poster

Šampióni 3

 • USA

  D3: The Mighty Ducks

Rodinný / Komedie / Sportovní

USA, 1996, 104 min

 • sidzej
  ***

  Detskí herci vyrástli, humorná stránka išla do úzadia na úkor dramatickej, pôvodného trenéra vystriedal iný, prísnejší. Tento film vyslovene zachraňuje druhá polovica v ktorej sa vracia Emilio Estevez nie však v úlohe trenéra ale právnika. Prvému dielu sa však ani jedno z pokračovaní nevyrovná. Záverečný diel Šampiónov je však lepší než ten predošlý. (btw český distrubučný názov nechápem ide predsa o tretiu časť) 65%(3.11.2008)

 • edua
  ***

  Film mého dětství. Nikdy nezapomenu, jak jsem prožíval závěrečný zápas. Měl jsem pocit, že jsem na stadiónu, a ne že jsem doma. Stejně tak nezapomenu na to, jak jsme ve škole trénovali naše verze „létajícího véčka“. Neočekávejte hvězdné výkony a hluboké myšlenky. Jen se posaďte, zavřete oči a vzpomínejte, jak jste byli malí a hráli zápas (ať už v hokeji, fotbale, či kuličkách) proti klukům, kteří byli vašimi úhlavními nepřáteli a soupeři.(30.10.2008)

 • Deivy
  ***

  No tak a mam za sebou všetky tri diely. Ťažko sa mi to hodnoti kedže som to v detstve nevidel až teraz. Moje klasiky boli troška ine. Je to celkom mile, ale mna tam strašne irituje (ako velkeho fanušika a znalca hokeja) tie take nemožne prvy hokeja ako preskočit po strele branu, divoke V a podobne. Ale chapem, je to detska rozpravka. V podstate su si tie diely dost podobne no jednoznačne by som to podla kvality zoradil 1,3,2. V druhej časti vystupovali africky teamy to bolo velmi usmevne, MYslim, že tych 60% si to zasluži.(10.6.2011)

 • Vořežprut
  ***

  I když to měl být asi návrat k jedničce a nebylo to špatné, ale tak jako kde je sakra emííílo estavéééz? :-) O rajen se sice snaží, ale ne ne :-) Potěšil mě návrat kachního bratra :-D A absolutně jsem nechápal přeměnu toho drsného trenéra na chápajícího kouče ani házení s Banksem sem a tam, ani tolik zatracovanou prohru, když na tabuli bylo 9:9, ani proč potřebovali právníka, když mají všichni smlouvy ani o co se vlastně bojovalo v posledním zápase ... ale čert to vem, hlavně že jsem se bavil(31.5.2012)

 • sinp
  ***

  Zdá se zbytečné točit pokračování podobného druhu komedií, ale Lieberman to uhrál s bravůrou a porazil svého předchůdce na body. Indispozice trenéra vrhnou naše hrdiny do osidel skutčně profesioální úrovně hokeje. Tvůrci scénář obohatily řadou vtipných momentů nevztahujících se přímo k ději, ale velmi osvěžujících. V zásadě platí identický rezůltát, co pro první díl.(24.9.2005)

 • - Spolukomentátora rozhodujícího zápasu si zahrál skutečný útočník týmu Mighty Ducks Paul Kariya. (fisus)

 • - Ve filmu se objevuje celá řada dresů skutečných týmů. Ze soutěže NHL jsou to týmy Anaheim, Ottawa, Florida, New Jersey, Dallas a Philadelphia. Z nižší ligy AHL jsou tu k vidění dresy týmů Maine nebo Manitoba. (fisus)

 • - Ako spolukomentátor zápasu je hviezda NHL Paul Kariya. (kongamato2)