Šampióni 3

D3: The Mighty Ducks

Rodinný / Komedie / Sportovní

USA, 1996, 104 min

I když to měl být asi návrat k jedničce a nebylo to špatné, ale tak jako kde je sakra emííílo estavéééz? :-) O rajen se sice snaží, ale ne ne :-) Potěšil mě návrat kachního bratra :-D A absolutně jsem nechápal přeměnu toho drsného trenéra na chápajícího kouče ani házení s Banksem sem a tam, ani tolik zatracovanou prohru, když na tabuli bylo 9:9, ani proč potřebovali právníka, když mají všichni smlouvy ani o co se vlastně bojovalo v posledním zápase ... ale čert to vem, hlavně že jsem se bavil(31.5.2012)

Zdá se zbytečné točit pokračování podobného druhu komedií, ale Lieberman to uhrál s bravůrou a porazil svého předchůdce na body. Indispozice trenéra vrhnou naše hrdiny do osidel skutčně profesioální úrovně hokeje. Tvůrci scénář obohatily řadou vtipných momentů nevztahujících se přímo k ději, ale velmi osvěžujících. V zásadě platí identický rezůltát, co pro první díl.(24.9.2005)

No tak a mam za sebou všetky tri diely. Ťažko sa mi to hodnoti kedže som to v detstve nevidel až teraz. Moje klasiky boli troška ine. Je to celkom mile, ale mna tam strašne irituje (ako velkeho fanušika a znalca hokeja) tie take nemožne prvy hokeja ako preskočit po strele branu, divoke V a podobne. Ale chapem, je to detska rozpravka. V podstate su si tie diely dost podobne no jednoznačne by som to podla kvality zoradil 1,3,2. V druhej časti vystupovali africky teamy to bolo velmi usmevne, MYslim, že tych 60% si to zasluži.(10.6.2011)

Detskí herci vyrástli, humorná stránka išla do úzadia na úkor dramatickej, pôvodného trenéra vystriedal iný, prísnejší. Tento film vyslovene zachraňuje druhá polovica v ktorej sa vracia Emilio Estevez nie však v úlohe trenéra ale právnika. Prvému dielu sa však ani jedno z pokračovaní nevyrovná. Záverečný diel Šampiónov je však lepší než ten predošlý. (btw český distrubučný názov nechápem ide predsa o tretiu časť) 65%(3.11.2008)

• kaylin

Rozhodně nejslabší díl celé série, protože už zde nebylo co říct. Je to dokonce i vidět na tom, jak se hlavní hvězda - Emilio Estevez - objevuje jen v několika málo scénách. Hodně se zde hraje na city, což se s Disneym vleče tradičně, ale tady mi to přišlo otravné. Tohle pokračování už se nemuselo natáčet.(27.6.2017)

• - Ve filmu se objevuje celá řada dresů skutečných týmů. Ze soutěže NHL jsou to týmy Anaheim, Ottawa, Florida, New Jersey, Dallas a Philadelphia. Z nižší ligy AHL jsou tu k vidění dresy týmů Maine nebo Manitoba. (fisus)

• - Spolukomentátora rozhodujícího zápasu si zahrál skutečný útočník týmu Mighty Ducks Paul Kariya. (fisus)

• - Ako spolukomentátor zápasu je hviezda NHL Paul Kariya. (kongamato2)