Film Fat Pizza je ďalším príbehom zo života donáškovej služby na predmestí Sydney. Bobo Gigliotti (John Boxer) psychotický majiteľ pizzerie a zároveň kuchár, čaká na príchod utečenky, inak povedané svojej nevesty Lin Chow Bang (Tuyen Le), ktorú si objednal. Situácia sa ďalej skomplikuje, keď si ďalšia firma v bloku otvorí novú konkurenčnú donáškovú službu... (nessbeal)

Lacike

Toto je prípad filmu, ktorý za A, buď časom strašne zastaral, alebo za B, ja som už z takýchto teenage imbecilných komédií vyrástol. Pritom moje dojmy z pred dávnych rokov boli podobné ako vo svojom komente opísal ywo666, ale teraz som nad tým už len nechápavo krútil hlavou. Dnes ten film zaujme už len tým, že tam je mladučká a rovnako vyžratá Rebel Wilson. ()

jakkal

Za dobré filmy beriem snímky, ktoré mi týždeň po zhliadnutí nevyšumia z hlavy ale práve naopak zanechajú vo mne niečo na veľmi dlhú dobu. Fat pizza určite nieje super kvalitný film ale je to určite jedna z najbláznivejších komédií čo som mal možnosť vidieť a ktorej scénky si veľmi rád prehrávam zas a zas. Film je nabúchaný svojským humorom a uchu určite zalahodí neskutočne lámaná angličtina :) ()

SeanLSD

Hovoril som si : že by som konečne narazil na nejaký austrálsky film, ktorý je aspoň v niečom trošku normálny ? Ťažkotonážna sada fórov v celom rozhraní spektra od tých najprimitívnejších až po fakt chytré sa na mňa valila takou rýchlosťou, že som často ani nestíhal rozlišovať, ktoré sú ktoré. NORMÁLNY AUSTRÁLSKY FILM ? Omyl !!! Austrálčania sú fakt divní a ujetí a vidím, že aj nových prisťahovalcov sa to zmocňuje veľmi rýchlo.. ()

mancer

Vedľa toho kvanta amerických komédií, ktoré som za celý svoj život videla je táto neznáma austrálska nízkorozpočtovka príjemným osviežením. Film je plný vtipov o viere, národnosti alebo imigrantoch; sexu, drog a hlavne pizzi. V žiadnom prípade nejde o inteligentný humor, ale o prízemnú a sprostú zábavu pri ktorej sa, aj keď som sa zo začiatku snažila, proste nedalo nesmiať. Určite najviac pobaví scéna so zdrogovaným poslíčkom pizze, ktorý v domienke, že hrá arkádovú videohru zráža autom cyklistov. Tento film odporúčam iba ľuďom, ktorí majú zmysel pre akýkoľvek typ humoru - aj ten najhorší a najčiernejší. Jediné, čo by som mohla filmu vytknúť, ak nepočítam nulovú umeleckú hodnotu je, že je dosť ťažké ho zohnať. ()

curunir

Je veľmi možné, že je to tak od odpadu až po 4*. Uznávam, že ak to sledujete v partii a máte aj možno trocha vypité je to veľmi slušná porcia zábavy. Mojím problémom však bolo, že som to sledoval sám a navyše so strašným zápalom hrdla tak ani toho smiechu som si až toľko neužil. U mňa osobne by si však Fat Pizza vyššie hodnotenie než to čo jej dávam i tak zrejme nevyslúžila. Z veľkej miery za to môže fakt, že i keď má príjemnú 85 minútovú stopáž 3/4 z toho sa v tom nič zmysluplné nedeje a aký-taký náznak príbehu prichádza až v posledných 15 minútach. 1* dávam za porciu slušne stráviteľných vtipov a ďalšiu pridávam zato, že to tvorcovia mysleli čiste iba tak, ako to mysleli... ()

• Varovanie na obálke DVD vystríha divákov, že film môže spôsobiť tehotenstvo a dostať pánov do problémov s priateľkami. (vander19)
  • Postava Ivana je založená na skutočnom austrálskom sériovom vrahovi menom Ivan Millat. (vander19)