Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Takhle se má řádit. Přejít nenásilně z velevtipné bomby do romantického dramatu plného rad do duše, to je umění. Frat Packu se to k mému překvapení povedlo náramně a přestože upovídaná babička nebo ultradivný Todd kazí pohodově odlehčenou atmosféru, nacházím převážně slova chvály. Jinak to vzhledem k neskutečnému slovnímu kulometu Vince Vaughna nebo uzemňujícímu úsměvu Rachel McAdams ani nejde. Když se hlavní hrdina přizná ke všemožným hříchům ve veřejné zpovědi nebo když je nevítaný konkurent odporným slizounem, to jsou klišé, která budu milovat vždycky.(19.9.2007)

 • castor
  ***

  Bezesporu jedna z nejlepších komedií uplynulého roku, hodnocení přesto strhává morálně pojatá druhá polovina filmu, která té první (neuvěřitelně vydařené) hodně ubírá na vtipu i tempu a vrcholí jako naprostá křeč!! Vedle osvědčené dvojice, sehraní a bravurně improvizující Wilson-Vaughn, je v roli většinou "třetího u vozu" skvělá Rachel McAdams.(26.6.2006)

 • Rex Mundi
  ***

  V druhej polovici filmu síce nepatrične presladená romantika trochu kazí dojem úžasne cynickej i sarkastickej komédie, ale aj tak je stále sa na čo pozerať a na čom sa baviť. Krivka však pomaly klesá - možno bombastický úvod nasadil privysokú latku, skokan sa zadýchal už pri rozbehu a medzitým ešte stratil žrď... dôležité je, že celkový dojem a spomienka na tie najlepšie momenty udržali diváctvo v uspokojení z výsledku :-) A ja to zase nemyslím nijako negatívne - veď skvelé perly boli rovnomerne rozosiate po celej stopáži a duo Wilson + Vaughn s výdatnou pomocou sekundujúceho ansámblu to (i keď nie plnou parou) hrdo doklepalo do cieľovej rovinky. Len škoda, že za čiarou vždy skackajú už nedočkavé nevesty nažhavené ako babička na nedeľnú omšu. No ale čo narobíme - niekto chce podporovať rodinu a pôrodnosť potratovými bilbordami, iný zase filmovou romantikou.(4.1.2009)

 • lamps
  ****

  První polovina je skutečně vynikající a bezprostřední zábava nebere konce. Ta druhá už je pravda výrazně slabší a příběh se odkloní do zajetých kolejí, ale přesto nemůžu a ani nechci vznášet žádné velké námitky. Film se totiž vždycky může opřít o skvělý casting, který ho vší silou tahá do nadprůměru. Nejen sympatičtí Wilson a Vaughn, kteří se výborně doplňují, ale i nezaměnitelný Walken v pro něj trochu netypicé roli, tvrďák Bradley Cooper nebo krásná McAdams, kvůli které bych to všechno také klidně absolvoval. Posledních pár minut pak oživí i starý známý Will Ferrell, jehož cameo se tentokrát jednoznačně vydařilo :) Výborná zábava, v rámci "Frat pack" týmu možná nejlepší..(30.3.2013)

 • Dellamorte

  Nebudem to párať. Bolo to náležite rozpitvané zo všetkých strán ( aj zospodu ). Sadlo Mi všetko - Owen je Môj cukrík , Vince je diabolsky boží , Walken pri hone na škodnú , ma donútil zrušiť make up , Rachel do bandy sadla , Ferrell potvrdil svoj status.....soundtrack parádny , zhltla som aj tú romantiku , a vlastne celé to všetko...proste.......hovadsky faynové - díky Ondřeji ! ( v deníčku Ti zašlu klip ).(6.5.2011)

 • - Jane Seymour byla třikrát pozvána na konkurz na svou roli a porazila v něm mnoho žen ve věku mezi 50 a 60 let, které se o roli ucházely. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Pravidla sukničkám Chazza Reinholda alias Willa Ferrella:
  1. Nikdy nepoužívajte svoje skutočné meno.
  2. Pozvánky sú pre loserov.
  3. Družičky sú zúfalé. Utešte ich.
  4. Presvedčte sa, že ona má 18.
  5. Samozrejme že ju milujete.
  6. Váš obľúbený film je Anglický pacient.
  7. Neupínajte sa na jednu ženu. Vždy majte zálohu.
  8. Zatancujete si s babičkou nevesty.
  9. Vyberajte si veľké svadby. Väčší výber, lepšie krytie.
  10. Užívajte si. Preto tam ste.
  11. A hlavne: Pravidla sú posvätné. Nesnažte sa ich meniť. (youtoo18)

 • - Na italské svatbě je chlápek, který se směje vtipu Owena Wilsona ve skutečnosti jeho strýc. (don corleone)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace