Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Právníci John Beckwith a Jeremy Grey jsou nerozluční kamarádi s neobvyklým koníčkem. Pod falešnými jmény se jako dávní rodinní přátelé vtírají na cizí svatby, kde to vždy pořádně roztočí, dobře se nají, pobaví se a užijící si s pěknými dívkami. Všechno funguje a běží hladce na velké židovské svatbě, na ještě větší indické svatbě, na svatbě italské, irské, čínské i klasické americké. Osudnou se však kamarádům stane svatba Christiny, dcery ministra Clearyho. Zpočátku vše běží hladce a dvojice si vyhlédne sympatické družičky, nevěstiny sestry Claire a Glorii. Claire má však poněkud rázného přítele Sacka, což situaci komplikuje Johnovi. Jeremy se sice na pláži pomiluje s Glorií, ale ministr Jeremymu oznámí, že dohlédne, aby Gloria nebyla jen dalším jeho skalpem. Když chce vyděšený Jeremy zmizet, přiměje ho John zůstat, protože se mezitím zamiloval do Claire. A naštvaný Sack odhalí jejich pravou identitu a hloupý koníček... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (665)

Matty 

všechny recenze uživatele

David Dobkin se pokusil lehce osvěžit oblíbené komediální schéma seznamování se nastávajících s rodiči, nejlépe známe z obou dílů Fockerů. Žánr rodinné komedie odvážně zčeřil otevřenějšími sexuálními scénami a humorem na hraně „teen“ komedií typu Prci, prci, prcičky. Dokázal však množství nepřístojnosti udržet v rozumné míře, kdy je daná scéna ještě spíš vtipná než nechutná. Zásluhu na tom bezpochyby mají také „odrostlejší“ hlavní hrdinové obdarováni charismatem vlastním všem členům Frat Packu. Wilson a Vaughn se možná nedoplňují tak efektivně jako Wilson a Stiller, na to jsou málo rozdílní, ale že by dokázali bez problémů sbalit libovolnou družičku jim rádi uvěříte. Potěší také Will Ferrel ve vedlejší roličce téměř mytického zakladatele „svatebních supů“. Christopher Walken je skvělý nejen záporák, ale i taťulda od rodiny a Rachel McAdams jako jeho nejvíc sexy dceru díky tomuto filmu platonicky miluji. :-) Což stačí. Či ni? 80% Zajímavé komentáře: kleopatra, tron, Aiax ()

swamp 

všechny recenze uživatele

Není si zde třeba nic nalhávat. Jedná se o klasický komediální rámec plný klišé a očekávatelného vyústění. Jenže v tomto případě režisér David Dobkin namíchal správný mix herců (2 hlavní hrdinové a 1 epizodní rolička..toť členové FratPacku), na komedii nezvyklá, ale rozhodně neškodící dvouhodinová délka a hlavně snesitelná dávka romantiky. :) "We lost a lot of good men out there." ()

Reklama

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Hodně zábavná romantická komedie s dobrým scénářem a skvělým ústředním duem, výborný byl též Christopher Walken, kterého mám čím dál radši, hezkou roličku měl Will Ferrell. Škoda jen, že po velmi našpláplé první půlce trochu opadne tempo. Na pět to podle mě nebylo, třeba Lásku nebeskou mám o moc radši, ale 4**** tomu s klidem udělím. Obvykle tento žánr moc nesleduji, ale tohle byla romantika i pro kluky :D:D:D:D:D ()

lamps 

všechny recenze uživatele

První polovina je skutečně vynikající a bezprostřední zábava nebere konce. Ta druhá už je pravda výrazně slabší a příběh se odkloní do zajetých kolejí, ale přesto nemůžu a ani nechci vznášet žádné velké námitky. Film se totiž vždycky může opřít o skvělý casting, který ho vší silou tahá do nadprůměru. Nejen sympatičtí Wilson a Vaughn, kteří se výborně doplňují, ale i nezaměnitelný Walken v pro něj trochu netypicé roli, tvrďák Bradley Cooper nebo krásná McAdams, kvůli které bych to všechno také klidně absolvoval. Posledních pár minut pak oživí i starý známý Will Ferrell, jehož cameo se tentokrát jednoznačně vydařilo :) Výborná zábava, v rámci "Frat pack" týmu možná nejlepší.. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Upjatá v klobouku mě právě pohledem ošukala." Kdybych dřív věděl, jak snadno se na svatbách balí holky, tak bych určitě víc chodil na pohřby. To je totiž tutovka. Byl bych asi o spoustu zážitků a svědění v rozkroku bohatší, ale já jsem to dřív nevěděl, takže jsem monogamně zdravý. Nevadí. S Johnem, Jeremym a nezapomenutelným esem Chazzem jsem si to už několikrát užil a jelikož mám slabost pro jachting, svatební pravidla a obě dcery ctihodného pana Clearyho, tak se obávám, že si to ještě párkrát zopakujeme. ()

Galerie (75)

Zajímavosti (19)

 • Jeremy (Vince Vaughn) se při zpovědi knězi zmínil, že má imaginárního přítele jménem Shiloh. Jde o odkaz na píseň Neila Diamonda "Shiloh", která je také o imaginárním příteli. (don corleone)
 • Pravidla sukničkám Chazza Reinholda (Will Ferrell):
  1. Nikdy nepoužívajte svoje skutočné meno.
  2. Pozvánky sú pre loserov.
  3. Družičky sú zúfalé. Utešte ich.
  4. Presvedčte sa, že ona má 18.
  5. Samozrejme že ju milujete.
  6. Váš obľúbený film je Anglický pacient (1996).
  7. Neupínajte sa na jednu ženu. Vždy majte zálohu.
  8. Zatancujete si s babičkou nevesty.
  9. Vyberajte si veľké svadby. Väčší výber, lepšie krytie.
  10. Užívajte si. Preto tam ste.
  11. A hlavne: Pravidla sú posvätné. Nesnažte sa ich meniť. (youtoo18)
 • Časopis Premiere v roce 2006 zařadil film mezi 50 nejlepších komedií všech dob. (don corleone)

Související novinky

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (více)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

„Komediální drama" The Judge, kterým se vrací na scénu režisér Nesvatbových a Rytířů ze Šanghaje David Dobkin, už loni v dubnu získalo do hlavní role Roberta Downeye Jr. Téměř po roce začíná projekt… (více)

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)

Reklama

Reklama