Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lev Samson žije se svým synem Ryanem v newyorské zoo. Vypráví mu hrdinské historky z dob, kdy žil v divočině. Ryanovi se v zoo nelíbí, chtěl by okusit život na svobodě. Také se stydí za to, že neumí pořádně zařvat. Jedné noci ze zoo uteče - vleze si do zelené bedny, kterou ze zoo odvážejí na loď. Samson se za ním i s ostatními zvířaty vypraví, aby ho přivedl zpátky. Ukradnou člun a pronásledují loď s Ryanem. Vylodí se kdesi v Africe a brzy zjistí, že tu hrozí výbuch sopky a že všechna zvířata už odtud byla evakuována. Jenom Ryan, který z lodi utekl, se skrývá někde v džungli. Samson se ho pokouší najít, přitom ovšem vyjde najevo pravda o jeho původu: nikdy v džungli nežil, vyrostl v cirkusu. Jeho instinkty se ale probudí a jde po stopách, které zanechal jeho syn... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (212)

genetique 

všechny recenze uživatele

Pod hodnotenie sa asi silne podpísal fakt, že som už pár dní žiadny film nevidel a táto skvelá oddychovka mi dokonale navrátila a naplnila filmový deficit. Ale aj bez toho nechápem to úbohé percento, pretože toto je bez-pochýb super, naozaj super animák, ktorý aj keď kopíruje 'Madagascar', tak kopíruje len jeho podstatu, ale inak je to svižnejšie, nápaditejšie a hlavne vtipnejšie! 75%. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Alan Silvestri: 1. Real Wild Child - Everlife ,2. Good Enough - Lifehouse ,3. Big Time Boppin' (Go Man Go) - Big Bad Voodoo Daddy ,4. Really Nice Day - Eric Idle/John du Prez ,5. Tales from the Wild ,6. You Can't Roar ,7. Lost in the City ,8. To the Wild ,9. Alien Shores ,10. The Legend in Action ,11. The Mythology of Nigel ,12. The Ritual ,13. Found Our Roar ,14. Really Nice Day (Finale) - Eric Idle/John du Prez , ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $80miliónovTržby USA $37,384,046Tržby Celosvetovo $102,338,515Tržby za predaj DVD v USA $42,996,681 //počet predaných kusov 2,332,605║ Mix zvieracích postavičiek z Levieho Kráľa a Madagascaru nevyšiel, celé to je jedna otravná bezduchá báchorka, kde ani jedna postavička nemá kúska čara, o poriadny gag a vtip to ani neobtrie, animačne to bol znesiteľný priemer. Jedna z najhorších počítačovo animovaných rozprávok čo som videl, radšej obísť, nič to neprinesie. /20%/ ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Ještě před pár lety úplně stačilo, aby nějaký snímek byl digitálně stvořen ve 3D animaci a divák reflektující to coby revoluční technickou inovaci nekriticky jásal a byl povětšinou nadšen. Dnes, spláchnuti přílivovou vlnou 3D animáků z dílen Pixaru, Dreamworks, Walta Disneyho a dokonce i vzešlých z českých luhů a hájů, žádáme přece jen trochu více. V záplavě počítačových 3Déček hledáme originalitu, osobitou stylizaci, zajímavý obsah, poutavý děj, zkrátka chceme, aby byl počítačově animovaný film jiný, svůj. Divočina je ovšem k uzoufání stejná. Dalo by se dlouze vypočítávat, čemu všemu se podobá, je to ale ztráta času. Skoro stejná, jako tenhle film. Podobné filmy: Madagaskar, Lví král ()

kOCOUR 

všechny recenze uživatele

Křečovitý animák kopírující prakticky všechno, na co si v této oblasti vzpomenete. Scénář existuje jen pár minut, zbytek tvoří pohříchu vypointované poslepované výkřiky do tmy. Originální prvky bych spočítal na prstech jedné ruky, stejně jako momenty, kdy má divák možnost se opravdu upřímně bavit a ne jen sledovat plynoucí prázdnotu. Ano, je to animované... a co? Už dávno z toho nepadáme na zadek... ()

Galerie (33)

Zajímavosti (19)

  • Režie českého znění animované pohádky Divočina se ujal Zdeněk Štěpán a hlavní role namluvili například Martin Preiss, Jiří Hromada, David Prachař, Vanda Hybnerová, Boris Rössner, Miroslav Vladyka a Robin Pařík. (cariada)
  • Kiefer Sutherland si zkoušel lví řev prakticky všude, doma či v autě. Proto způsobil mnohým řidičům, kteří jej předjížděli, malý šok. (imro)
  • Skladatel Alan Silvestri se stal nedílnou součástí týmu a pomáhal filmařům hudebně odvyprávět příběh a zdůraznit atmosféru jednotlivých scén. Hudba byla nahrána s 94členným orchestrem. (hippyman)

Reklama

Reklama