poster

Zemětřesení v New Yorku (TV film)

 • Kanada

  Earthquake in New York

 • slovenský

  Zemetrasenie v New Yorku

Katastrofický / Drama

Kanada / USA, 1998, 94 min

 • Cival
  *

  Tenhle film jsem viděl díky svému důvěřivému tatíkovi, který vždy dával při vybírání na radu slečen ve videopůjčovně. Byla to sice šílená sračka s vrcholně špatnými triky, ale jednu hvězdičku jí z nostalgie dám. Bylo to totiž v době, kdy Česká televize na sobotní prime-time nenasazovala tyhle fekálie, a aby jste se pokochali, museli jste si je poctivě vyhrabat ze změti videotitulů. Kam se ten svět řítí...(13.3.2004)

 • Jello Biafra
  odpad!

  Skutočný filmový odpad plný logických dier. Za jednu uvediem napríklad scénu pri ktorej som sa až chytal za hlavu: uprostred ničivého zemetrasenia a skazy sa nájdu frajeri, ktorí začnú rabovať a náš dementný hlavný hrdina, ktorý je poliš ich ide z nasadením vlastného života zastaviť. Takže scenárista asi fetoval niečo fakt tvrdé ked to písal.(10.6.2012)

 • woody
  odpad!

  Tohle dát do sobotního prime-timu se ČT hodně povedlo.Na začátku se rodince uskuteční velké trauma.V této chvíli jsem věděl že to mám vypnout, ale abych měl přehled o IQ všech zúčastněných jsem si to vytrpěl.A pro ty co si myslí že alespoň scéna zemětřasu bude na úrovni -je na omylu.Sestříhalo se to z několika záběrů domolice starých domů.Soucha Svobody je pěkně počítačově zelená až to praští.Empire pěkně plastický a zřítil se s veškerou grácií, hodnou filmařů.___Považujte to za pomstu Kanaďanů Američanům za to že Niagárské vodopády jsou i na americkém území.(21.3.2004)

 • Chino
  odpad!

  Ať si tyto hovna v Americe klidně točí, ale ať je nám sem, prosím, nevozí! Tohle je fekálie, která má s filmem společné leda tak titulky. Popisovat neherce a neefekty nebudu. Nedokázal bych to. Lidi, za co těch 20%, probůh? Za souboj v metru, či za mladého hrdinu v televizi? Dá se pochopit, že Nova tyhle sračky vysílá ve všení den kolem půlnoci. Jak se ale může něco takového objevit v sobotu v hlavním vysílacím čase na veřejnoprávní televizi? Výsměch, nebo opovržení českým divákem? Gratuluji pane Janeček! Skutečně výborný způsob, jak přesvědčit lidi, aby platili...(16.3.2004)

 • Guran
  **

  Jako malý jsem ho možná zbožňoval, ale dnes už vůbec. Uvažuji, že se na něj kouknu abych zavzpomínal na ty časy kdy mi ještě efekty u filmů byly ukradený... Film je opravdu průhledně udělaný. Ty efekty jsou hnus a bláto. Herecké výkony nevím, nevím... Děj je typický a nic neříkající. Filmy o zemětřesení mám rád a kdyby tohleto bylo jak efektivnější, tak dějovější, dal bych tomu klidně i 10ku, ale ne.(21.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace