Tři

Nick Rotundo

Scénografie:

Jon Bunker
  • Kingjiri

V hlavních rolích opuštěnej ostrov, tři osoby (jedna z nich je sexy ženská - Kelly Brook), mužská ješitnost a ponorková nemoc. Docela milý překvapení, i přesto, že nedávám závratný hodnocení, čekal jsem něco horšího. Příběh byl docela OK, ale co mi vadilo a kvůli čemu srážím hodnocení, je zbytečná voodoo zápletka. Bez ní by to šlo taky, ba co víc, dávalo by to větší smysl, i když je pravda, že by se asi postavy potom nechovali tak vyhroceně. Na jedno zkouknutí vcelku fajn, dvě silnější hvězdy.(22.5.2011)

Zajímavý drama/thriler celou dobu jsem si myslel, že je to film z 80 let a tak jsem trošku přivíral oko protože všichni víme jaká ta doba byla vzhledem na kvalitu filmu, dialogů atd... A pak jsem se divil když jsem tady viděl rok 2005.. chachá. Ale jinak byl i docela napínaví a dost dlouho jsem čekal co se z toho vyvrbí... Ale mohlo se více vytěžit z té zrazen= přítelkyně.(30.12.2008)

• Hapretor

Kelly Brook je krásná ženská. Díky tomu je na co koukat. Jinak nic, co by stálo za zmínku. Vše je tak obyčejné a taky občas nelogické, že to jen zabije čas, ale nezabaví. Očekával jsem něco víc. Minimálně trochu napínavý psychothriller - Billy Zane není špatný herec, tak proč ne - ne! je to skoro romanťák s jednou vraždou. Chabé!(18.6.2011)

Ale jo, já tyhle filmy můžu, něco co naznačuje, že bude jako Modrá laguna, se přehoupne do svižného thrileru. Kelly byla opravdu kus, ale bylo zajímavé, že když lezla do moře nahatá za Juanem, tak hned vylezla ven a v záběru byly vidět její plavky. Ty hvězdy dávám za Brooke a ten parádní ostrov s palmama.(27.11.2013)

• Enšpígl

Zápletka filmu je originální asi jako sex s manželkou po 120 letech manželství. Napětí se do filmu pro jistotu nedostavilo vůbec a tak čest filmu zachraňuje mega samice Kelly Brook. Ode dne ztroskotání až do finále filmu, / což je asi rok / má na sobě pořád krásně bilé plavky. Takže zřejmě díky pracímu prášku co roste na ostrově a vypere dočista dočista jsem film rád dokoukal. Při pohledu na jen s dolním dílem plavek svůdně vylézající Kelly Brook z moře, jsem upustil z ruky do postele láhvinku koňaku Martell, který jsem spokojeně celý večer uskrával. Bohužel celá postel mě teď páchne od chlastu a nemůžu do ní nalákat už ani laciná ukrajinská děvčata. Natož moderní české dívky. Já se však na Kelly Brook nezlobím a především díky ní má film dvě hvězdičky.(23.2.2007)

• - Film získal cenu Golden Trailer v kategorii Best Trashiest. (Terva)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na bahamskom ostrove Eleuthera a tiež v luxemburskom mestečku Dudelange. (MikaelSVK)

• - Jennifer (Kelly Brook) se jde v úvodu filmu koupat nahá, při vylezání z vody je však možné vidět, že má spodní díl plavek. (šerminator)