla by škoda se v tom hrabat. Svižné tempo, které jasně udává duo Vaughn – Wilson jasně utáhne i ty nejslabší fóry (kterých je naštěstí poskrovnu) a je radost sledovat jejich vzájemnou chemii, která působí skvěle. Korunu všemu pak nasazuje vzhled lovených družiček. Ano, i pánové z „Frat Pack“ dokáží natočit slušnou romantickou komedii, ale pár pikantností se zde najde a v mnohém předčí i ulétlý Dodgeball.(9.10.2005)

Příjemná oddechová komedie, na kterou se dobře dívá; za týden se na ni bohužel budu rozpomínat velmi těžce. Owen Wilson a jeho romance s Rachel McAdams byla fajn, ale dívčina pod zákonem vzpínající se po Vince Vaughnovi mě spíše iritovala, ale jejich (jeho) "postelová scéna" byla geniální. A Jane Seymour chlubící se silikony taky stála za to. Třešničkou na svatebním dortu byl Chris Walken (opět bez přibroušených zoubků).(19.1.2008)

Film se slibně rozjel a zhruba uprostřed jsem vážně dostávala záchvaty smíchu u některých scén. Pak už bohužel úroveň pomalu klesala a objev postavy, kterou hraje Will Ferrell, to bohužel dokonale zabil. I tak jsem se ale dobře bavila a musím uznat, že Wilson a Vaughn jsou dobrá dvojka. Těším se na ně v The Internship.~(3,4)~(7.7.2013)

• - Pravidla sukničkám Chazza Reinholda alias Willa Ferrella:
    1. Nikdy nepoužívajte svoje skutočné meno.
    2. Pozvánky sú pre loserov.
    3. Družičky sú zúfalé. Utešte ich.
    4. Presvedčte sa, že ona má 18.
    5. Samozrejme že ju milujete.
    6. Váš obľúbený film je Anglický pacient.
    7. Neupínajte sa na jednu ženu. Vždy majte zálohu.
    8. Zatancujete si s babičkou nevesty.
    9. Vyberajte si veľké svadby. Väčší výber, lepšie krytie.
    10. Užívajte si. Preto tam ste.
    11. A hlavne: Pravidla sú posvätné. Nesnažte sa ich meniť. (youtoo18)

• - Na italské svatbě je chlápek, který se směje vtipu Owena Wilsona ve skutečnosti jeho strýc. (don corleone)

• - Obraz, který dostal Jeremy od Todda si nechal po natáčení Vince Vaughn. (don corleone)