Sonic X (TV seriál)

Sonic X

Sonic X

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy

Japonsko, 2003, 78x25 min

Tento seriál som videl keď som mal asi 6 rokov. Vtedy chodil na Jetixe a pozerával som ho u babky keď som tam bol na prázdninách. Hrozne sa mi páčil a aj ja som chcel tak rýchlo utekať, vymýšľa som prístroje ktoré by mi to umožnili, kreslil som všelijaké návrhy a tak. A keďže som tento seriál nevidel už dobre dlho, budem ho hodnotiť tak akoby ho hodnotil 6 ročný chlapec, a nemyslite si že nemám vkus :D(20.7.2011)

Jako jo, aby se vám to líbilo musíte splňovat tři věci: Za a) Mít hoooodně rádi Segu b) Mít hodně rádi animáky a vyznat se v současný animovaný tvorbě i tvorbě minulý, protože stejně jako jiná tvorba se někam vyvíjí a od něčeho si to něco bere. c) Mít tak nějak rád a chápat japonskej pohádkovej styl. Tohle má určitě klady a zápory, ale ty klady rozhodně vedou.(6.8.2012)

Chápu že se lidem nezamlouvá tenhle styl pohádek, ale zkuste tu hodnotit aspon trochu objektivně!!! Ten kdo dá tomuhle odpad by neměl mít právo hodnotit a to nerikám kvuli tomu že se mi seriál celkem libí ale kvuli tomu, že tady neni jedinej faktor ve kterym by mohl tehle seriál dostat 0%. (mohl by dostat z nekolika hledisek menší hodnocení ale prostě ne tu nulu!!) Na zahraničních filmových databazích má Sonic X bežně 60-70%... :)(8.4.2015)

Nemohu si pomoct, ale přesto, že je to tady samý "odpad!", tak tomu dávám "* * * *". Já jsem od mimina vyrůstala na Sonicovi, takže když jsem poprvé viděla tenhle seriál na Jetixu, tak mě neskutečně bavil. Moje nejoblíbenější postavička a konečně byla jinde než jen ve hře. Říkejte mi klidně, že jsem blázen, ale mě se tento seriál líbí. Připadal mi vtipný a zábavný.(22.8.2012)

• sinp

Jen další neuvěřitelně stupidní pořad alá Pokémoni, kteří Japonci vyhrabali bůhví odkud. Příběh je bohužel žumpa - jakýsi ježek Sonic, jenž je rychlejší než zvuk, hledá nějaké diamanty či smaragdy nebo co...ono je to ostatně fuk. Je to zívárna, animace naprosto zoufalá. Že to původně vychází z jakési hry mě absolutně nezajímá. Možná to jen nechápu, ale skutečně bych se nechtěl dožít toho, že to pochopím.(20.8.2005)

• - Zatímco první série slouží jako prequel ke hře "Sonic Adventure", druhá série používá příběh ze "Sonic Adventure 2". (JackBurda)