poster

Deep Star 6

 • český

  Hlubinná hvězda šest

 • USA

  DeepStar Six

 • slovenský

  Deep Star 6

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 1989, 105 min (Director's cut: 87 min)

Scénář:

Geof Miller

Kamera:

Mac Ahlberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  *****

  Dávam 5*. Skĺbenie PRIEPASTI a VOTRELCA má svoje čaro, aj napriek lacným hereckým výkonom, a čo je na takýchto filmoch najdôležitejšie, slabých trikoch. Nostalgická spomienka na časy, keď som v sobotňajších neskorých nočných hodinách sedel pred telkou, pozeral satelitné kanály a hltal všetko, čo i len trošku fantastické.(1.8.2010)

 • Haymar
  *

  Hodně mizerná béčková variace Cameronovy Propasti. Cunninghamovi (mj. Pátek 13.) se sice podaří tu a tam navodit letmý náznak atmosféry, to je však dáno spíše samotným prostředím (kde se vše odehrává), než panem režisérem! Ačkoli tento typ filmů (podmořské sci-fi) patří k mým vůbec nejoblíbenějším, tady vážně nelze dát víc...(5.2.2009)

 • flanker.27
  odpad!

  Chvíli je obluda tak velká, aby útočila na podmořsnou základnu nebo ze sebe setřásala všechny kalibry, chvíli tak malá, aby proplula úzkým průlezem. Přehlídka hlouposti postav, technických nesmyslů a klišé. Když to jako horor nezaujme ani v asi 12 letech, tak je něco špatně. Hororovější je i trpaslickej díl Zpátky do reality.(27.3.2013)

 • Sir Ludvig
  ***

  Dnes som tretíkrát videl DS6 a dojem bol stále vcelku príjemný. Mne sa do toho opäť veľmi nechcelo, ale kočka chcela vidieť niečo s príšerou... ktorú si tvorcovia šetria až na úplný záver. Klyšé strieda klyšé a ako vo veľa béčkach, vyvoláva to pocit kľudnej relaxácie. Tak som si vychutnal pekne spravené interiéry, votrelcovské charaktery a všadeprítomnú hudbu. Miniatúry v niekoľkých scénach pôsobia až nadpozemsky a keby bol strihač o niečo rýchlejší, tak efekty strčia do vrecka i Spidermana. O monštrum vôbec nejde (je prašivé) a ďakujem osudu za videnie BÉČKA na veľkom plátne.(2.1.2008)

 • choze
  *

  První a nejslabší příspěvek podmořské filmové vlny roku 1989 vyprovokované PROPASTÍ Jamese Camerona. Právě jeho tehdejší kámoš Lewis Abernathy přišel souběžně se svým podvodním scénářem DS6 a potom, co nevyslyšel Cameronovo naléhání, aby nevypouštěl svůj projekt do konkurenčního boje s PROPASTÍ, jejich přátelství vzalo na pár let za své. Na režisérskou stoličku pak usedl Sean S. Cunnigham, spíše hororový producent (LAST HOUSE ON THE LEFT, série DůM, LAST FRIDAY: JASON GOES TO HELL, JASON X, FREDDY VS. JASON) než hororový režisér (PÁTEK TŘINÁCTÉHO, NEW KIDS), který Abernathymu coby režisérovi později produkoval DůM IV. DS6 zjevně opisuje od VETŘELCE, ale nenabízí ani podobně propracované monstrum, ani obdobně tíživou atmosféru, ani nezapomenutelné hororové výjevy jako bylo vyhřeznutí Vetřelce z hrudníku (i když pár úmrtí tu ujde). Žánr to neposouvá ani o píď a dramatické scény působí značně nedramaticky. Na stejné téma doporučuji podstatně lepšího LEVIATHANA z téhož roku.(16.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace