Někde v severozápadním Pacifiku záhadně ztroskotá vesmírná loď. Celá katastrofa pochopitelně upoutá zájem tajných služeb, které na prošetření situace ihned vysílají své agenty. Mezitím Jonathan Driscoll, počítačový génius, srazí autem podivného člověka. Brzy zjistí, že je to vlastně android, umělá bytost, která je naprogramovaná na cestování časem. Jeho úkolem je chránit lidstvo před katastrofami a odvracet je. Nejnovější hrozbou jsou sabotéři, kteří bojkotují vývoj kosmických lodí. Jonathan se připojí ke svému novému příteli a společnými silami se snaží vybojovat lepší budoucnost a také setřást všudepřítomné policisty, kteří se v jejich práci začínají nepříjemně šťourat. (Bontonfilm)

torn666

Tenno film som si kedysi pozical na VHS po tom co v nej uz nemali prakticky ziadne Sci-fi ktore som este nevidel a popravde som od neho vela necakal. Uz z obalu na mna posobil lacno a nemaste-neslane no nakoniec som bol celkom prijemne prekvapeny. Nejde o ziadny zazrak ale celkom prijemne TV Sci-fi o androidovi ktory je poslany do minulosti aby odvatil hroziacu katastrofu. Obsahuje niektore prvky ktore boli neskor v ovela drahsih filmoch ako napr. ked data na cipe ktory ma implantovany sa zacnu menit vplyvom ich cinu-zasahu do casu. Skoda ze rozpocet tvorcov bol asi dost maly, film ma v zavere aj celkom schopny spad. Celkovo vo mne zanechal vcelku prijemne pocity a zda sa mi tu byt ocosi podhodnoteny, zasluzil by si tak 3 mozno 3apol ale dam mu 4. ()