• Zalost
  **

  Reakce na tento seriál jsou zde, kulantně řečeno, negativní. Ačkoli ani já mu nepřiřknu bůhvíjak vysoké hodnocení, musím ho soukromě ohodnotit jako "koukatelný". Takřka nulově propracovaný příběh a odporně přeslazené kladné charaktery jsou vyvážení solidním záporákem, doktorem Eggmanem. On sám ale samozřejmě seriál neutáhne, ale naštěstí uzavřená dějová linie poskytne i epické (v rámci dětských seriálů) vyvrcholení.(4.9.2006)

 • Zodd
  ****

  Ano, ani za hranicemi to nemají moc rádi. Snad ani tu neosekanou verzi (4Kids vystřihli scény, dialogy změnili v nafoukané vtipy, změnili intro i závěrečné titulky).Dementnější než Pokémoni? Cháá, Pokémoni jsou jen reklama, tady je děj, i když ukrutně pomalý. Ale jako menší jsem si to užil i zasmál se (i když některé vtipy možná byly neúčelné). Ještě že to tu nevidí (snad) notorická toxická část Sonic fanbáze, to by znamenalo pro tento web apokalypsu.xD(3.2.2018)

 • DannyBurino
  ****

  No seriál se konečně rozjel a ukázal co umí. je hodně akční, většina postav super a humor taky. Mínusem je že chvilkama tam jsou WTF momenty a ty přiblížené záběry do obličeje jsou hrozně nepřirozený a divný, Sonic má docela malou osobnost ( je hrozně jednodimenzionální ) a je trochu '' Dick'', Střih je chvilkama totálně zmatený ( někdy bych přísahal že tam odstřihli část epizody ), ne moc dobrý český dabing ( Eggman, Rouge mluví skvěle a Shadow mluví překvapivě OK, hlas nesedí ale aspon se snaží) a prvních deset dílů nejsou moc dobré. A nejlepší část je Shadow ( moje oblíbená postava). Je cool a badass, mínusem je že je stěží v tom seriálu ( pár dílů 2. série a celou třetí sérii ). A 3. série je úžasná.(11.10.2016)

 • Pirabin
  ****

  Jako jo, aby se vám to líbilo musíte splňovat tři věci: Za a) Mít hoooodně rádi Segu b) Mít hodně rádi animáky a vyznat se v současný animovaný tvorbě i tvorbě minulý, protože stejně jako jiná tvorba se někam vyvíjí a od něčeho si to něco bere. c) Mít tak nějak rád a chápat japonskej pohádkovej styl. Tohle má určitě klady a zápory, ale ty klady rozhodně vedou.(6.8.2012)

 • Filipus Muff
  ****

  Chápu že se lidem nezamlouvá tenhle styl pohádek, ale zkuste tu hodnotit aspon trochu objektivně!!! Ten kdo dá tomuhle odpad by neměl mít právo hodnotit a to nerikám kvuli tomu že se mi seriál celkem libí ale kvuli tomu, že tady neni jedinej faktor ve kterym by mohl tehle seriál dostat 0%. (mohl by dostat z nekolika hledisek menší hodnocení ale prostě ne tu nulu!!) Na zahraničních filmových databazích má Sonic X bežně 60-70%... :)(8.4.2015)

 • - Zatímco první série slouží jako prequel ke hře "Sonic Adventure", druhá série používá příběh ze "Sonic Adventure 2". (JackBurda)