Tři

Nick Rotundo

Scénografie:

Jon Bunker
  • baaaja

Tak tenhle thriller není ani zajímavej, ani originální a natož pak napínavej. Ani trochu neodhaluje povahy postav, je naprosto o ničem, no vlastně napadá mě tak jedna jediná věc, o čem tenhle thriller je - jen a jen o chtíči, kterému tam Gary Brockette říká "láska" a o polonahé Kelly Brook, která má očividně lákat diváky...(5.1.2008)

Film Tři bych přejmenoval na Dva - boj o soulož. Celková délka snímku je sympatická z ní si 2/3 drží poměrně slibnou atmosféru. Kelly Brook se navíc po pláži prohání v průsvitné halence, nebo jen tak nahá, tento fakt mi nedovolil přepnout, ani kdybych chtěl. Samotná zápletka je podobná té, v které si zahrál Billy, když měl ještě vlasy (Úplné bezvětří). Konec mi přišel tak nějak zvláštní, protože na pláži, ..... ta sleva je fakt dobrá, ale ještě lepší je porno se Silvií Saint..... Ano něco podobného, nevíte co si o něm myslet, protože je nepřehledný. Ten konec je příšerný a všechnu tu připravu na finále naprosto zabil. 2 hvězdičky za prvních 60 minut filmu, jednu hvězdičku za prsa Kelly Brook. 50% vtipný komentář: pshimi(29.12.2008)

• gabin(a)

Ta jedna hvězda je za to, jak jsem se při scénách s čarodénicó nasmála. Debilní závěr filmu ho u mě připravil o další možnou hvězdičku, bohužel se to tu nedá popsat, přece jenom je to thriller, že? Jen vysvětlení, aby si někdo nemyslel, že jsem čekala happy end - nečekala. Jinak ztráta času, chudáci, kteří si to museli odsedět v kině. Kelly Brook je pěkná, zajímalo by mě, čím si tam celou dobu holila nohy a podpaždí a stejně jako Enšpígla, v čem si prala plavky a taky že se jí za tu dobu nerozpadly. Ale to jsou detaily, aspoň že neměla silikony:-)(23.5.2011)

Variace na Modrou Lagunu, kterou táhne řádně nesympatický Billy Zane a v bílých plavkách oděná Kelly Brook (a hádáte správně v několika scénách se obejde i bez nich). Bohužel film mě hodně pokazila závěrečná pětiminutovka, která naprosto nesmyslně začala prostřihávat do závěrečného souboje hlavních rivalů voodů motivy, který byly WTF v tom nejhorším slova smyslu. 5/10(11.5.2009)

• veverysiak

Treba povedať, že na taký banálny námet to mohlo dopadnúť ako oveľa väčšia sračka, a nech mi to filmoví puristi odpustia, bez hriešne pohľadnej cicane Kelly by to aj tak dopadlo, fajn ostrov, fajn more, fajn šnorchling, fajn rybky, lenže jedna výberová baba na tisíc kilometrov štvorcových vopred predurčuje, čo z tohoto filmu utkvie v pamäti zdravým jedincom, takže 45%.(23.5.2011)

• - Jennifer (Kelly Brook) se jde v úvodu filmu koupat nahá, při vylezání z vody je však možné vidět, že má spodní díl plavek. (šerminator)

• - Billy Zane se po šestnácti letech od filmu Úplné bezvětří (1989) vrátil k tématu opuštěné milenecké trojice uprostřed oceánu. Tentokrát ale ne v roli mladíka dělajícího problémy, ale už v roli žárlícího manžela. (Kaspi.vm)

• - Billy Zane a Kelly Brook se do sebe v průběhu natáčení zamilovali. Později jejich vztah vyústil až v zásnuby. (Terva)