Divočina

Divočina

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Kanada / USA, 2006, 94 min

• Ripley

Žádná sláva,ale čekal sem to horší.Především,zasmál sem se snad jen dvakrát.Spíš sem se jen usmíval.A to jen pár vtípkům(např.když koala předvádí sochu svobody krokodýlům).Tudíž humor je křečovitý,nudný a netuším jestli se u toho aspoň smějí děti.Já ne!Příběh není až tak špatný a ani mi nevadilo že kopíruje Madagaskar a Hledá se Nemo.Přičemž oba zmíněné filmy jsou lepší.Jen sem si říkal,má to takové mega studio jako je Disney zapotřebí?Co se nedá popřít je kvalitní animace.Na hlavních hrdinech(krom hada:-) je vidět každičký chloupek.Jen vypadají tak trochu jako plyšáci.Jako plus musím zmínit i hudbu.Jak písničky,tak i instrumentální(Alan Silvestri).(27.1.2008)

• milka

Ani Madagaskar se mi nelíbil a když se mám ještě koukat na jeho klona, tak asi není něco v pořádku. Zápletka je úplně stejná, akorát zpívající lemury nahradily zpívající pakoni nebo co to vůbec bylo za havěť. Vtipy jsem zaznamenal snad jenom 2 a oba z úst koaly. Jediný co se mi na tomto filmu líbilo, byla docela povedená animace, která byla určitě lepší než v Madagaskaru. Ale i tak se to společně s Karcoolkou řadí k animovanému dnu roku.(1.1.2007)

Když pominu fakt, že se tenhle snímek jenom snažil obohatit na slávě Madagaskaru, tak musím říct, že se jinak dost vyvedl. Animace moc pěkná, vtipné postavičky, několik opravdu dobrých scén. Ta koala byla super :) Jenom škoda, že asi někde v půlce, jak začala ta zápletka s těmi pakoni (nebo co to bylo), tak se mi zdálo, že to trošičku ztrácí dech. Škoda, jinak to mohly být 4 hvězdičky, takhle tak 3,5.(24.1.2009)

• kOCOUR

Křečovitý animák kopírující prakticky všechno, na co si v této oblasti vzpomenete. Scénář existuje jen pár minut, zbytek tvoří pohříchu vypointované poslepované výkřiky do tmy. Originální prvky bych spočítal na prstech jedné ruky, stejně jako momenty, kdy má divák možnost se opravdu upřímně bavit a ne jen sledovat plynoucí prázdnotu. Ano, je to animované... a co? Už dávno z toho nepadáme na zadek...(8.5.2006)

• corona

Ďalší animák s všetečnou a blbou veveričkou a nevyjasnením vzťahom otca a syna, ktorý vykráda Madagaskar, Nema, Levieho kráľa, Dobu ľadovú a iné filmy. Tvorcovia sa mali viac ako na dokonalo vejúce Samsonove chlpy v hrive sústrediť na originalitu deja a ani tá koala nebola taká chutná ako som čakala.(7.4.2009)

• - Režie českého znění animované pohádky Divočina se ujal Zdeněk Štěpán a hlavní role namluvili například Martin Preiss, Jiří Hromada, David Prachař, Vanda Hybnerová, Boris Rössner, Miroslav Vladyka a Robin Pařík. (cariada)

• - Kiefer Sutherland si zkoušel lví řev prakticky všude, doma či v autě. Proto způsobil mnohým řidičům, kteří jej předjížděli, malý šok. (imro)

• - Dvě lodi v přístavu v New Yorku jsou pojmenované "The Lily Maia" a "Nicolai" po dceři produkční designérky Lily a synovi producenta Nickovi. (HappySmile)