Šampióni 3

D3: The Mighty Ducks

Rodinný / Komedie / Sportovní

USA, 1996, 104 min

No tak a mam za sebou všetky tri diely. Ťažko sa mi to hodnoti kedže som to v detstve nevidel až teraz. Moje klasiky boli troška ine. Je to celkom mile, ale mna tam strašne irituje (ako velkeho fanušika a znalca hokeja) tie take nemožne prvy hokeja ako preskočit po strele branu, divoke V a podobne. Ale chapem, je to detska rozpravka. V podstate su si tie diely dost podobne no jednoznačne by som to podla kvality zoradil 1,3,2. V druhej časti vystupovali africky teamy to bolo velmi usmevne, MYslim, že tych 60% si to zasluži.(10.6.2011)

• kaylin

Rozhodně nejslabší díl celé série, protože už zde nebylo co říct. Je to dokonce i vidět na tom, jak se hlavní hvězda - Emilio Estevez - objevuje jen v několika málo scénách. Hodně se zde hraje na city, což se s Disneym vleče tradičně, ale tady mi to přišlo otravné. Tohle pokračování už se nemuselo natáčet.(27.6.2017)

Film mého dětství. Nikdy nezapomenu, jak jsem prožíval závěrečný zápas. Měl jsem pocit, že jsem na stadiónu, a ne že jsem doma. Stejně tak nezapomenu na to, jak jsme ve škole trénovali naše verze „létajícího véčka“. Neočekávejte hvězdné výkony a hluboké myšlenky. Jen se posaďte, zavřete oči a vzpomínejte, jak jste byli malí a hráli zápas (ať už v hokeji, fotbale, či kuličkách) proti klukům, kteří byli vašimi úhlavními nepřáteli a soupeři.(30.10.2008)

I když to měl být asi návrat k jedničce a nebylo to špatné, ale tak jako kde je sakra emííílo estavéééz? :-) O rajen se sice snaží, ale ne ne :-) Potěšil mě návrat kachního bratra :-D A absolutně jsem nechápal přeměnu toho drsného trenéra na chápajícího kouče ani házení s Banksem sem a tam, ani tolik zatracovanou prohru, když na tabuli bylo 9:9, ani proč potřebovali právníka, když mají všichni smlouvy ani o co se vlastně bojovalo v posledním zápase ... ale čert to vem, hlavně že jsem se bavil(31.5.2012)

Detskí herci vyrástli, humorná stránka išla do úzadia na úkor dramatickej, pôvodného trenéra vystriedal iný, prísnejší. Tento film vyslovene zachraňuje druhá polovica v ktorej sa vracia Emilio Estevez nie však v úlohe trenéra ale právnika. Prvému dielu sa však ani jedno z pokračovaní nevyrovná. Záverečný diel Šampiónov je však lepší než ten predošlý. (btw český distrubučný názov nechápem ide predsa o tretiu časť) 65%(3.11.2008)

• - Ve filmu se objevuje celá řada dresů skutečných týmů. Ze soutěže NHL jsou to týmy Anaheim, Ottawa, Florida, New Jersey, Dallas a Philadelphia. Z nižší ligy AHL jsou tu k vidění dresy týmů Maine nebo Manitoba. (fisus)

• - Spolukomentátora rozhodujícího zápasu si zahrál skutečný útočník týmu Mighty Ducks Paul Kariya. (fisus)

• - Ako spolukomentátor zápasu je hviezda NHL Paul Kariya. (kongamato2)