poster

Deep Star 6

 • český

  Hlubinná hvězda šest

 • USA

  DeepStar Six

 • slovenský

  Deep Star 6

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1989, 105 min (Director's cut: 87 min)

Scénář:

Geof Miller

Kamera:

Mac Ahlberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  odpad!

  Chvíli je obluda tak velká, aby útočila na podmořsnou základnu nebo ze sebe setřásala všechny kalibry, chvíli tak malá, aby proplula úzkým průlezem. Přehlídka hlouposti postav, technických nesmyslů a klišé. Když to jako horor nezaujme ani v asi 12 letech, tak je něco špatně. Hororovější je i trpaslickej díl Zpátky do reality.(27.3.2013)

 • Xmilden
  **

  11 šlo dolů a 2 se nakonec vrátili nahoru. Je zajímavé že zrovna v roce 1989 měli všichni potřebu prozkoumávat místo vesmíru oceánské dno. Propast je samozřejmě zcela jiný žánr, ale například Deep Star 6 je vcelku podobná Leviathanovi. Zásadní rozdíl je ovšem v tom že Leviathan má mnohem lepší herce, hlavně tedy duo Weller/Crenna. Deep Star Six je docela poutavým snímkem a určitě sympatickým béčkem, u kterého vás samozřejmě zajímá jak skončí a ani v průběhu sledování se divák nenudí. Ono zkoumat hlubiny oceánu má prostě něco do sebe. Škoda že v druhé polovině nastupuje splašený boj o přežití, kterému vládne nepovedené monstrum (nějaký druh kraba).(29.11.2012)

 • Chrustyn
  ***

  Jako malej jsem na tomhle filmu docela ulítával, avšak pro dnešní publikum působí film dost směšně. Hold dnes už vraždící kraby tolik nefrčej.(16.6.2007)

 • Chupacabre
  *****

  Skoro to samé jako LEVIATHAN - no prostě nudit se určitě nebudete.(18.11.2007)

 • klerik
  **

  Béčko s dobovou atmoférou. Dnes už pôsobí snaha o horor značne smiešne, herecké výkony sú na tom podobne. Chýba tomu atmosféra aj zaujímavejšie napísane postavy. Ak radi spomínate na staré hororoidné sci-fíčka, pridajte si hviezdičku... PRIEPASŤ je úplne iná liga..(8.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace