Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích

Krv v uliciach

Akční / Drama / Hudební / Krimi

USA, 2005, 95 min

• Djkoma

Chvílemi dosti vtipné především vsuvkám z minulosti, kdy nějaký z drsných černochů vypráví o tom co a jak udělal nebo koho jak zmlátil. Usínal jsem u toho především díky pozdní hodině, dávat tohle v jednu ráno totiž není nejlepší nápad, ale jako extravagantní černá "parodie" na gangstery to je fajn.(13.12.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,691,706Tržby Celosvetovo $-(18.3.2010)

Pro mě kvalitní gangsta-komedie :)(10.8.2008)

• sepp

Ja to bral jako kabaret a parodii v jednom, a proto ta hvezda :))(12.12.2009)

• LiVentura

Místy i vtipné gagy stran šílených černošských gangsterů..:-)( Rozpaky z tohoto dílka přetrvávají.(13.12.2009)

• bassator

Absolutní trapárna nebo spíše tupost... - 17. 12. 2009 - 0%(17.12.2009)

• jojinecko

Vo filme sa to len tak hemží drsnými chlapcami...Postupom času som strácal prehľad, kto je s kým v gangu, kto je proti komu...Nehorázne stupidna zlátanina, ktorú si môžu vychutnať akurát tak nejaký gangsta raperi. A film nezachránila ani pani herečka Mariah Carey:))))(22.1.2006)

• Katullka

Všechny černý negři jsou nejdrsnější milionáři, co nejhustěji mluví vulgárně, kurva! Už ne, prosím..(13.12.2009)

• korbitch22

představte si bandu černejch gangsterů.....hustejch jak domácí hrachovka,který maj plnou hubu ještě hustších keců,ale co se týče hraní jsouz řídký jak stolice po desítce v nádražní putice.až na tři opravdu dobré scénky,jde jen o přehuštěnou sračku,pro pubertální matláky v širokejch hadrech.(1.1.2010)

• Terva

Nikdy jsem neviděl jedničku a jak tak koukám o nic jsem nepřišel. Dobrá hudba - herci nic moc.(6.9.2011)

No já nejsem gangsta raper.....ale bratry můžu skoro vždy, pokud to není fekál. A to tento film není . V postavách jsem se orientoval a dokonce dobře ,každá se představí,což byl dobrej nápad ,ale holt každému nevoní černošské ,,starosti,,............ Mě jo a nemám s tím problém. Kdo je na stejné vlnové délce pochopí .............Ale chce to fakt angličtinu.....(21.12.2007)

• Fallen_One

Rap sucks!(13.12.2009)

Tenhle film byla docela prdel. Neustále mě rozesmívaly všechny ty silácké černošské kecy, ale i ten pozdější zmatek kdo je s kým, či proti komu...(22.12.2007)

Drsné černošské krimi, plné gangů, přestřelek a černé hudby.(11.9.2009)

• casioa....

Uplne biedne oničom pokračovanie filmu "State Property"...nuda a bieda...ako v jednotke :DD ak máte radi kliše..pozy.,...a prázdne gesta------Určite si to pozrite....odporúčam :D(4.8.2008)

I dont know why.(13.12.2009)

• bobin

V tomhle filmu je všechno " kurva kámo zasraný " . Jeden černý lump vedle druhého , takže celek vede diváka spolehlivě k rasismu .(13.12.2009)

• gruzdej

Nesnesitelně namachrovaná "gangsta rapa vole kámo" pitomost, prakticky bez děje, zato vrcholně přeplněná žvatláním nesmyslů, násilím a otravně neustávajícím vnitřním hlasem hlavního hrdiny. Jakoby měl totiž za úkol zahlušit naprostou prázdnotu, která by jinak okamžitě opanovala plac. Nádherný případ filmu bez příběhu, bez dramatu, bez nápadu. Ale zase je tam spousta hiphopu, r´n´b, hustejch modýlků - a taky pár pěknejch holek! Takže za dvě **(15.10.2008)

úterý jsem musel přesunout na pátek a pátek na sobotu :-) a náhodou to bylo i promyšlený a nakonec to dávalo smysl(13.12.2009)

• padlar

Mizerný film, mizerný příběh, mizerní "herci" a ještě mizernější konec. Ztráta času.(13.12.2009)

<< předchozí 1 2