Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

Hepy13

Uznávám že pro někoho to může být čiré utrpení, já jsem se teda nenudil. Částečný podíl na tom má i Kelly Brook, bez které by to bylo hodně špatný. Když ono se na ní tak hezky dívalo, jak pořád dokola vylézá z vody v těch průsvitných plavkách, které obepínaly dokonalé křivky. Kéž bych tam s ní taky ztroskotal. Zajímalo mě který "Beachboy" půjde z kola ven, nakonec šli oba ale každý trochu jinak. Já byl celkem spokojen i přesto že konec mi přišel trochu odfláknutej. ()

chaometic

Pamatuji si, že jsem viděl toto dvd ve slevě přečetl recenzi a nepochyboval jsem, že tenhle film je přesně to co hledám. Film mě nezklamal ani trochu. Ztroskotají na pustém ostrově uprostřed oceánu. Jsou tři a jdou si po krku. Nádherný žlutý písek a křišťálový oceán. V tomhle filmu bych šel více do detailu, to se týká všech scén. S chutí bych si v tomhle filmu zahrál nebo natočil další pokračování,,,,,,,,,, ()

Bobik9

Tak si to shrneme. Totální sra*ka! Vyloženě mě ta debilita vytáčela skoro celý film! Nejdříve jedno pozitivum a tím je Billy Zane. Bohužel, Billy nikdy nemůže být nějaký extra class klaďas a na tom je to postavené i tady, přesto, že jeho osobnost je ze všech zúčastněných nejcharakternější. Potom je tam debílek, co nedá tři slova po sobě dohromady, Juan Pablo Jose Diego Alejandro nevím-jak-dál. Ovšem potom je tam ultra hvězda! Ku*va miss Debilita Kelly Brook. Mrzí mě, že tam ta její postava nechcípla, protože to by přidalo alespoň druhou hvězdu. Námět neoriginální a scénář vyloženě pitomý. ()

El-Barto

Na tenhle film jsem narazil v televizi, nijak mě nezaujal. Bylo mi celkem jasný, že se bude odehrávat kolem stokrát omleté zápletky. Jediné co mě zaujalo, tak byla (to zmíní snad každý chlap;) krásná Kelly Brook. Když jsem nedávno viděl Titanic, tak jsem marně vzpomínal, kdeže to ještě Billy Zane ztroskotal a vzpomněl jsem si (když jsem uviděl fotku Kelly). Tohle opravdu je nesktečně špatně natočený film, s tím materiálem šlo naložit mnohem líp. ()

darkrobyk

Zdejší obsah je téměř vše vypovídající, a tak jen pár slov. Čekal jsem ostrovní survival na život a na smrt, v žánrech je dokonce příslib hororu. Tedy ne že by chvílemi a ke konci o život nešlo, ale celé to vypadá jako kříženec Modré laguny (o níž se tu i vtipkuje) a Robinsona. Přitom téma manželského páru a singl mladíka nabízelo mrazivou podívanou. Alespoň že došlo na podmořské záběry, kterých mohlo být rozhodně více. Osobně jsem čekal, že Jacka trochu pocuchá žralok a že tak dostane film větší grády. Tak nic. Co ovšem ta voodoo děvečka? Naprostá zbytečnost. A protože jsou všechny postavy nesympatické, Jack samozřejmě vede, anžto Zaneovi padouši vždycky šli, konec je vcelku přijatelný. Za mé několikeré nutkání film vypnout dávám dvě umolousané hvězdičky...rybám a žralokům a Kelly Brooksové. ()

• Natáčanie filmu prebiehalo na bahamskom ostrove Eleuthera a tiež v luxemburskom mestečku Dudelange. (MikaelSVK)
  • Jennifer (Kelly Brook) se jde v úvodu filmu koupat nahá, při vylezání z vody je však možné vidět, že má spodní díl plavek. (šerminator)
  • Film získal cenu Golden Trailer v kategorii Best Trashiest. (Terva)