Sonic X (TV seriál)

Sonic X

Sonic X

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy

Japonsko, 2003, 78x25 min

Chápu že se lidem nezamlouvá tenhle styl pohádek, ale zkuste tu hodnotit aspon trochu objektivně!!! Ten kdo dá tomuhle odpad by neměl mít právo hodnotit a to nerikám kvuli tomu že se mi seriál celkem libí ale kvuli tomu, že tady neni jedinej faktor ve kterym by mohl tehle seriál dostat 0%. (mohl by dostat z nekolika hledisek menší hodnocení ale prostě ne tu nulu!!) Na zahraničních filmových databazích má Sonic X bežně 60-70%... :)(8.4.2015)

Po 8. epizodě rozjelo a po 22té epizodě jsem naprosto nadšen. Druhá série se moc nepovedla, ale Shadow byl naprosto boží. Třetí teprve začínám, ale jde tu o cestu do vesmíru, hledání pokladů a souboj s tajemnou mimozemskou civilizací, což je boží, ale pak se to nějak zvrtne a následuje buď nuda nebo wtf momenty. Je to hodně akční, postavy jsou fajn (jen Sonic je dost nesympatickej, což je pro mě, jako jeho fanouška dost nepříjemný), anglickej dabing (Taky je stejnej jako ve hrách) je fajn a humor je fajnově ujetej. Co se týče místního hodnocení, myslím že je takový, jaký je ze tří důvodů: 1) Lidé kteří neznají příběh her, nemohou mít tucha, o co jde; 2) Český dabing, sakra to je katastrofa, Sonica nejde poslouchat a Shadowa mluví Vondra, kterej na něj vůbec nesedí; 3) Prvních 10 dílů, sice jsou o seznámení se s postavami a světem, ale stojí to za nic a metoda vyprávění nebývá nejlepší, což málem odradilo i mě a to je co říct. Každopádně je to fajn seriál a aspoň mi zkracuje čekání na Project Sonic 2017 a Sonic Manii.(2.9.2016)

Nemohu si pomoct, ale přesto, že je to tady samý "odpad!", tak tomu dávám "* * * *". Já jsem od mimina vyrůstala na Sonicovi, takže když jsem poprvé viděla tenhle seriál na Jetixu, tak mě neskutečně bavil. Moje nejoblíbenější postavička a konečně byla jinde než jen ve hře. Říkejte mi klidně, že jsem blázen, ale mě se tento seriál líbí. Připadal mi vtipný a zábavný.(22.8.2012)

Tento seriál som videl keď som mal asi 6 rokov. Vtedy chodil na Jetixe a pozerával som ho u babky keď som tam bol na prázdninách. Hrozne sa mi páčil a aj ja som chcel tak rýchlo utekať, vymýšľa som prístroje ktoré by mi to umožnili, kreslil som všelijaké návrhy a tak. A keďže som tento seriál nevidel už dobre dlho, budem ho hodnotiť tak akoby ho hodnotil 6 ročný chlapec, a nemyslite si že nemám vkus :D(20.7.2011)

• Gemini

Sega se zřejmě rozhodla pohřbít definitivně modrého ježoura, jehož profil brázdil naše monitory či televizní obrazovky před nějakými deseti lety. Původní seriál měl hnusnou animaci, byl schematický až běda a sem tam byl vtipný. Jeho druhý poločas oplýval fešným kabátkem, čímsi jako dějovou linií a opět byl občas vtipný. TOHLE má supermegahyperrádobynaspeedovanou animaci, příběh ještě dementnější než u Pokémonů, pokud se to rozhodneme příběhem zvát, a vtipný není ani pro to šestileté děcko, které čučí na Jetix každý den aspoň půl hodiny. Vlastnoručně testováno;)(22.6.2006)

• - Zatímco první série slouží jako prequel ke hře "Sonic Adventure", druhá série používá příběh ze "Sonic Adventure 2". (JackBurda)