Pokémon 7 - Osud pokémona Deoxise

Gekijouban Pocket Monsters Advanced Generation: Rekkuu no Houmonsha Deoxys

Pokémon: Destiny Deoxys

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko / USA, 2004, 98 min

Celkem zajímavý prvek sci-fi se dostává do pokémonních příběhů. Není to nic objevného, ale celý vesmír se tím ještě o něco více rozšiřuje, navíc je film místy pojat jako animované kaiju. Pravda, souboje mohly být ještě o něco promakanější, ale tak pořád to má být pro děti a pořád si jsem jistý, že tohle může zafungovat, jak má. Sentimentálně přeslazeně.(8.5.2014)

• Terva

Tak jo, není to odpad, ale jen kousek. O jednoho Pokemona.(22.4.2012)

Rozpočet ¥10miliónovTržby Celosvetovo $34,337,258(19.10.2008)

Sedmý pokemoní film těží z překvapivě propracovaného scénáře, i když vizuální stránka trochu pokulhává a jakoby z oka vypadla seriálu. Jsem vděčný za to, že to pro změnu není jen o Ashovi... Výběr pokemonů potěší - kromě souboje titánů (Rayquaza a titulní Deoxys) získali hodně prostoru i plusle a minun spolu s nenazranym munchlaxem (aka baby snorlax), příjemné je taky vidět vedle pokemonů třetí generace i staré známé z regionu Kanto jako Blastoise. No a na závěr zmíním úvod filmu, ve kterém je pokemoní svět představen mimo jiné ukázkami z předchozích pokésnímků. Srdce fanouška plesá, názory nefanoušků nikoho nezajímají.(24.7.2018)

• ARI50

Jsem rád že uvidím parádně vymišlené postavy pokebalu ale to tak vše.(6.9.2018)