Tři

Nick Rotundo

Scénografie:

Jon Bunker
  • Thomick

Zprvu jsem opravdu netušil, na čem jsem. Tu na mě dýchly prvky mystiky (voodoo nebo čeho), tu na obrazovku přikvačily scény jako vystřižené z peruánské telenovely. Co je na tom všem nejhorší, je fakt, že se scénář od takové křeče již nedokázal oklestit. Hlavní hrdinka sice rozdávala krásu široko daleko, avšak to bylo tak jediné, co na ní šlo obdivovat. Od místy dosti nepřirozeného dabingu (ten byl celkově mizerný) až po její přehnanou naivitu, chcete-li blonďatou hloupoučkost - všechno špatně. Bejt na tom ostrově s ní, nevěřil bych ji ani nos mezi očima. Dokonalá ironie byla na světě, když se z ní v mých očích postupem času klubala nejrozumnější osoba na ostrově. Totiž co se týče obou ctitelů okouzlující Kelly, napětí mezi nimi by se dalo krájet, kdyby se aspoň občas chovali jako dospělí. Pubertální výkřiky typu „chceš se porvat?!“ nebo až dětinské řeči jako „on si s tímhle začal!“ střídaly silácké grimasy a v podobném duchu pořád dokolečka. Přitom je celkem škoda, že práci zručného kameramana sráží právě tak trapné dialogy a vůbec scénář, který jako by Raffill vytáhl z filmařského kompostu (paradoxně coby režisér dle mě nepropadl, až na pár zanedbatelných nedostatků). Od potupného odpadu tedy „Tři“ zachraňuje de facto všechno okolo scénáře – mimo jiné i překrásné místo, kde se celý děj odvíjí, solidní hudba a poměrně napínavý závěr, který aspoň z části naplnil poslání dramatu (do škatulky „thriller“ se tenhle film dostal, hádám, omylem). Přesto to na víc jak dvě hvězdičky není.(30.3.2009)

Film měl docela potenciál na dobré drama, hlavně co se týka dokonale zvolených charakterů ústřední trojice postav (jsou to svině, ale takové lidské svině). Bohužel tvůrci nevěděli co chtějí sami natočit, tak nej kladem je to, že Kelly Brook tam skoro celý film líta v bikinách a občas i bez nich. A to, že i po asi roce na pustém roce je dokonale vydepilovaná vůbec nevadí:-).(29.10.2008)

Film Tři bych přejmenoval na Dva - boj o soulož. Celková délka snímku je sympatická z ní si 2/3 drží poměrně slibnou atmosféru. Kelly Brook se navíc po pláži prohání v průsvitné halence, nebo jen tak nahá, tento fakt mi nedovolil přepnout, ani kdybych chtěl. Samotná zápletka je podobná té, v které si zahrál Billy, když měl ještě vlasy (Úplné bezvětří). Konec mi přišel tak nějak zvláštní, protože na pláži, ..... ta sleva je fakt dobrá, ale ještě lepší je porno se Silvií Saint..... Ano něco podobného, nevíte co si o něm myslet, protože je nepřehledný. Ten konec je příšerný a všechnu tu připravu na finále naprosto zabil. 2 hvězdičky za prvních 60 minut filmu, jednu hvězdičku za prsa Kelly Brook. 50% vtipný komentář: pshimi(29.12.2008)

• gabin(a)

Ta jedna hvězda je za to, jak jsem se při scénách s čarodénicó nasmála. Debilní závěr filmu ho u mě připravil o další možnou hvězdičku, bohužel se to tu nedá popsat, přece jenom je to thriller, že? Jen vysvětlení, aby si někdo nemyslel, že jsem čekala happy end - nečekala. Jinak ztráta času, chudáci, kteří si to museli odsedět v kině. Kelly Brook je pěkná, zajímalo by mě, čím si tam celou dobu holila nohy a podpaždí a stejně jako Enšpígla, v čem si prala plavky a taky že se jí za tu dobu nerozpadly. Ale to jsou detaily, aspoň že neměla silikony:-)(23.5.2011)

• Kaka

Bohužel celkový poměrně slušný dojem z filmu kazí závěrečných několik minut. Poměrně solidně načrtnutý děj, který si po celou dobu držel příjemnou umírněnost a sem tam byla dokonce i špetka realističnosti (dost úderné dialogy + slušné herecké výkony) tak v posledních pěti minutách přichází naprosto vniveč. Za naprostý nesmysl považuji voodoo motivy, stejně jako finální "proměnu" Billyho Zanea. Kelly Brook je atraktivní, avšak z herecké trojice jasně nejslabší. Nečekal jsem nic moc a nic moc jsem nedostal.(12.2.2006)

• - Film získal cenu Golden Trailer v kategorii Best Trashiest. (Terva)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na bahamskom ostrove Eleuthera a tiež v luxemburskom mestečku Dudelange. (MikaelSVK)

• - Billy Zane a Kelly Brook se do sebe v průběhu natáčení zamilovali. Později jejich vztah vyústil až v zásnuby. (Terva)