Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  *

  Křečovitý animák kopírující prakticky všechno, na co si v této oblasti vzpomenete. Scénář existuje jen pár minut, zbytek tvoří pohříchu vypointované poslepované výkřiky do tmy. Originální prvky bych spočítal na prstech jedné ruky, stejně jako momenty, kdy má divák možnost se opravdu upřímně bavit a ne jen sledovat plynoucí prázdnotu. Ano, je to animované... a co? Už dávno z toho nepadáme na zadek...(8.5.2006)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Alan Silvestri: 1. Real Wild Child - Everlife ,2. Good Enough - Lifehouse ,3. Big Time Boppin' (Go Man Go) - Big Bad Voodoo Daddy ,4. Really Nice Day - Eric Idle/John du Prez ,5. Tales from the Wild ,6. You Can't Roar ,7. Lost in the City ,8. To the Wild ,9. Alien Shores ,10. The Legend in Action ,11. The Mythology of Nigel ,12. The Ritual ,13. Found Our Roar ,14. Really Nice Day (Finale) - Eric Idle/John du Prez ,(8.6.2011)

 • E=mc2
  *****

  Genialne...dobre gagy..teda viac som sa pobavil ako pri Madagaskare..:)..skvela animacia.. Ako mozu tyto hlupaci podomnou hodnotit rozpravku,?..hm najprv musia odlozit svoju poblblu mysel a az potom sa vediet divat..skor nie..smejdi P.s. velmi dobry slovensky dabing..opat lepis nez cesky ako som si uz zvykol pri vsetkych novych rozpravkacho d Pixaru a Watla..:)(8.11.2006)

 • Radiq
  odpad!

  Hodně špatnej animák, kterej asi chce vydělat na popularitě digitálně vyráběnejch filmů. Ale tenhle neoplývá ani špetkou humoru, ani ničím jiným. Je trapně rodinnej (tím myslím i hudbu a hlasy a všechno) a postavičky nejsou vůbec žádný postavičky, protože vypadají hodně jak ve skutečnosti a není na nich nic zajímavýho. Jediný, co mě trošičku pobavilo, byli ti pakoně, ale tím myslím jenom jejich vzhled.(4.3.2007)

 • sidzej
  **

  rád by som dal o hviezdičku viac za skvelý slovenský dabing, ale nejde to. Malé deti sa pobavia vyskytuje sa tu množstvo pojašených zvierat stále sa niečo hýbe no pre dospelých je to utrpenie. Disney už v dnešnej dobe nemá čo ponúknuť, novým kráľom animákov je už dlhšiu dobu Pixar. Pri niektorých scénach som si nostalgicky zaspomínal na Levieho kráľa, bože kde sú tie časy..... :-((15.3.2008)

 • - Plameňáci v newyorské zoo jsou skotští, protože režiséru Spazi Williamsovi připadalo, že vypadají jako dudy. Sám Spaz na dudy ve volném čase občas hraje. (hippyman)

 • - Srst lva Samsona se skládá z více než 6 milionů chlupů, které byly ve všech záběrech každý zvlášť vyrenderovány počítačem. Ovšem “nejchlupatějším” zvířetem ve filmu je pudl, který má na sobě více než 14 milionů chlupů! (contrastic)

 • - Když jedou zvířata ve voze s odpadky, můžete si tam všimnout předměty s reklamou na Radio Disney a na Kodak. Když potom hlavní hrdiny honí zdivočelí psi, můžete vidět reklamu na Lvího krále. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace