Tři

Tony Imi

Nick Rotundo

Scénografie:

Jon Bunker

Uznávám že pro někoho to může být čiré utrpení, já jsem se teda nenudil. Částečný podíl na tom má i Kelly Brook, bez které by to bylo hodně špatný. Když ono se na ní tak hezky dívalo, jak pořád dokola vylézá z vody v těch průsvitných plavkách, které obepínaly dokonalé křivky. Kéž bych tam s ní taky ztroskotal. Zajímalo mě který "Beachboy" půjde z kola ven, nakonec šli oba ale každý trochu jinak. Já byl celkem spokojen i přesto že konec mi přišel trochu odfláknutej.(27.4.2012)

• warhammer

Nezáživný příběh kurvy, rozvraceče vztahů a chorobného žárlivce. Klasika jako vystřižená z dnešního způsobu života. Manžel žárlí, tak si zaprcám jinde řekla si žena. Manžel žárlí , že prcám jinde, tak mu ukradneme loď. No do prdele teče sem voda musíme zpátky nebo se utopíme. Ten člověk snad nemá svědomí.(1.9.2013)

Dal bych i víc, protože střední psychologická pasáž je skvělá, přičemž za nejlepší považuju scénky s vyloveným člunem. Bohužel však nelze přehlédnout zápory - pitomou obezličku s woodoo, rádoby fatální závěr, no a Kelly Brook i po roce na pustém ostrově s načechraným účesem a perfektně vyholeným podpažím (já vím, že na zarostlou a splihlou vochechuli není nikdo zvědavý, ale nemuselo to být tak do očí bijící).(27.12.2007)

Vůbec to není špatné! Čekal jsem klasický béčko, ale u tohohle jsem se doopravdy bavil a to ne blbostí filmu, ale proto, že je snímek napínavý, se sympatickými herci (především Kelly :-) ) a vůbec ne hloupý. Jediné, co mi tak nepřestalo vadit, byla až přílišná dvoubarevnost příběhu, který se příliš nevěnuje složce samotného přežití na ostrově, resp. jen okrajově a nelogicky. Moc si neumím představit, že se lidé po ztroskotání ihned smíří se svým osudem, prakticky kvůli tomu neprožívají žádné trauma a pouze čekají na záchranu, namísto toho, aby se snažili nějakým způsobem na sebe upozornit. Co se ale týče hlavní dějové linky, tedy hlavní trojice a konfliktu mezi nimi, tak ta byla zpracována velmi dobře a já byl opravdu mile překvapen. Billy Zane ve své roli výborný, Kelly Brook je femme fatale jako vyšitá.(12.3.2015)

Variace na Modrou Lagunu, kterou táhne řádně nesympatický Billy Zane a v bílých plavkách oděná Kelly Brook (a hádáte správně v několika scénách se obejde i bez nich). Bohužel film mě hodně pokazila závěrečná pětiminutovka, která naprosto nesmyslně začala prostřihávat do závěrečného souboje hlavních rivalů voodů motivy, který byly WTF v tom nejhorším slova smyslu. 5/10(11.5.2009)

• - Billy Zane se po šestnácti letech od filmu Úplné bezvětří (1989) vrátil k tématu opuštěné milenecké trojice uprostřed oceánu. Tentokrát ale ne v roli mladíka dělajícího problémy, ale už v roli žárlícího manžela. (Kaspi.vm)

• - Jennifer (Kelly Brook) se jde v úvodu filmu koupat nahá, při vylezání z vody je však možné vidět, že má spodní díl plavek. (šerminator)

• - Billy Zane a Kelly Brook se do sebe v průběhu natáčení zamilovali. Později jejich vztah vyústil až v zásnuby. (Terva)