• Zalost

Reakce na tento seriál jsou zde, kulantně řečeno, negativní. Ačkoli ani já mu nepřiřknu bůhvíjak vysoké hodnocení, musím ho soukromě ohodnotit jako "koukatelný". Takřka nulově propracovaný příběh a odporně přeslazené kladné charaktery jsou vyvážení solidním záporákem, doktorem Eggmanem. On sám ale samozřejmě seriál neutáhne, ale naštěstí uzavřená dějová linie poskytne i epické (v rámci dětských seriálů) vyvrcholení.(4.9.2006)

Ano, ani za hranicemi to nemají moc rádi. Snad ani tu neosekanou verzi (4Kids vystřihli scény, dialogy změnili v nafoukané vtipy, změnili intro i závěrečné titulky).Dementnější než Pokémoni? Cháá, Pokémoni jsou jen reklama, tady je děj, i když ukrutně pomalý. Ale jako menší jsem si to užil i zasmál se (i když některé vtipy možná byly neúčelné). Ještě že to tu nevidí (snad) notorická toxická část Sonic fanbáze, to by znamenalo pro tento web apokalypsu.xD(3.2.2018)

No seriál se konečně rozjel a ukázal co umí. je hodně akční, většina postav super a humor taky. Mínusem je že chvilkama tam jsou WTF momenty a ty přiblížené záběry do obličeje jsou hrozně nepřirozený a divný, Sonic má docela malou osobnost ( je hrozně jednodimenzionální ) a je trochu '' Dick'', Střih je chvilkama totálně zmatený ( někdy bych přísahal že tam odstřihli část epizody ), ne moc dobrý český dabing ( Eggman, Rouge mluví skvěle a Shadow mluví překvapivě OK, hlas nesedí ale aspon se snaží) a prvních deset dílů nejsou moc dobré. A nejlepší část je Shadow ( moje oblíbená postava). Je cool a badass, mínusem je že je stěží v tom seriálu ( pár dílů 2. série a celou třetí sérii ). A 3. série je úžasná.(11.10.2016)

Jako jo, aby se vám to líbilo musíte splňovat tři věci: Za a) Mít hoooodně rádi Segu b) Mít hodně rádi animáky a vyznat se v současný animovaný tvorbě i tvorbě minulý, protože stejně jako jiná tvorba se někam vyvíjí a od něčeho si to něco bere. c) Mít tak nějak rád a chápat japonskej pohádkovej styl. Tohle má určitě klady a zápory, ale ty klady rozhodně vedou.(6.8.2012)

Chápu že se lidem nezamlouvá tenhle styl pohádek, ale zkuste tu hodnotit aspon trochu objektivně!!! Ten kdo dá tomuhle odpad by neměl mít právo hodnotit a to nerikám kvuli tomu že se mi seriál celkem libí ale kvuli tomu, že tady neni jedinej faktor ve kterym by mohl tehle seriál dostat 0%. (mohl by dostat z nekolika hledisek menší hodnocení ale prostě ne tu nulu!!) Na zahraničních filmových databazích má Sonic X bežně 60-70%... :)(8.4.2015)

• - Zatímco první série slouží jako prequel ke hře "Sonic Adventure", druhá série používá příběh ze "Sonic Adventure 2". (JackBurda)