Mezi námi zvířaty

• Kanada

Barnyard: The Original Party Animals

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA / Německo, 2006, 86 min

Přiznám se, že k některým filmům už předem přistupuju s určitým předsudkem ale to překvapení tkví v tom, když se moje předsudky nenaplní. A to se stalo zde. Myslela jsem si, že to bude neforemná blbost s hnusnou animací a nulovými vtipy. Ta animace je opravdu slabá, přesně ten typ co nemám ráda. Blbost to sice je, ale s řadou povedených gagů. "Schůze, kde se vymyslí, kdo bude řídit schůzi? To uměj nejlíp naši poslanci. - A berou za to pěkný prachy." uznávám tenhle je trošku trapnější, co ví zvířata o politice, ale stejně se mi to líbilo. "Samolízacího vůdce nechci".........."Kdo je proti?" - myš: "Hlasuju, Vidíš mě?" Mlíko? No přece ten nejlepší chlast na každé párty. A v kterém filmu uvidíte krávu, osla, prase a slepice na motorce? Hmmm? Porod. Prase: "Zdá se, že to trošku bolí." "No to máš tedy dost pronikavý postřeh." "Promiň, nemůžu za to, že jsem čuně."(20.12.2012)

• BeranSon

S tou animací tedy žádná sláva. Charakterově velmi slabá, leč hodně opráskaná rádoby pohádka, která ani tak nestaví svůj vlastní zájem na to nejjasnější světlo. Kdo klade na Barnyard velké očekávání bude nejspíš zklamán, ale ustát se to dá. Nějaký ten světlejší moment se rozhodně najít dá, to né že ne, ale jenom to všechno až příliš sálá plastikou až hanba. Jednotlivé postavy jsou spíše pro srandu, tím myslím jejich účel a konání. - 4/10 -(3.8.2014)

• Ridick

pribeh party kravy, kt. nemysli na nic ine ako robit vselijake sialenstva sa postupne meni na vodcu. ako inak, nic nove pod slnkom, je to len dalsi animak s odpornou animaciou, co by sa uz dnes nemalo stavat. dej je jednoznacny, pretoze aj dieta bude vediet co sa na konci stane, ale musim pochvalit niektore scenky (party v stodole boli fantasticke a hlavne usmevne).(6.12.2006)

Krávy řídí auto, krávy řídí čopry. Píšu krávy a oni to jsou vlastně voli s vemínkama:)). Vykašlete se na animaci, vykašlete se na příběh a užívejte tuhle ujetinu. Je to infantilní, to přiznávám, ale nad tímhle dílem nemusíte přemýšlet, tahle věc je na oddych ne na Oskara. Někdy musíte dát filmu šanci, a nesoudit podle obalu. Je to rozhodně lepší než nějakej podělanej Příběh žraloka. Mooooooooooooooo.(20.11.2009)

No dle nekterych komentaru jsem cekal naprosty paskvil, coz bylo mozna dobre protoze mne film celkem prijemne prekvapil. Kvalita animace neni zadny zazrak ale je uchadzejici, horsi uz jsou samotne postavy - zadna mi neprisla nejak vice sympaticka. Byci s vemeny tedy nic moc a ani vetsina dalsich hlavnejsich postav neni dle meho nazoru udelana tak aby vyvolavala u divaka symatie, najvic se mi zamlouvalo "tancici zvire"(o kterem nevedi zvirata s famy co vlastne je, mne by se libilo vysvetleni ze jde o dabla medvedoviteho ale ten zije pouze v australi coz se vzajemne vylucuje s kojoty kteri v australi neziji), myska a hezky spracovani jsou i zaporaci - kojoti. No po prizmoureni oka nad vizualnimy nedokonalostmi a slabou zapletkou zustava celkem zabavny CG animak, nevybocujici z americkeho rodinneho standardu u tehle filmu. Muzu rict ze jsem se dobre bavil a je tu i jiste moralne ponauceni pro deti jak zvykne byt, no a onic vic se tenhle film ani nesnazi takze splnil svuj ucel. Zacatek je mozna oneco slabsi, nicmene mnohem lepsi nez treba u novinky "Delhi Safari" ktery bych mozna ani nedokoukal pokud by se v druhe puli nezlepsil. Delhi Safari spominam i proto ze v "Barnyardu - Medzi nami zviraty" je dost muziky ktera se do filmu opravdu hodi, je v kombinaci s filmem vtipna a diky ni jsem se bavil i kdyz akcnejsi cast s vice gagy zacne az po prvni tretine filmu. U "Delhi Safari" jsem se az do poloviny filmu nudil a ani pak se to moc nezlepsilo, mozna to neni uplne ferove srovnani protoze tady zvirata spivaji jen trochu a cele je to soucasti podle mne vtipne zvireci kabaretni show, zatimco "Delhi Safari" je vlastne CG animovany Bollywoodsky muzikal (Bollywood je hovorove uzivane jmeno pro filmarske centrum v Bombaji, ale taky se rozsiril jako vseobecny termin pro indicke muzikaly). Kdyz to zhrnu, u mne ma "Barnyardu - Medzi nami zviraty" poctive 3*(6.5.2013)

• - Když zvířata sejmou farmáře, dá mu Otis knihu Šarlotina pavučinka, což je další film který natočil Nickelodeon. (HappySmile)

• - Volně inspirováno knihou Farma zvířat od George Orwella. (HappySmile)

• - Film byl do kin doručen pod falešným názvem "Tipping" (Vyklápění). (HappySmile)