Šampióni 3

D3: The Mighty Ducks

Rodinný / Komedie / Sportovní

USA, 1996, 104 min

• kaylin

Rozhodně nejslabší díl celé série, protože už zde nebylo co říct. Je to dokonce i vidět na tom, jak se hlavní hvězda - Emilio Estevez - objevuje jen v několika málo scénách. Hodně se zde hraje na city, což se s Disneym vleče tradičně, ale tady mi to přišlo otravné. Tohle pokračování už se nemuselo natáčet.(27.6.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $22,955,097Tržby Celosvetovo $26,300,000║ už len vývar bez tak chabej kostry /35%/(8.2.2009)

Zdá se zbytečné točit pokračování podobného druhu komedií, ale Lieberman to uhrál s bravůrou a porazil svého předchůdce na body. Indispozice trenéra vrhnou naše hrdiny do osidel skutčně profesioální úrovně hokeje. Tvůrci scénář obohatily řadou vtipných momentů nevztahujících se přímo k ději, ale velmi osvěžujících. V zásadě platí identický rezůltát, co pro první díl.(24.9.2005)

Takřka na stejné úrovni jako první díl.(6.8.2007)

Do třetice všeho dobrého se tady konalo jenom v tom že nezkazily celou sérii, jinak film nabízí ledový příběh slušný ale ne strhující což je škoda přesto aspoň to dopadlo dobře.(1.12.2018)

Jako jednička, jako dvojka a jako trojka. No ono pokud byste si pustili všechny díly tak rozdíl nepoznáte. Jen jsou děti o něco starší. Ve své době to byla moje VHSková klasika. Dnes se jen pousměju na co jsem se to díval.(6.4.2008)

Detskí herci vyrástli, humorná stránka išla do úzadia na úkor dramatickej, pôvodného trenéra vystriedal iný, prísnejší. Tento film vyslovene zachraňuje druhá polovica v ktorej sa vracia Emilio Estevez nie však v úlohe trenéra ale právnika. Prvému dielu sa však ani jedno z pokračovaní nevyrovná. Záverečný diel Šampiónov je však lepší než ten predošlý. (btw český distrubučný názov nechápem ide predsa o tretiu časť) 65%(3.11.2008)

Chyběl mi tam Gordon a jeho tréninkové metody. Ani v malé roli mi nestačil. Prostě to bez něj nebylo tak dobré.(17.3.2012)

Káčata na střední škole. Opět nový režisér, Estevez jen trochu, ale jinak je všechno jako v předchozích dvou dílech.(26.7.2018)

Já vždycky miloval hokej, tohle je milá až roztomilá blbůstka, která ho miluje také. Nehledejte v tom žádný herecký ultraum, prostě se bavte.(2.10.2008)

• Prochy38

Hlavní protagonisté nám trošku vyrostli. Už to není tolik komediálně laděné jako předchozí díl, to bude tou pubertou káčat. Takže snímek nabrat na drsnějším hokeji i hudbě, mnohé se začalo točit kolem holek. Hodnocení ale u mě zůstává na úrovni prvního dílu, stejně jako pocit po jeho zhlédnutí.(29.4.2010)

PUKSMRŠŤ se pro mne stala drtivou zbraní ve všech předbarákových zápasech! (3.6.2012)

Poslední díl začíná zajímavě, příchodem nového trenéra. Estevez se tu ukazuje z jiné pozice než jsme byli zvyklí, ale i tak to vcelku Káčatům jde.(29.5.2009)

Kačeři jsou nejlepší! Od malička nejoblíbenější klub v NHL.(25.2.2014)

• Psichi

A do třetice káčata, pořád stejný film, který s hokejem nemá nic moc společného. Je to komedie, která občas pobaví, občas poukáže na pár životních hodnot, ale jednou v životě stačilo... opět zhruba 40%(10.5.2015)

• Vikki

Naprostá ubohost kde už je škoda slov. Nastavovat nekonečně to samé, prostě ubohá amerika a její trapné kopírování.(9.12.2017)

Asi nejslabší z této trilogie... Ano říkám trilogie, protože to trilogie je... Bohužel zřejmě distributor to nějak popletl a fůrt jsou v této sérii tak trochu zmatky... Tento film jsem viděl poprvé tušim na HBO jako Šampioni 2 a pak na Nově jako Šampioni 3 (podle mě správný název)...(16.6.2009)

Nedosahuje to takových kvalit, jako první díl, ale určitě mne to pobavilo, rozesmálo a prostě nenudil jsem se. Po zklamání v podobě "dvojky" určitě vzpruha. Opakuji se vlastně už podruhé, ale opět celý film táhnou Emilio Estevez a Joshua Jackson. 8/10(14.7.2011)

Profi hokej už není taková zábava jako v před pár roky na rybníku, ale když chceš bejt dobrej, tak tomu musíš něco obětovat.(19.8.2013)

I když to měl být asi návrat k jedničce a nebylo to špatné, ale tak jako kde je sakra emííílo estavéééz? :-) O rajen se sice snaží, ale ne ne :-) Potěšil mě návrat kachního bratra :-D A absolutně jsem nechápal přeměnu toho drsného trenéra na chápajícího kouče ani házení s Banksem sem a tam, ani tolik zatracovanou prohru, když na tabuli bylo 9:9, ani proč potřebovali právníka, když mají všichni smlouvy ani o co se vlastně bojovalo v posledním zápase ... ale čert to vem, hlavně že jsem se bavil(31.5.2012)

• baclajean

Kde sa vzal, tu sa vzal - Paul Kariya.(23.6.2017)

<< předchozí 1 2