Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kozlowski8
  ***

  Každý film, který vyčuhuje z obrovského balíku filmů, nadepsaného krimi a akční, je pro mne film dobrý. Tím "vyčuhuje", myslím, že má něco výce než klasickou kriminální zápletku. (Jednoho či dva poldy hrdiny, nějakého hajzlíka v jejich řadách, tradiční honičku v autech či po svých přes ploty a nakonec zjištění, které tušíme už někde od poloviny filmu, že vrah je zahradník). Takovýmy filmy a seriály jsme v současnosti zaplavováni až nehorázným způsobem. Tento snímek u mne lehce vyčuhoval. Nemám v úmyslu jej vynášet do nebes. Je to TV film s určitým rozpočtem, což je zřejmé a například zařazení některých "herců" v menších rolích nebyl zrovna šťastný, ani nad některýmy dialogy jsem se zrovna nerozplýval. Samotný příběh je však napsaný poměrně zajímavě - už tím, že se paralelně rozvíjí vyšetřování dvou případů vraždy, průběh děje není jednoznačný a vcelku dobře graduje. Je zde patrná jistá dávka kreativity a snaha o originalitu. Proto hodnotím jako velice slušný průměr. 65%.(16.2.2013)

 • Slarque
  ***

  Taková normální televizní detektivka se zajímavým obsazením, ale poněkud překombinovaným scénářem, který spoléhá na „náhodu“ daleko více, než jsem schopen v tomto žánru tolerovat. Navíc oběti jsou lidé, kteří si svůj osud z pořádné části zasloužili, nebo si ho vyloženě vykoledovali, a sotva se našel někdo, kdo by jejich smrti litoval. Proto i otázka, kdo je vrah, zůstala spíš intelektuálním cvičením, než že by na odpovědi nějak záleželo.(28.2.2005)

 • otík
  ****

  Třetí závěrečný díl z volné trilogie detektivek s Janem Kanyzou jako majorem Bohuslavem je zcela bezesporu nejlepším dílem. Konečně je zde napětí, akce, pořádné pátrání a závěrečné řešení nespadne detektivům jen tak do klína, ale musí se o něj zasloužit sami. Z celé série jediná pořádná detektivka. Rok výroby 2005!(10.3.2012)

 • Gekacuk
  *

  Opravdu slabá detektivka. Překalkulovaná, zmatená, nepravděpodobná. Vztahy velmi krkolomné. Pošťuchování mezi Kanyzou a Cibulkovou bylo rovněž na škodu. Schmitzer se také moc nepředvedl. Jeho postava byla zejména v poloze militantního milovníka zvířat velmi nevěrohodná. Herečka představující invalidní dceru velmi nevýrazná, na úrovni neherce. Asi nejlepší výkon: Simona Stašová a René Přibil.(12.3.2012)

 • Trucker
  odpad!

  Detektivní hovadina připomínající nesmyslnou koláž samoúčelných vulgarit, psychopatického chování, neustálého volání přes mobil a všudypřítomného kouření cigaret, které jako kdyby se marně pokoušelo evokovat dobu 80. let, kdy v detektivkách kouřili všichni a téměř pořád, ale tak nějak to tam mělo svoje kouzlo, zatímco zde to je vyloženě otravné. Kromě toho by mě zajímalo jakého šílence z řad tvůrců napadlo, že policajtka bude v takové tělesné kondici, že po vylezení několika pater po schodech bude funět jako stoletý traktor (který ujel po třech kolech ze šroťáku) a bude se v křečovitém předklonu přidržovat zábradlí, což je taky výjev, který se zde několikrát opakuje a při třetím a dalších opakováních už je opravdu trapný. Za zmínku stojí ještě poslední čtvrthodina, která už jenom roubuje další a další trapně-zhovadilé situace na to, co už divák do té doby přetrpěl - prostě se ještě muselo přihodit pár shnilých brambor na tu hromadu kompostu. Zřejmě bylo na poslední chvíli (asi tak pár hodin před uvedením tohoto veledíla do distribuce) ještě nutné prodloužit stopáž.(17.8.2015)

 • - V bytě zavražděného drogového dealera Hese (Karel Basák) je možné vidět zarámovaný plakát s motivem seriálu Akta X (od r. 1993). (navabaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace